Основні види посилань і їх опис

306 0 Новини високих технологій

Кожен юзер, присвятив частину свого свідомого життя Інтернету, коли-небудь цікавився, ділився (а то і сам створював) цікавими відомостями. Посилання – це самий простий і швидкий спосіб дізнатися або розповісти про щось цікаве в межах Глобальної Мережі. Абсолютно всі види посилань можуть бути активними і неактивними. Щоб перейти з активним посиланням, досить на неї натиснути. Щоб здійснити перехід по неактивній посиланням, необхідно виділити її з допомогою миші і скопіювати, скориставшись клавішами Ctrl+C, а потім продублювати в пошукову рядок браузера за допомогою клавіш Ctrl+V.

Основні види посилань і їх опис
Серед користувачів є чимало людей, для яких прочитання цікавої статті, написаної невідомим блогером чи «лайк» під цікавою картинкою – заняття, не представляє інтересу. Хоча далеко не всі види Інтернет-посилань ведуть на чиїсь веб-сторінки і не кожна з них використовується задля залучення трафіку.


Іноді людина, нічого не знає про різноманітті посилань, втрачає набагато більше Наприклад, можливість почати свій бізнес або отримати добре оплачувану роботу.

Як послатися на комірки в Excel. Види посилань

Посилання, які можна направити на комірки в Excel, поділяються на абсолютні, відносні та змішані.
Основні види посилань і їх опис
Посилання, що веде в Excel, по суті є адресою однієї або кількох комірок. Посилання, наявні всередині програми Excel, теж поділяються на види. Вони позначаються як A1 (класичний стиль) і R1C1 (Row1Column1) – «Рядок-Стовпець». Включення останнього здійснюється в закладці «Формули» (знаходиться в меню налаштувань Параметри Excel»). У цій програмі передбачено три види посилань. На комірки в Excel може посилатися кожна з них. Абсолютною називається посилання, значення якої не змінюється навіть у тому випадку, якщо осередок, куди вона посилається, буде переміщено. Щоб відрізнити відносну посилання від двох інших, її позначають значком $.


Відносної ссылке властиві спонтанні зміни. Іншими словами, значення посилання змінюється в результаті коригування первісної формули. Будь-яку відносну посилання можна зробити абсолютної, позначивши значком $. Змішана посилання може бути і абсолютною, і відносною (50х50). Її використовують в тих випадках, коли необхідно зафіксувати адресу комірки тільки по рядку або тільки по стовпцю.
Основні види посилань і їх опис
Наприклад: підприємець купив який-небудь товар і збирається перепродувати його з націнкою, причому з кожною новою перепродажем націнка збільшується. Використовуючи змішані посилання, він зможе заздалегідь розрахувати вартість відпускається товару з урахуванням кожного виду націнок.

Крауд-маркетинг – один із способів просування посиланнями онлайн

Крауд-маркетингом називають спосіб просування веб-проектів (слово «крауд» (crowd) з англійської мови перекладається як «натовп»). Мета крауд-маркетингу – переконати відвідувачів сайту (незалежно від того, цілеспрямовано вони прийшли на проект або випадково) в тому, що цей продукт або послуга призначені саме для них.

Що таке крауд-посилання

Так називають вид посилань, ведучих на рекламований проект або одну з його сторінок. Крауд-посилання можна залишити, наприклад, на спеціалізованої електронної платформі, а також у коментарях або ланцюжках обговорення, опублікованих на блогах і форумах.
Конкуруючі компанії практикують поширення своїх крауд-посилань в коментарях під фотографіями і описами властивостей популярних предметів продажу. Мета крауд-маркетолога – перенаправити потенційного покупця з «ворожого» контенту на свій. Перш ніж приступити до роботи, крауд-маркетолог проводить моніторинг форумів і інших веб-майданчиків на предмет наявності обговорень. Потім фахівець вибирає компанії, комерційні пропозиції яких він може використовувати для просування ввірених йому товарів. Залишивши коментар будь-якого змісту (тільки не негативний!), він прикріплює до нього посилання, провідну на сайт компанії, яку він рекламує. Важливо, щоб відгук крауд-маркетолога не виділявся на тлі коментарів користувачів, які випадково зайшли на сайт.
Основні види посилань і їх опис
Самий великий «плюс» крауд-посилань – лояльність до них пошукових роботів. Популярність крауд-маркетингу пов'язана з впровадженням пошукача «Яндекс» і «Гугл» фільтраційних систем «Мінусинськ» і «Пінгвін».

Основні види посилань html

Основні види посилань і їх опис
Для створення html-посилань служать спеціалізовані елементи, які називаються тегами. Гіперпосилання, наприклад, формується з допомогою тегів . Користувачі, які виявили її, бачать тільки фразу «ласкаво просимо», клікнувши на яку, виявляються на головній сторінці сайту http://site.com. Основні види посилань, що існують у Мережі, можна розділити на кілька категорій:
 • внутрішні і зворотні ведуть на сторінки цього веб-проекту;
 • зовнішні «забирають» на сторінки сторонніх проектів;
 • биті посилання вказують на неіснуючі або видалені сторінки;
 • наскрізними називають посилання, розташовані на всіх сторінках веб-проекту.
 • Посилання-«якір»

  Якорями називають види посилань, натиснувши на які, користувач переноситься на якусь частину поточної веб-сторінки. З допомогою якорів, наприклад, можна швидко переміщатися по електронній сторінці, містить занадто велику кількість інформації, пропускаючи ті ділянки, які в даний момент не цікаві. «Якір», як і будь-яка інша внутрішня посилання, теж створюється за допомогою тега . У посилання-«якоря» є одна характерна відмінність. Елемент href замість адреси url містить найменування покажчика-«якоря» (його позначають значком #). Посилання-«якір» може виглядати так:

  тут необхідно вказати слово або фразу, до яких прикріплений «якір»

  Анкорная посилання

  Анкорные посилання можуть бути як зовнішніми (тобто, вести на чужі електронні проекти), так і внутрішніми (вказувати на одну зі сторінок поточного проекту). Роль анкорів виконують слова: «там», «тут», «тут», «вам сюди» і так далі. Наприклад: вам сюди . Деякі блогери, не бажаючи засмічувати Мережа одноманітними «там», «тут», «тут», дають волю своїй уяві, винаходячи все нові і нові види посилань, чим і приваблюють читачів.

  Посилання-зображення

  Основні види посилань і їх опис
  Щоб зображення стало посиланням, його адреса використовують замість анкорных слів. Для закріплення url-адреси за зображенням, яке зберігається на персональному комп'ютері, картинку необхідно зробити надбанням Всесвітньої павутини – завантажити в яку-небудь соціальну мережу або на медіа-хостинг. Щоб дізнатися url-адресу завантаженого зображення, на нього достатньо клікнути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати команду «Відкрити зображення». Скопіювавши url картинки, що відкрилася в пошуковому рядку браузера, його вставляють в ту частину посилання, де раніше знаходилося слово-анкор.

  Популярі новини
  Загрузка...