Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації

672 0 Новини високих технологій

З кожним днем "Instagram" набирає все більшу популярність. Кількість блогерів в "Інстаграмі" зростає. Вже не так модно виставляти фото просто так, без якого-небудь тексту. Але як писати пости в "Інстаграмі" красиво, абзацами, з чого почати, як здобути увагу аудиторії? Про це буде розказано далі в статті.

Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації

Як почати писати пости в "Інстаграмі"

Про те, що блогерів в "Інстаграмі" дуже багато вже говорилося, але вони теж з чогось починали. Напевно, кожен вже помітив, що є певна класифікація блогерів: одні пишуть про красу, інші відносинах, хтось є молодою матусею і пише про материнство, але не варто забувати і про бізнес-акаунтах (магазини, бренди). Для початку необхідно звернутися до класифікації, зрозуміти, що цікавого можна розповісти аудиторії, що подобається і приваблює. І тільки тоді з'явиться розуміння того, як писати пости в "Instagram" правильно.


Класифікація облікових записів виглядає приблизно так:
 • Продають (бізнес). Тут все легко, це ті акаунти, які пропонують послуги або товари.
 • Інформаційні. Вони підносять які-небудь відомості. Найчастіше розповідають про дієти, харчування, краси, спорті і так далі. Ці пости можуть бути на різну тему.
 • Розважальні. В таких облікових зазвичай діляться своїм життям, історіями: я покушала, поспала і інше. Але це не обов'язково повинні бути тільки звіти, деякі пропонують дійсно цікаву інформацію, спираючись на особистий досвід і пережиті події.
 • Тематичні. Посади в таких облікових завжди на одну тематику. Наприклад, стоматолог веде свій блог у "Instagram".
 • Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації

  Про що йому розповідати?

  Люди не те щоб не знають, як писати пости в "Інстаграмі", вони не знають про їх складати. Наприклад, говорячи про стоматології, можна розповісти, як правильно чистити зуби, запобігти появі карієсу і так далі. І, варто зауважити, що такі акаунти досить популярні.


  Добре, тематика блогу обрана, а що потім? По ідеї, треба було б писати пости, ділитися інформацією. Але якщо новий аккаунт? Не писати ж у порожнечу? Правильно, ваш аккаунт потрібно розкрутити.

  Накрутка

  Є 2 основних види накрутки:
 • платний;
 • безкоштовний.
 • Платна розкрутка аккаунта найбільш надійна, кількість підписників однозначно зросте. Така накрутка називається платним піаром. Але як пропіарити свій блог? Звичайно ж, у інших блогерів. Деякі з них вказують в інформації про себе дії для замовлення піару, але що, якщо немає ніякої інформації про це? Не бійтеся писати блогерам, вони не кусаються. Багато, та майже всі, займаються піаром, адже це спосіб заробітку. Ціни у всіх різні. Але не варто відразу замовляти піар у дуже відомих блогерів, так як кошти тут потрібні немаленькі. Порада: перед замовленням піару в акаунті можна викласти пости, щоб у них було хоч якесь уявлення про новоспеченому блогері. Одним з перших постів може бути "Знайомство". Потрібно розповісти передплатникам основну інформацію про вас, про тематиці блогу. Наявність постів "утримає" нових підписників.

  Безкоштовний піар

  Існує кілька варіантів, як безкоштовно зібрати аудиторію:
 • Конкурси. Беріть участь у конкурсах. По-перше, при підписці на інші акаунти на вас обов'язково хтось підпишеться. По-друге, якщо вам пощастить, то це хороший безкоштовний піар. По-третє, є і різні конкурси на піар.
 • Піар через друзів. Якщо ви не приховуєте свій аккаунт від друзів і знайомих, то попросіть їх розповісти про вашому блозі іншим користувачам.
 • Взаємна підписка. Є багато акаунтів, які підписуються взаємно. Пошукайте їх, підпишіться і чекайте підписників.
 • Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації
 • Хештеги. Вони ж не просто так є в "Instagram"? Під своїми постами залишайте найпопулярніші, а також відповідні тематиці блогу хештеги. Наприклад, блог про правильному харчуванні, можна використовувати щось на зразок таких хештегов #пп, #схуднення, #харчування, #рецепти і так далі. Зараз в "Інстаграмі" можна підписатися на хештеги. Багато людей користуються цією функцією, тому передплатники вам гарантовані.
 • Порада: підписуйтесь взаємно, щоб не втратити підписників, а відписатися завжди встигнете.
  Аудиторію можна набрати з часом, тому не варто зациклюватися на величезній кількості підписників.
  Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації

  Так, аудиторія набрана, а далі що?

  Пости! Пишіть їх регулярно, цікаво. Поради для блогу в "Instagram":
 • Красива картинка. Візуальний вигляд облікового запису повинен бути належним. Виставляйте свої фотографії, зроблені на хорошу камеру. Перше, на що дивиться кожна людина в "Instagram" - красива картинка. Не потрібно брати які-небудь картинки з Інтернету.
 • Придумайте свою коронну фразу. Вас потрібно запам'ятати, а фраза - прекрасний спосіб це зробити!
 • Регулярні пости, але не варто переборщувати. 2-3 поста в день буде достатньо, інакше ви засмітиш передплатникам всю стрічку, а це трохи дратує. Якщо хоче поділитися фото, використовуйте "карусель"- це можливість викладати відразу кілька фото в одній публікації.
 • Власний стиль. Подумайте над цим. Хтось викладає фото з одним і тим же фільтром, хтось просто працює над поєднання фотографій, а є один блогер, яка виставляє всі фотографії зі своєю собакою. Придумайте свій власний стиль публікацій: від напису в кутку до фото в одній колірній гамі.
 • Стиль в самому тексті. Не копіюйте нікого, будьте собою, саме це приваблює підписників. Можливо, у вас буде особливий смайлик.
 • Інформативні пости. Людям не так цікаво читати про те, що хтось сьогодні спав 4 години. Всю цю інформацію можна викласти в історії. Благо, тепер їх можна зберегти, додавши в "актуальне".
 • Геолокація. Відзначайте місце, залучаючи підписників.
 • Займайтеся оформленням тексту. Розділіть його на абзаци, створюйте нумированные списки і так далі. Так текст набагато легше сприймається.
 • Грамотність. Не всім приємно читати текст малограмотного людини.
 • Час для постів. Так, від цього дуже багато залежить. Найзручнішим для розміщення фото є час близько 12:0015:0018:00 і 21:00. У цей період активність "Instagram" найбільша. Відео ж краще виставляти після 8 вечора.
 • Як писати пости в "Instagram": покроковий опис, способи та рекомендації

  Навіщо бути блогером

  Блогер - це добре оплачувана професія. Саме тому багато хто йде у блогери, думаючи, що це легко, але вони помиляються. Приблизно в місяць за кожні 10000 підписників блогери отримують 1000 рублів, не рахуючи реклами, партнерських програм, оплати за лайки. Також блогери - досить популярні люди. Але бути блогером дуже складно: необхідно постійно перебувати з телефоном в руках, ділитися своїм життям, а розкрутити свій аккаунт не так і просто. І, звичайно, необхідно робити вкладення, наприклад, на рекламу.

  Популярі новини
  Загрузка...