Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

71 0 Новини високих технологій

У грі Fallout 3 системні вимоги відіграють важливу роль. Будь комп'ютерний проект перед купівлею або скачуванням повинен бути перевірений геймером за технічними параметрами. Якщо система не відповідає того мінімуму, який позначили розробники, тоді не варто дивитися у бік такої гри. В іншому випадку людина витратить вільний час і даремно витратить гроші на покупку.

Системні вимоги і FPS

Щоб зрозуміти, які для Fallout 3 системні вимоги встановлені, необхідно розібратися в загальному розумінні роботи системи. Якість запуску гри на моніторі відображається сигналом FPS. Він відображає кількість кадрів в секунду. Чим вище цей параметр, тим краще система відповідає мінімальним вимогам. Найбільшу роль грає відеокарта, яка безпосередньо відповідає за процеси на екрані. Далі за ступенем значущості йде процесор. Він підтримує робочий стан системи і відповідає за функції кожного процесу, тому і на гру має прямий вплив. На третьому місці - оперативна пам'ять, яка повинна мати місце для файлу підкачки. Інші характеристики потрібні лише для запуску.

Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

Всесвіт Fallout

Багато фанатів говорили ще до виходу третьої частини серії про те, що в Fallout 3 системні вимоги занадто завищені. Після побаченого якості графіки і величезного відкритого світу думку шанувальників кардинально змінилося. Продовження серії розповідає історію про те, як головному герою доводиться виживати в випаленої пустелі, яка покрила материки планети Земля. Це сталося внаслідок того, що Китай і США у ролі наддержав не зуміли поділити території видобутку нафти. З тих пір пройшло багато років і вже ніхто не пам'ятає, як відбувся запуск ракет. Люди, які зуміли вижити, тепер ховається у сховищах, а відкриті локації кишать забитими мутантами і різними монстрами.

Геймплей повністю виправдовує в Fallout 3 системні вимоги високого зразка. Гравець може вступати в контакт з будь-яким предметом, користуватися сотнями видів зброї, прокачувати персонажа, їсти, пити і багато іншого. Саме за таке розмаїття фанати полюбили даний проект і всю лінійку ігор від Bethesda Softworks.
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

Запуск гри

Для того щоб клієнт гри просто запустився на комп'ютері, потрібно відповідність системи найнижчим характеристиками. У Fallout 3 мінімальні системні вимоги на стан нинішнього року вже виглядають дуже непоказно. Геймери намагаються стежити за технічними тенденціями та періодично оновлювати свій ПК. Цей проект не запуститься мінімальними графічними налаштуваннями тільки на дуже слабких машинах. Операційна система повинні бути Windows ХР будь-якої версії, навіть першого сервіс-пака. Процесор потрібен з тактовою частотою 24 гігагерца. Бажано модель Intel Pentium 4 але і деталь від компанії AMD з схожими параметрами підійде. Оперативної пам'яті - мінімум 1 гігабайт, адже у часи виходу даної гри це було мінімальна кількість, з яких випускали моделі персональних комп'ютерів. Відеокарта підійде NVIDIA 6800 на 265 мегабайт пам'яті, підтримка DirectX 9.0 c обов'язкове. Також можуть бути використані графічні процесори від інших виробників зі схожими параметрами.
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

Комфортна гра

В ігровій індустрії прийнято так, що різниця між мінімальними вимогами та параметрами для комфортної гри приблизно подвійна. Для показу від 30 до 60 кадрів в секунду система повинна йти в ногу з часом, коли був випущений проект. У Fallout 3 системні вимоги PC-версії також дотримуються цієї тенденції. Наприклад, для гри без зависань необхідно 2 гігабайти оперативної пам'яті. Тактова частота процесора не змінилася, але сама модель потрібна на порядок вище. Комфортно себе буде почувати геймер, у якого встановлений Intel Core2Duo або релевантний процесор від виробника AMD. З відеокартою така ж ситуація, як і з оперативною пам'яттю. Замість 265 мегабайт з'являється 512 і моделі зросли на два порядки (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series). Інші вимоги не змінилися.
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

Вихід доповнення

Успіх третьої частини серії розробників надихнув на створення великого доповнення до проекту. Після анонсу фанати відразу ж почали дивитися для Fallout 3 New Vegas системні вимоги - і з полегшенням видихнули. Вони нічим не відрізняються від мінімальних і рекомендованих параметрів до основної частини. Винятком є додаткових 2 гігабайти пам'яті на жорсткому диску (з шести стало вісім), а також з'явилося присутність операційної системи Windows 7. Шанувальники висловили подяку розробникам за чудову оптимізацію проекту. Всі погодилися з тим, що компанії Bethesda Softworks хоч і рідко випускає ігри, але вони завжди відрізняються якістю. Додаток Fallout 3 New Vegas додало чотири додаткові сюжетні лінії, нові локації, види зброї, режими складності, мультиплеер і багато іншого.
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри

Способи того, як підвищити частоту кадрів

Якщо параметри системи користувача не відповідають тим, які потрібні для комфортної гри, варто скористатися порадами щодо підвищення FPS. Наприклад, в Fallout 3 системні вимоги для Windows 7 трохи не підходять гравцеві. Щоб частота кадрів збільшилася, необхідно завантажити спеціальний софт. Ідеальним вибором вважається програма Razer Game Booster. Вона очищає непотрібні процеси і дає грі більше простору. Це дозволяє поліпшити якість картинки, а також прибрати зависання. Якщо спостерігаються часті стрибки частоти кадрів, варто провести дефрагментацію жорстких дисків. Це допоможе зібрати файли гри в одному місці. Завзятому гравцю з більшою кількістю завантажених ігор варто регулярно піклуватися про цьому процесі. Комп'ютер - це складна система, і при виникненні помилок часто складно знайти їм причину. Краще відразу робити все правильно і стежити за порядком. Тоді поради з підвищення частоти кадрів вам не знадобляться.