Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази

1626 0 Новини високих технологій

Багато людей бояться робити помилки, вважаючи, що це щось страшне і непотрібне. А якщо уявити, що немає такого поняття? Що це просто відмінний досвід навчання. "Ми не повинні говорити, що кожна помилка дурна", – сказав одного разу Цицерон. Ще один розумний чоловік по імені Гаррі Маршалл зазначив, що "завжди корисно вчитися на своїх помилках, бо тоді ваші помилки здаються вартими". Які є цікаві статуси про помилки? Насправді, існує безліч цитат і висловів, які змушують задуматися.

Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази

Розумні люди про помилки

Помилки – це актуальна тема не тільки для нашого часу, ось список деяких цитат розумних людей і їх точка зору з цього питання: "У той час як одна людина коливається, тому що він відчуває себе неповноцінним, інший зайнятий помилками і стає вище". Генрі С. Лінк. "Досвід – це чудова річ, яка дозволяє вам розпізнати помилку, коли ви робите її знову". Франклін П. Джонс. "Уникати ситуацій, коли ви можете робити помилки, може бути найбільшою помилкою для усіх". Пітер Маквільямс. "Помилки є частиною внесків, які кожний платить за все життя". Софія Лорен. "Життя з помилками, не тільки почесна, але і більш корисна, ніж життя, витрачена на те, щоб нічого не робити". Джордж Бернард Шоу. "Помилки людини – портали його відкриття", – вважав Джеймс Джойс, а Махатма Ганді казав, що "краще взагалі не мати волі, якщо вона не включає свободу робити помилки". По цій темі не раз висловлювався Оскар Уайльд. Серед його виразів наступні: "Досвід – це ім'я, яке щороку дає своїм помилкам". "В даний час більшість людей помирають від здорового глузду і виявляють, що вже занадто пізно, що єдине, про що ніколи не жаліють, – це помилки". Помилок не варто боятися, до них треба просто правильно ставитися. Наприклад, Пітер Маквільямс одного разу сказав, що "Помилки, очевидно, показують нам, що потрібно поліпшити. Без помилок як ми дізнаємося, над чим ми повинні працювати?". Луїс Мігель вважає, що неможливо стерти темні часи в нашому житті. Але всі життєві переживання, погані і хороші, роблять нас такими, які ми є. Стирання будь-якого життєвого досвіду було б великою помилкою. Певна доля іронії міститься в такому вислові Наполеона Бонапарта:


"Ніколи не переривайте свого ворога, коли він робить помилку".

Серйозні статуси про помилки

Помилки – це те, що властиве кожній людині. Є цікаві вирази, які змушують посміхнутися, а є ті, які сприяють роздумів. Наприклад, одна китайська прислів'я говорить: "Сім разів впасти – встати вісім".
Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази
Значення прислів'я – в тому, що не варто зациклюватися на власних невдачах, адже без них немає успіху. Ті, хто вчиться на власних промахах, обов'язково досягнуть такого стану, коли можна буде по-справжньому пишатися досягненнями. Головне – діяти з рішучістю і не сумувати. Ось ще деякі цікаві статуси про помилки, які дійсно змушують задуматися:
 • Будь-хто, хто ніколи не робив помилку, ніколи не куштував нічого нового.
 • Всі люди помиляються, але тільки мудрі люди вчаться на своїх помилках.
 • Використовуйте шанси, робіть помилки. Тільки так можна вирости. Біль живить вашу мужність.
 • Помилок немає. Події, які ми принесемо на себе, незалежно від того, наскільки неприємні, необхідні, щоб дізнатися, чого ми повинні вчитися; які б кроки ми зробили, вони необхідні, щоб дістатися до місць, які ми обрали.
 • Без музики життя було б помилкою.
 • На помилках вчаться.
 • Єдиний чоловік, який ніколи не помиляється, – це людина, яка ніколи нічого не робить.
 • Якщо ви будете робити дурні речі, то робіть їх з ентузіазмом.
 • Добре відрегульований людина – той, хто робить ту ж помилку двічі, не нервуючи.
 • Помилки у життя допомагають знайти правильний шлях. Вони – її невід'ємна частина.
 • Помиляються не в любові, помиляються в людях.
 • Найбільша помилка, яку ви можете зробити в житті, – це постійно боятися, що ви її зробите.
 • Ніколи не кажіть: «Ой». Завжди говорите: «Ах, цікаво».
 • Якщо ви не помиляєтеся, ви не працюєте над досить складними проблемами. І це велика помилка.
 • Якщо помилка – не сходинка, це помилка.
 • Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази

  Робити помилки – завжди погано?

  Кажуть, на помилках вчаться, і правда, справжнім експертом може вважатися людина, що зробила всі помилки, які можуть бути зроблені в дуже вузькому полі діяльності. Людині ніколи не повинно бути соромно визнавати моменти, в яких він був неправий, адже сьогодні він став мудрішим, ніж вчора. Є цікавий вираз: "Коли ми помиляємося, то це називають злом. Коли Бог робить помилки, це називається природою". Не варто ставитися до невдач, як до чогось жахливого. Помилки – звичайний міст між недосвідченістю і мудрістю.
  Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази

  Надихаючі і мотивуючі

  Ось ще деякі цікаві статуси про помилки:
 • Якщо ви закриваєте двері до всіх помилок, істина буде закрита.
 • Визнайте свої помилки, перш ніж хтось їх перебільшить.
 • З-за помилок інших мудрець виправляє свої власні.
 • Дуже легко пробачити іншим свої помилки; потрібно більше часу, щоб пробачити їх за те, що вони стали свідками ваших власних.
 • Цікаві статуси про помилки: цитати, афоризми, стійкі вирази
  Численні статуси і цитати про помилки є надихаючими, багато – мудрими, деякі – гумористичними, але всі вони змушують замислитися і зрозуміти, що помилятися – це нормально, якщо це не фатальна помилка, на якій вже будуть навчатися інші люди.

  Популярі новини
  Загрузка...