Історія лаві adbrook.com. Відгуки партнерів та інвесторів

141 0 Новини високих технологій

Цей проект «протримався на плаву» близько трьох місяців, а через рік після лаві оновився і продовжив свою діяльність. В даний час сайт зник з пошукової видачі. Спочатку платили справно. Але як тільки на сайті запанував новий адмін, сайт «соскамился». Судячи з відгуків про adbrook.com, авторами яких, швидше за все, були учасниками партнерської програми, сайт запрошував всіх бажаючих пасивно заробляти. Якщо вірити партнерам, у міру того як зростала кількість цільових відвідувачів, збільшувалася і кількість рекламних місць. Тому діяльність користувачів сайту зводилася не тільки до інвестування, але і до проведення рекламних кампаній, спрямованих на реалізацію своїх або чужих послуг.


Скільки можна було заробити на adbrook.com? Відгуки учасників партнерської програми

Історія лаві adbrook.com. Відгуки партнерів та інвесторів
Згідно відгуками партнерів, учасники проекту, изыскивающие способи реалізувати свої товари (послуги) або просунути персональний блог, мали можливість рекламувати свій бізнес, отримуючи за це винагороду. Звучить заманливо, але занадто вже схоже на черговий «розвод» На підставі повідомлень партнерів можна укласти, що рекламодавці отримували щоденний бонус – від трьох до п'яти відсотків від суми, вкладеної у власну рекламну кампанію. Однак прибуток нараховувалася за умови, що користувач придбав достатню кількість рекламних пакетів, а інші інвестори перерахували необхідну суму сайту https://adbrook.com. Відгуки партнерів, прямо скажемо, не вселяють довіри Мабуть, зацікавленість у залученні нових інвесторів змусила деяких учасників «партнерки» забути про те, що обіцянки повинні бути реалістичними і складатися з конкретних цифр.


Історія лаві adbrook.com. Відгуки партнерів та інвесторів
До речі, партнерська програма проекту була трирівневою і приносила партнерам 7 2 і 1 відсоток від сум, залитих на сайт інвесторами-рефералами. Цікаво, а як відгукувалися про проект самі інвестори?

Бізнес з adbrook: відгуки вкладників

Просунуті користувачі називали цей проект сумнівним практично з самого початку (відгуки датовані вереснем 2015 року). Причиною сумнівів з'явився занадто довгий проміжок часу, що відокремлює інвестора від моменту повної окупності вкладу. На початку своєї діяльності (проект стартував 17 травня 2015 року), судячи з відгуків, adbrook.com не обманювала очікувань вкладників: винагорода вони отримували сповна. Про скаме вперше заговорили в листопаді 2015-го, причому ініціатива виходила від учасників «партнерки». Зокрема вони повідомляли, що з приходом нового адміна 80-процентні виплати по вкладах були знижені до 30 відсотків. 70 відсотків всіх інвестицій перейшли в розпорядження адміна. Вклади, наскільки можна судити з відгуків, adbrook.com так і не повернув. Однак це не завадило проекту «відродитися» два роки тому і продовжити «бізнес».

Яким же чином інвестори заробляли на чужій рекламі?

Згідно інформації, наданої учасниками партнерської програми, користувач, який не має свого товару або контенту, міг придбати рекламний пакет і заробляти на чужій рекламі (просувати чужі блоги або послуги).
Недостовірні (не авторизовані через соціальну мережу) джерела стверджують, що в часи порядного адміна сайт чесно ділився грошима, заробленими на продажу рекламних місць, з усіма вкладниками, зареєстрованими на інвестиційній майданчику. Також відомо, що у проекту була одна особливість: як тільки доход інвестора досягав 150 відсотків від суми вкладу, йому пропонувалося розщедритися на новий пакет реклами (старий пакет анулювали).

Як здійснювалося нарахування прибутку?

Історія лаві adbrook.com. Відгуки партнерів та інвесторів
Згідно з інформацією, оприлюдненою учасниками «партнерки», висновок доходу ставав можливим відразу після того, як на рахунку інвестора набігало два долари. Замовляти виплати можна було щодня. Розрахунок проводився таким чином: 20 відсотків суми, що підлягає висновку, залишалися в системі, а 80 переводилися на персональний гаманець інвестора.

Популярі новини
Загрузка...