Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

473 0 Новини високих технологій

Бути блогером не тільки модно, але й вигідно. Це прибуткова справа, здатне принести чималі суми. Додаток Instagram вже кілька років як захопила весь світ і сусідить в топах найпопулярніших соціальних мереж зі всесвітньо відомими Facebook і Twitter. У "Інстаграмі" можна знайти абсолютно різний контент, здатний задовольнити будь-які запити: тут і блоги, і фітнес, і рецепти, крафты та лайфхаки, лайвблоги і багато іншого, що могло б зацікавити будь-якого користувача. Саме з-за широкої аудиторії і можливості вести блог на будь-яку тему, "Instagram" здобув таку популярність і став однією з платформ для хорошого заробітку.

Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

Гроші з програми

Як монетизувати "Instagram" або, якщо сказати простіше, як почати заробляти на своєму блозі, ми в цій статті з'ясуємо. І взагалі, чи можна заробити в "Інстаграмі" з нуля? Щоб вести блог і заробляти, нині недостатньо просто публікувати різні фотографії і підписувати їх смайликами. Аудиторія вимагає контент, тематично оформлені акаунти, цікаву концепцію, щоб було цікаво, пізнавально, корисно. Відвідувачі блогів по праву вимогливі. Тільки цікаві блоги зможуть заробити гроші з мінімальними фінансовими вкладеннями цільової аудиторії.


В інтернеті є безліч способів отримати додатковий дохід у програмі: перегляд і публікація відео, лайки, коментарі, підписки. Заробити на цьому можна, але в середньому такий дохід не принесе вам більше 50 рублів на день за цілий день роботи. Тому залишимо такий інтернет-серфінг школярам і займемося чимось більш серйозним.
Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

Контент для цільової аудиторії

Отже, багатьох хвилює питання про тому, як монетизувати акаунт у Інстаграмі", можна заробити на своєму блозі, щоб прожити без офіційної роботи. Відповідь позитивна. Все можливо. Більш того, відомо безліч випадків, коли заробіток в інтернеті приносив куди більше, ніж зарплата середньостатистичного працівника офісу. Давайте подивимося, як монетизувати блог в "Інстаграмі", які є способи заробітку.


Якщо у вас вже є обліковий запис з великою аудиторією, то ви можете отримати гроші за:
 • Рекламні пости.
 • Інфопродукт.
 • Партнерські програми.
 • Просування чужих акаунтів.
 • Відомо, що існує контент чотирьох видів:
 • який втягує;
 • розважальний;
 • продає;
 • репутаційний.
 • Виникає питання: "Які самі монетизируемые тематики в "Інстаграмі"? На який пункт з цієї четвірки варто спиратися, щоб набрати цільову аудиторію більше?"
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  Інструкція зі створення аккаунта

  Нам вдалося виявити інструкцію для розвитку цікавого аккаунта, здатного приносити дохід. Перед тим як почати монетизувати "Instagram", щоб ваш аккаунт приносив вам дохід, що дорівнює мінімальній зарплаті, необхідно набрати цільову аудиторію — як мінімум 100000 підписників. Для цього визначте свою головну нішу. Визначте тематику вашого блогу, аккаунта, пабліка — гумор, психологія, новини, огляди і так далі. Створіть образ ідеального споживача, тобто вік, інтереси, і спираючись на нього, створюйте контент. Багато блогери в "Інстаграмі" рекомендують створити стиль для свого аккаунта — вибрати переважаючий колір і фільтри, щоб профіль зовні виглядав привабливо, акуратно, естетично. Тільки після того, як ви підігнали ваш аккаунт під шаблон ідеального блогу, можна почати займатися розкруткою. Давайте поговоримо, як це зробити.
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  Розкрутка акаунтів

  Головний секрет заробітку в "Інстаграмі" — реклама. Чим більше і активніше набрана цільова аудиторія, тим більше попит на ваш аккаунт і ціна за рекламу в вашому блозі. Якщо взятися за розкрутку аккаунта, то в короткі терміни можна заробити більше, ніж місячна зарплата. Залишається тільки з'ясувати, як набрати це кількість підписок.
  Середня ціна за рекламу в профілі з 10 тисячами - близько 250 рублів за пост (з появою історій багато стали купувати рекламу і в ній, коштує вона деколи в 2 рази дешевше, але тримається в записі всього 24 години).
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  "Мертві душі"

  Звідси висновок: розкручений профіль з живою аудиторією користується великим попитом і отримує більше грошей, саме тому в мережі так багато сервісів, які пропонують накрутку. Середній ціновий діапазон: 1000 підписників коштує 150-200 рублів. Проста математика: вкладення в розкрутку аккаунта 1500 рублів окупляться з лишком. Погодьтеся, недорогий шлях до успіху. Але чи це так? Шкода, але немає. Не все так просто, адже накручені передплатники - найчастіше пустушки, тобто боти, рекламні акаунти. Красива цифра в профілі нічого не принесе, це мертві сторінки, від них ви не отримаєте ні лайка, ні коментарів — головні показники, які оцінюють ваші майбутні партнери. Тоді як монетизувати "Instagram" і домогтися живої аудиторії?
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  Жива аудиторія

  Не поспішайте, нарощуйте свою аудиторію поступово. Для цього:
 • підписуйтесь на акаунти з схожою тематикою;
 • шукайте людей, яких міг би зацікавити ваш аккаунт;
 • використовуйте різні хештегі, що відповідають тематиці вашого аккаунта;
 • коментуйте і лайкайте вже розкручені акаунти, мелькайте в чужих стрічках;
 • знайдіть колег, познайомтеся з іншими блогерами і рекламуйте себе навзаєм;
 • купіть рекламу у більш розкручених блогерів;
 • організуйте конкурс або розіграш.
 • Розкручування свого "Інстаграму" цим способом займає набагато більше часу, але результат буде значно відрізнятися, адже у вас будуть живі люди, жива аудиторія. За умови, що ваш акаунт цікавий, наповнений цікавою або розважальною інформацією. Тепер відповімо на головне питання: "Скільки тисяч підписників повинно бути профілю, щоб отримати копієчку? І де шукати своїх партнерів?" В цілому, почати заробляти можна з аккаунта з аудиторією від 1000 (на деяких біржах від 3000), правда, ви будете отримувати не більше 100 рублів. Для пошуку своїх перших роботодавців найчастіше початківці блогери використовують біржі, і хоч суми там незрівнянні з тим, що заробляють популярні блогери, для початку це теж непогано.
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  Біржі для "Інстаграму"

  Соціальні мережі давно стали полем для бізнесу. І вся справа в рекламі, адже у відкритому вигляді вона дратує і відштовхує споживачів. Інша справа, коли продукт рекламує авторитетна людина, популярний блогер. Вони ж не безпосередньо рекламують, пропихивая товар або послуги, а залишають позитивний відгук, діляться враженням, радять своєї аудиторії, викликаючи якщо не довіру, то як мінімум інтерес.

  Так де ж шукати таких рекламодавців, пропонують гроші за пару слів в інтернеті? Існують різні платформи, біржі, авторизовываясь в яких, ви показуєте своїм рекламодавцеві вашу область, ваші теги, кількість переглядів — статистику і підписників. Це найпростіший спосіб, як монетизувати профіль в "Інстаграмі", перший крок на шляху до успіху.
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців

  Інші способи

  Тепер ви знаєте, як монетизувати паблік у "Інстаграмі", маючи невелику аудиторію і широкий вибір різних бірж. Але є й інші способи заробити на своєму акаунті. Як ви бачите, стати блогером під силу кожному, але треба розуміти: конкуренція в цій сфері величезна, і якщо вам вдасться піднятися вище позначки хоча б 250 тисяч підписників, то вам відкриється ще більше можливостей для додаткового заробітку. Багато, хто зумів досягти успіху, проводять авторські тренінги, семінари та майстер-класи, діляться секретами обробки фото і відео, грамотного складання реклами, способами заробітку лайків. Деякі блогери в додаток до свого заробітку займаються продажем курсів та проведенням воркшопів, хтось рекламує продукцію, іноді це відбувається за бартером, що не менш вигідно. Деяким блогерам щастить особливо — участь у заходах, виїзних турах. Тревел-блогерів часто запрошують в різні поїздки.
  Як монетизувати "Instagram": поняття, просування аккаунта, рекомендації та поради фахівців
  На сьогоднішній день існує ще безліч варіантів монетизації, складно вибрати один спосіб і заробляти тільки на ньому, тому більшість блогерів в "Інстаграмі" користуються кількома та з легкістю заробляють цифри, більші, ніж середні зарплати по Москві. Як монетизувати "Instagram" - вибирати вам.

  Популярі новини
  Загрузка...