Як знаходити групи "Вайбере"? Особливості пошуку і створення

464 0 Новини високих технологій

"Вайбер" - один з найвідоміших і популярних месенджерів на даний момент. Багато користувачі смартфонів віддають перевагу саме його з-за великої кількості додаткових функцій, які роблять більш цікавим спілкування з людьми, номери яких записані у вашій телефонній книзі.

Як встановити

Перед тим як розповісти про те, як знаходити групи "Вайбері", опишемо коротко, як встановити цей додаток на мобільний пристрій. Багато людей не відразу можуть це зрозуміти. Однак насправді все просто.
Як знаходити групи "Вайбері"? Особливості пошуку і створення
Для установки програми "Вайбер" необхідно:
 • Зайти в магазин на вашому пристрої (Play Market або AppStore - в залежності від того, Apple продукція у вас або пристрій з операційною системою Android).
 • Ввести в пошукову рядок "Вайбер". Відкрити перший результат за запитом.
 • Натиснути «Встановити» (перед скачуванням можна ознайомитися з додатком за його описом в магазині).
 • Після того як додаток закінчить установку, необхідно знайти його в основному меню вашого пристрою. Натисніть на іконку.
 • Вам буде запропоновано авторизація в даному додатку. Пройдіть її (ввести свої особисті дані, номер телефону).
 • Для того щоб закінчити авторизацію, вам буде надано спеціальний код, який ви отримаєте повідомлення на вказаний номер. Введіть його. Все готово. Тепер ви є авторизованим користувачем програми "Вайбер". Повідомлення про вашої авторизації отримають всі контакти з телефонної книги, які зареєстровані в додатку "Вайбер".


  Функції програми "Вайбер"

  Після того як ви пройшли реєстрацію та авторизацію в додатку "Вайбер", можна починати вивчати його функціонал.
 • Відправляти/приймати повідомлення (є можливість відправляти/приймати аудіоповідомлення).
 • Дзвонити своїм друзям (при дзвінках витрачається тільки інтернет-трафік, додаткова плата за дзвінки через "Вайбер" не справляється).
 • Робити відеодзвінки з двостороннім трансляцією за бажанням вашого співрозмовника.
 • Користуватися стікерами, смайлами і різними іншими засобами, які роблять спілкування більш живим і натуральним.
 • Створювати або вступати в різні групи (необхідно знати про те, як знаходити групи "Вайбері").
 • І багато іншого.

  Як створити групу

  Як створити групу в "Вайбері"? Для цього необхідно виконати наступні кроки:
 • Відкрити програму "Вайбер" і перейти на вкладку "Чати".
 • Внизу екрана з'явиться кнопка «Створити». Потрібно натиснути на неї.
 • Перед вами відкривається інша вкладка програми, на якій потрібно обрати «Нова група» (знаходиться під функціональною лінією програми, вгорі екрана).
 • На наступному етапі ви потрапляєте в контакти, тут ви можете покликати в створену групу своїх друзів і знайомих, колег. Виберіть необхідних людей, які будуть бачити все, що відбувається в групі.
 • Після цього створення групи переходить в завершальну стадію, де ви, вже перебуваючи в ній, можете написати будь-яке повідомлення (його побачать всі учасники групи). Все, готово. Ваша група створена. Тепер ви можете відредагувати (видалити або покликати кого-небудь з вашої телефонної книжки). Не забудьте поміняти назву групи "Вайбері". Після створення вона автоматично називається «Нова група».
 • Як знайти

  Як знаходити групи "Вайбері"? Особливості пошуку і створення
  Як знайти групу в "Вайбері"? Зараз розповімо. Для того, щоб знайти групу в додатку "Вайбер", потрібно зайти в нього, в розділ «Чати», натиснути «Пошук» і ввести назву цікавить вас групи. Перед вами з'являться незакриті для додавання групи. Все, що потрібно - це вибрати співтовариство і потім натиснути на кнопку "Вступити в групу". Ось як знаходити групи "Вайбері".


  Варто мати на увазі, що співтовариство ваших друзів може бути створено без вашої участі. Тобто у них буде своя група, де вони обговорюють різні питання, а ви не зможете в неї вступити. Знайти її практично неможливо. Тому що приватні групи людей зазвичай є невидимими нікому, крім учасників. Існує тільки один надійний спосіб - це попросити, щоб вас запросив хтось із цієї групи. Тоді вам, як і всім, будуть доступні читання та надсилання повідомлень всередині цього невеликого співтовариства.
  Як знаходити групи "Вайбері"? Особливості пошуку і створення

  Невеликий висновок

  Тепер ви знаєте, як знаходити групу в "Вайбері", як її створити, які є в цій справі особливості. До речі, при створенні використовуйте оригінальні назви для пабликов. Так буде веселіше, цікавіше і вам, і вашим друзям. Сподіваємося, що поради, які дано у статті, будуть вам корисні.

  Популярі новини
  Загрузка...