Лайки Настя: як стати мільйонером на два роки

175 0 Новини високих технологій

В останні кілька років відеохостинг YouTube став не тільки розважальним майданчиком, але і непоганим способом заробити гроші. Користувачі заливають свої ролики, а вдала рекламна інтеграція дозволяє їм безбідно жити на виручені кошти. Але як ставитися до того, що все частіше в якості контенту викладається відео з дітьми? Спробуємо на прикладі каналу «Лайки Настя» розібратися корисність чи шкідливість такого бізнесу.

Історія створення

14 січня 2016 року на YouTube з'явився новий канал під назвою Like Nastya. Героїнею роликів була дворічна дівчинка, яка з захопленням займалася розпакуванням подарунків та посилок. Глядачі проходили повз – таких каналів було вже повно, і все вони робили однаковий контент. Мама Насті вирішила шукати свою «фішку». До того моменту батьки продали свій бізнес, і дохід з каналу був для них єдиним шансом заробити. Занадто багато вони вклали у цей проект.


Лайки Настя: як стати мільйонером на два роки

Навколо світу

Ганна Радзинская придумує новий проект – Лайки Настя буде відвідувати самі круті дитячі парки і атракціони в світі. Такого ще ніхто не робив, і це може зацікавити маленьких глядачів. Її розрахунок виправдався, так як до кінця року на канал вже було підписано 25 мільйона чоловік. Тепер їм не потрібно було вкладати власні кошти в поїздки: реклама з лишком окупає всі витрати. Маленька Настя стала кумиром малюків. Ролики з дівчинкою були всюди – їх настійно радили і рекомендували до перегляду після випусків мультфільмів. Дітлахи були в захваті від яскравих картинок і стали відданими шанувальниками малятка.
Лайки Настя: як стати мільйонером на два роки

Заробітки

Рахувати чужі доходи негарно, але всіх цікавить це питання. Скільки можна заробити на дитячому каналі? Адже вважається, що реклама у відео, має певну аудиторію – діти. А робити самостійні покупки дитина не зможе. А тепер згадайте всі дитячі істерики в супермаркетах і розгублених батьків, які готові були купити малюкові все, що він вимагає. Побачивши у Насті в руках ляльку, шоколадку, рюкзак або гарне плаття, дитина моментально хоче таку ж собі. А відмовити улюбленому чаду здатний не кожен батько!


Ще в 2017 році експерти підрахували, що при числі підписників у 25 млн канал Лайки Насті приносить близько 58 мільйонів рублів її батькам. На сьогоднішній день цю цифру можна сміливо збільшити в 4 рази. Майже 10 млн підписників і майже 3 млрд переглядів. Такі суми можуть потрясти не тільки простого обивателя, але і великого бізнесмена. Хтось робить ризиковані угоди і не спить ночами заради менших доходів, а маленька дівчинка просто грає з батьком, який переодягається в ведмедя і має при цьому понад 20 млн рублів в місяць.
Лайки Настя: як стати мільйонером на два роки

Зворотна сторона

Є батьки, які можуть дати в руки дитині планшет і займатися своїми справами. Їх абсолютно не цікавить, що в цей момент малюк дивиться. Головне, щоб він хоч на деякий час заспокоївся і не плутався під ногами. Але є батьки, яких виводять з себе нав'язливі відео Лайки Насті. Вони бачать в роликах не тільки рекламу, а й прямої шкоди для розвитку свого чада. Деякі починають картавить і перекручувати слова, повторюючи за своєю улюбленицею. Про все це розгнівані батьки пишуть в коментарях і в обговоренні на каналі. Також їм незрозуміло, як дітям може подобатися пронизливий голос за кадром самої Ганни, яка без угаву коментує кожен рух своєї дочки. Психологи ж починають бити тривогу: нерідкі випадки, коли дітей буквально експлуатують батьки для того, щоб зняти відео. Глядач не бачить того, що відбувається по той бік монітора. Якщо зйомка роликів носить ігровий характер, то ніяких побоювань не викликає. Але якщо батьки примушують дітей сміятися на камеру і підробляти емоції, то це вже інша розмова. Є дитинство у дітей, які стали в два роки заробляти шалені гроші? Чи є у них майбутнє? Що буде, коли вони стануть старшими і пропаде інтерес підписників?

Популярі новини
Загрузка...