Найкраще шоу для танкістів - ЛРН: як відправити реплей?

63 0 Новини високих технологій

Часто гра World of Tanks приносить несподівані перемоги і прикрі ураження. Багато танкісти намагаються не тільки отримати багато досвіду та срібла за бій, але також бути відзначені особливою медаллю. Основних нагород в грі трохи, досягти їх непросто. Але кожен гравець прагне до цього.

ЛРН

Не багато танкісти стежать за грою взагалі. Деякі просто заходять в гру і насолоджуються нею. Але є в ком'юніті і ті, хто спостерігає за World of Tanks, в інтернеті шукає гайди, а також інші статті і відео.
Найкраще шоу для танкістів - ЛРН: як відправити реплей?
Одним з таких навчальних проектів став ЛРН з Кирилом Орешкиним. Випуски виходять більше чотирьох років на офіційному каналі гри на Youtube. ЛРН – це кращі реплєї тижні, які відбирає команда фахівців. Зазвичай сюди входять бої, які відзначилися курйозними моментами, нагибаторскими тактиками, повчальними випадками і просто цікавими битвами.

Нагороди

ЛРН з Кирилом Орешкиним не просто збирає найкращі бої в одну збірку. Кожен, хто потрапив туди, отримує медаль ЛРН, а також певну кількість золота. Крім того, бій нагородженого гравця побачить все танкове спільнота, що призведе до популярності танкіста. Тому не дивно, що багато хто хоче потрапити у ЛРН.
Найкраще шоу для танкістів - ЛРН: як відправити реплей?

Аналог

Перш чим ми дізнаємося, як відправити реплей в ЛРН (WOT), дізнаємося про ще одному проекті. ВБР – це Великий Білоруський Рандом, який є своєрідним аналогом. Раніше, до речі, його також озвучував Кирило Орєшкін, але з часом добірка стала випускатися в форматі No comments. Сюди потрапляють бої, які виділилися не просто незвичайною або професійною грою, тут часто зібрані реплєї з бойових битв, які відзначилися незвичайними стрибками, падіннями, багами та іншими курйозними моментами. Часто тут висміюються дурість і необізнаність танкістів.

Відбір

Багато хто хоче побачити свій бій ЛРН. Як відправити реплей, не всі знають, до того ж деякі вважають, що якщо гравець набив багато шкоди, то він апріорі потрапить у це шоу. Насправді це не так. Звичайне кущова стояння рідко коли нагороджується. Бій повинен бути динамічним, до того ж вдалим і по-справжньому тащунским. Був спеціально створений сайт wotreplays для бажаючих потрапити в ЛРН. Як відправити реплей, там написано. Зробити це неважко, але для початку потрібно зрозуміти, за яким принципом відбувається відбір боїв. Насамперед, потрібно визначитися, в яку номінацію ви б відправили свою битву. Їх існує багато, вони часто пов'язані з основними нагородами в грі. На початку збірки зазвичай знаходяться декілька реплеїв, які потрапляють в розділ «Розігрів». Тут часто можна знайти бої зі смішними випадками, неймовірним везінням або майстерністю. У номінацію «Воїн тижня» потрапляє той, хто здійснив максимальну кількість фрагів серед інших номінантів. «Захисником» стає той, хто показав майстерну гру, захистив свою або нейтральну базу. Причому бій повинен бути таким, щоб здавалося, що нагороджений ось-ось програє. «Загарбника» віддають тому танкістові, який захопив ворожу базу, при цьому зробив це або дуже майстерно, або обхитрив, або стався якийсь смішний момент. «Снайпера» можна отримати за відмінний постріл, який допоміг «затягнути» бій. «Підтримку» вручають гравцеві, який був в самому низу списку і завдяки якому союзники здобули перемогу.
Найкраще шоу для танкістів - ЛРН: як відправити реплей?

«Сталевою стіною» нагороджується той геймер, який, завдяки майстерній грі, зміг заблакировать величезна кількість пошкоджень і привів команду до перемоги. «Розвідника» видають «світляку», які не просто простояли всю гру в кущах і насветили якесь кількість пошкоджень, але зробили це, вибираючи вдалі позиції. Якщо ви граєте взводом, то ваш бій може отримати нагороду «Брати по зброї» ЛРН. Як відправити реплей, ми розберемося трохи пізніше. А поки цю нагороду можна отримати разом з другом, якщо ви змогли виграти удвох/втрьох, а також зробили максимальну кількість фрагів на взвод. Також існує «Відмінник тижня» – це вільна номінація, в яку може потрапити гравець, який просто виділився нестандартним боєм, але його неможливо визначити в особливу номінацію.

Оформлення

Якщо ви впевнені, що ваша гра повинна потрапити в ЛРН, як відправити реплей, ви дізнаєтеся далі. Для цього потрібно відправитися на спеціально створений для цього сайт – wotreplays.ru. Там потрібно авторизувати свій аккаунт в WoT. Ви відразу побачите «Додати реалей». Потрібно натиснути на цю кнопку, вибрати потрібне відео в папці. Обов'язково також варто додати назву, опис, в якому вказати на особливі моменти або ж на ключові битви. У «Правлінні реплеем» необхідно лише вибрати передачу, в яку хочете потрапити, а також номінацію. Точно так само можна відправити свій бій ВБР.
Найкраще шоу для танкістів - ЛРН: як відправити реплей?

Невдоволення

Багато хто знає, як відправити реплей в передачу ЛРН, але вічно незадоволені тим, що не можуть потрапити туди. Якщо ви тільки відправили свою переможну битву, треба розуміти, що відбір відбувається більше місяця, тому, якщо ви не помітили себе в одному з наступних випусків шоу, є сенс почекати.
Також, за словами Кирила Орешкина, який безпосередньо займається відбором реплеїв, лише 1 % з присилаються відео є гідним того, щоб потрапити в це шоу. Деякі гравці вважають, що якщо вони отримали «Майстра» і набили найбільше шкоди, значить, вони вже зобов'язані потрапити в ЛРН і виграти золото. Але на практиці, як ви вже знаєте, відбір відбувається дуже ретельний, тому потрапити в передачу не так вже й просто. У тих, кому не вдалося потрапити в ЛРН, є шанс опинитися в іншій не менш відомої передачі - «Не потрапив у ЛРН». Саме там виявляються ті поодинокі бої, які трохи не дотягли до шоу Кирила Орешкина.