Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль

367 0 Новини високих технологій

Перед тим як ми приступимо, варто сказати наступне. Не секрет, що багато топові блогери вдаються до того, що купують собі оформлення на спеціалізованих сайтах. Але так як ми початківці блогери, то ми не маємо коштів, щоб замовити собі гарну шапку для каналу. Тому ми будемо використовувати готові шапки для "YouTube", на основі яких і буде створюватися наше унікальне оформлення.

Пошук готових шаблонів

Існує маса сайтів і груп, звідки можна взяти готовий шаблон оформлення. Якщо розглядати групи, то ввівши в пошуку тієї ж соціальної мережі "ВКонтакте" пропозиція «шапки для каналу YouTube», з'явиться безліч груп, які регулярно викладають безкоштовні рішення в плані оформлення. Адміністратори спільнот викладають воістину придатний контент і, що саме важливе, абсолютно безкоштовно! Конкретну групу рекламувати не станемо, але досить самостійно переглянути хоча б з десяток таких груп, і ви точно підберете для себе заготівлю оформлення того, що вам дійсно підходить.


Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль
Напевно ви вже подумали, а навіщо тоді читати далі цей матеріал про те, як зробити шапку для "YouTube", якщо можна просто завантажити і встановити собі вже готовий варіант? Це не зовсім так, все шапки додатково потрібно ще редагувати самостійно, так як більшість текстів там встановлено за промовчанням. Наприклад, вище на картинці ви можете спостерігати напис «MY NAME», яка має на увазі під собою ім'я вашого каналу, ось цей напис і треба в першу чергу змінити під себе.


Встановлення шрифтів

Перед тим як зробити шапку для "YouTube", потрібно звернути увагу на те, що практично всі готові шаблони використовують нестандартні шрифти, тобто ті шрифти, які у вас будуть відсутні в системі спочатку. Обов'язково скачивайте всі прикріплені до шаблону шрифти і встановлюйте їх у систему. Якщо цього не зробити спочатку і відразу перейти до процедури редагування шаблону, то шрифти заміняться тими, які стоять у вас в комп'ютері, а це позначиться на красу самого оформлення. Установка відбувається в кілька коротких операцій:
 • Викачуємо наданий шрифт.
 • Подвійним кліком запускаємо його.
 • У вікні натискаємо на кнопку «Встановити».
 • Після установки закриваємо вікно.
 • Шрифт встановлений!
 • Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль

  Редагування шаблону під свій канал

  Тепер можна приступити безпосередньо до процесу редагування шаблону під свій канал. Про те, як зробити шапку для "YouTube" під свій канал, використовуючи вже готовий шаблон, ми розберемо поетапно. Перше, що нам потрібно – це графічний редактор Photoshop, через нього і буде відбуватися подальше редагування наявного шаблону. За основу в цьому прикладі будемо використовувати шаблон, зазначений спочатку в першому абзаці матеріалу. Відкриваємо готовий шаблон і бачимо, що в ньому треба замінити лише два слова – це «MY NAME». На лівій панелі в Photoshop є інструмент «Горизонтальний текст», вибираємо його. Тепер просто натискаємо по напису «MY NAME» в будь-якому місці, і вводимо туди назву свого каналу!
  Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль

  Збереження і установка шаблону

  Нічого складно, чи не так? Тепер після того як шапка для "YouTube" зроблена, її необхідно зберегти і розмістити на своєму каналі. Для збереження в Photoshop вибираємо «Файл» /«Зберегти як», далі вказуємо шлях збереження, ім'я й тип файлу. Рекомендується використовувати найпопулярніший графічний тип файлів – «PNG», так як він найкраще підходить для такого роду оформлень. Ну, і останній етап – це розміщення картинки у себе на каналі. Так як всі готові шаблони вже розмічені під формат "YouTube" каналу, то додаткових дій з позиціонуванням зображення не потрібно. Картинка повинна відображатися на каналі в такому варіанті, в якому вона доступна на попередньому перегляді.

  Популярі новини
  Загрузка...