Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні

388 0 Новини високих технологій

Користувачів, які залишили відгуки про faucetpig.com – сайті, роздають біткоіни, можна розділити на чотири умовні групи. В Інтернеті також виявлені коментарі, залишені учасниками реферального програми. Цю категорію людей не можна зарахувати до жодної з груп. Спробуємо розібратися, що говорять про цьому сайті.

Чотири думки про проект

Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні
Основна маса онлайн-підприємців, які працюють на обговорюваному проекті, розділилася на два протилежних табори. У перших рядах – люди, що оголосили проект шахрайським. Фігуранти другий групи не сумніваються в порядності власників faucetpig.com: виплати на їх гаманці проводяться вчасно і в повній мірі. У наступній за чисельністю команді - користувачі всесвітньої Мережі, які вважають, що обговорюваний проект гарний тільки для заробітку коштів на кишенькові витрати. Суму, достатню хоча б для задоволення мінімальних запитів, вважають вони, тут заробити неможливо.


Ось ми і дісталися до самої нечисленної категорії користувачів. Вони обурені! Їх сердитий той факт, що контактні телефони та адресу електронної пошти на сайті відсутні. Більше того - сайт не доданий в DMOZ-каталог (реєстр посилань) і це теж дуже підозріло. В Інтернеті також виявлені відгуки про faucetpig.com, залишені учасниками реферального програми, не підпадають під опис перерахованих вище категорій.

Особливості партнерської програми і народження нових ідей

Можна припустити, що переклад англомовного сайту виконаний некоректно: деяка частина (сама нечисленна) онлайн-підприємців повідомляє, що їх викликало настороженість відсутність партнерської програми. Хоча це не заважає іншим користувачам активно брати участь у рекрутировании рефералів і створювати партнерські контенты.


Не можна не згадати ще про один факт. Особливо просунуті користувачі Мережі придумали, як напевно можна заробити завдяки обговорюваного проекту: створити свій власний сайт, на сторінках якого проводити роз'яснювальну роботу. Пояснити іншим, як працює faucetpig.com як користуватися інструментами, наданими добувачам криптовалют організаторами проекту, як правильно заповнити персональну сторінку, як ефективніше працювати і так далі.

Цікаві подробиці

Користувачі, які вже мають негативний досвід роботи на обговорюваному сайті, попереджають інших про необхідність стерегтися цього крана. Робота нескладна (вона полягає в підборі капчі), однак заробіток вивести неможливо. Суму відправляють в обробку, де вона знаходиться дуже довго
Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні
Обговорення причин такого ставлення до добувачам біткоінів породило тільки одну версію: можливо, загальна сума (включаючи комісійний збір) мінімальної кількості зароблених сатоши, що підлягають висновку, значно перевищує ту, яку користувач планує забрати. За іншою версією затримка виплат – результат збільшення мінімальної суми, яку здобувач криптовалют може вивести з faucetpig.com. Відгуки користувачів наштовхують на думку, що точна цифра відома небагатьом, але якщо вірити неперевіреними чутками, мова йде про 3000 сатоши.
Є ще й третя версія, згідно якою на сайті влаштувалися шахраї, які мають можливість варіювати «мінімалку» у залежності від того, скільки заробив конкретний учасник. Людям, які заробили необхідну кількість сатоши, показують нову суму, що перевищує попередній «мінімум».
Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні
Якщо згадати, скільки сатоши в біткоіне і врахувати той факт, що необхідну кількість кріптовалюти можна заробити протягом двох-трьох днів, саме цей варіант виглядає найбільш правдоподібно.

Скільки насправді заробляють добувачі біткоінів

Якщо допустити, що відомості, оприлюднені на одному з рекламних контентів, достовірні, кран виплачує 1000 сатошей щогодини (інший учасник «рефералки» обіцяє, що таку ж суму здобувач заробить за п'ять хвилин). Рефер отримує 50% від доходу рефералів, а мінімальна сума, що підлягає висновку, становить 50000 сатошей.
Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні
Знаючи, скільки сатоши в біткоіне (а це ні багато, ні мало, 100000000 сатоши), можна припустити: або бажання скоріше набрати команду змусило деяких реферов забути про зобов'язання, прописаних в оферті, або проект дійсно шахрайський. Як це ні дивно, але знайшлися користувачі, які стверджують, що вже неодноразово перекладали заробіток на свої віртуальні гаманці.

Хто знає: faucetpig.com платить чи ні?

Люди, які повідомили, що неодноразово мали можливість забрати зароблені сатоши, все-таки є. Деякі здобувачі криптовалют, що працюють на faucetpig.com (відгуки цих користувачів знаходяться у вільному доступі) і не побажали оприлюднювати своїх справжніх імен, запевняють, що дійсно отримували оплату. Правда, хтось із них отримав заробіток раз (після чого виплати припинилися), а комусь пощастило зробити це кілька разів.
В Інтернеті знайдена інформація, згідно з якою облікові записи приблизно половини видобувачів біткоінів, отримали кілька платежів, були забанені з невідомих причин. Якщо вірити цим свідченням, до бана виплати проводилися регулярно.

В яких випадках користувач може бути забанений?

Всередині кожного веб-проекту – свої закони. Однак існують правила, яких дотримуються всі. Наприклад, посаду або коментар, зміст якого користувачі сайту можуть вважати образливим для себе, може коштувати смутьяну багатоденного бана. На тривалий термін можуть забанити і діяча, який розсилає спам (нав'язливі рекламні листи, які не потрібні адресату). За що ще адміністратори сайтів зазвичай блокують акаунти користувачів? За флуд (позбавлені сенсу нескінченні повідомлення на форумах і в чатах), постійно повторювані рекламні посилання, а також тексти, що містять похвали в адресу конкуруючих проектів (повторювані рекламні пости та коментарі).
Faucetpig.com - відгуки, платить чи ні
Незначний бан загрожує за наступні дії:
 • Створення посту, вже присутнього на сайті. На багатьох проектах користувач, який створює нову посаду, бачить список аналогічних повідомлень, вже опублікованих іншими учасниками.
 • Створення поста, заголовок якого не відображає короткий зміст повідомлення. До таких «хитрощів» вдаються блогери, опублікували статтю, але раптом помітив, що обрана тема вже кимось освітлена.
 • Неправильно оформлений пост (мається на увазі розстановка тегів).
 • Плагіат (привласнення чужих текстів).
 • Політичний пост без відповідного.
 • Підбурення до хакерської атаки.
 • Заклик до насильницьких дій.
 • Пост або коментар, що містить порнографію.
 • Зображення каліцтв і останків.
 • Поширення чужих персональних даних (секретні відомості, фотографії та посилання на персональні сторінки інших користувачів).
 • Популярі новини
  Загрузка...