Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки

142 0 Новини високих технологій

Видобуток віртуальної кріптовалюти носить назву майнінг, що відбулося від англійського слова mining, що перекладається як "видобуток". Відповідно, ті, хто займається майнингом, - майнеры. Вартість кріптовалюти неухильно зростає, і це підстьобує все більша кількість людей, почати займатися майнингом самостійно. Варіантів видобутку кілька монет, але серед них є так званий "браузерний майнінг".

Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
На відміну від інших, такий вид криптодобычи не вимагає придбання дорогого обладнання або грошових вкладень. Все, що потрібно для початку процесу, - зареєструватися на сайті, що надає даний сервіс та, натиснувши кнопку "Почати майнінг", залишити браузерне вікно відкритим, нехай навіть у фоновому режимі.


Майнінг кріптовалюти в браузері

Браузерний майнінг дозволяє налаштовувати процес видобутку валюти, встановлюючи необхідний рівень потужності і кількість задіяних ядер процесора. Це корисно в ситуаціях, коли немає можливості передати всі ресурси комп'ютера для майнінг, або навпаки, коли комп'ютер простоює, можна виділити для криптодобычи більшу їх кількість. Принцип роботи такого майнінгу, наприклад, на пулі WebMining досить простий. Від користувача не вимагається ні його перегляду, ні яких-небудь інших дій, крім авторизації на webmining.top. Спеціальна програма, що працює з боку сайту, взаємодіє з браузером користувача. Вона задіює його комп'ютерні потужності для майнінг біткоінів та інших монет.
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
За час свого існування браузерний майнінг WebMining зарекомендував себе як надійний сервіс, який платить і без несподіваних технічних проблем.

Для чого майнінг користується ресурсами відеокарти?

Порівняно з майнингом на CPU, на відеокарті видобуток здійснюється набагато швидше. GPU (графічний процесор) розроблявся для виконання різних завдань, в основному частіше однотипних, тому вони і працюють з відео, оскільки обробка відео передбачає вирішення величезної кількості схожих між собою завдань. CPU ж підходить більше для проведення математичних розрахунків і прийняття рішень, на підставі певних алгоритмів.


При майнинге кріптовалюти не потрібно частого прийняття рішень під складними алгоритмами, а от постійно повторювані математичні обчислення - це і є процес видобутку монет. І звичайно, для відеокарт цей процес підходить набагато більше. Відповідно, у графічних процесорів (GPU) продуктивність криптодобычи набагато вище, ніж при майнинге на процесорах.

Майнінг на WebMining

У Мережі можна знайти різні сервіси, що пропонують браузерний майнінг. Найчастіше це пули, основним видом діяльності яких такий майнінг не є. Компанія WEBMINING давно спеціалізується саме на цьому виді видобутку кріптовалюти, а відгуки про webmining.top, як правило, тільки позитивні.
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
WebMining має якісно виконаний дизайн сайту, навіть для новачка в майнинге все просто і зрозуміло. Для того щоб розібратися в роботі системи, не потрібно багато часу. Розділи сайту наповнені всією необхідною інформацією про те, як працює webmining.top. Крім того, на сайті можна задати питання службі підтримки і швидко отримати допомогу.
При майнинге на WebMining, видобувається спеціальна валюта - WMC або WebMiningCoin. Видобуті WMC в будь-який момент можна обміняти на рублі в особистому кабінеті пулу і потім перевести у свій гаманець або вивести з системи в електронну платіжну систему. Так, наприклад, пул дозволяє виводити здобуті кошти на "Яндекс.Гроші" і Payeer.

Як заробляти на пулі WebMining

Заробіток на webmining.top цілком залежить від потужності комп'ютера і часу, який користувач витрачає на майнінг. Тобто, чим на комп'ютері стоїть більш потужна відеокарта, чим більше оперативної пам'яті, ніж довше він тримає відкриту сторінку webmining.top, тим на більшу винагороду у підсумку можна розраховувати. Порада: Не варто намагатися прискорити процес майнінгу, відкриваючи багато вкладок зі сторінкою пулу. Швидкість обробки від цього не зміниться, а ось робота комп'ютера помітно сповільниться. Крім майнінгу, пул пропонує також і реферальну програму. Це, звичайно, не майнінг, однак при бажанні може стати непоганою підмогою для людей, які вміють запрошувати в проект і будувати реферальні мережі. WebMining платить до 60 % від прибутку запрошених рефералів, що для подібних програм вважається досить щедрою пропозицією, тому, напевно, так багато захоплених відгуків про webmining.top від досвідчених "рефоводов".

Нарахування кріптовалюти за майнінг

Після реєстрації на сайті, налаштування потужності і виставлення кількості потоків запускаємо майнінг. Браузер відправляє WebMiningHash на пул, де вони переробляються в криптовалюту. Винагорода надходить на баланс автоматично, приблизно через півгодини після закінчення майнінгу.
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
Коли на балансі буде достатньо кріптовалюти для виводу (0000464455240 WMC) - можна виводити її в рублях на Payeer або на Яндекс Гроші. Комісія складає 095 % при виведенні на Payeer (мінімальна сума 1 рубль) і 1.9 % при перекладі на Яндекс Гроші (мінімальна сума 10 рублів).
На сайті webmining.top, відгуки користувачів говорять про регулярні виплати без затримок і обману. Судячи з заяв користувачів і скріншотам, проект вартий уваги і знаходиться в досить стабільному стані.

Як збільшити дохід від майнінгу

Є невелика тонкість, яка дозволяє заробляти на браузерном майнинге на webmining.top набагато більше. Мова йде про режим "Турбо". На сайті пулу, крім налаштувань швидкості і кількості потоків, є вікно під назвою "Турбо". У ньому при певній сумі сервісної кріптовалюти нараховується Турбо-відсоток. Це довічна надбавка у відсотках до майнингу. А розмір цієї надбавки може бути від 10 % до 50 %! Наприклад: Шахтар здобув 2000000 WMC і відсоток Турбо у нього поки 10 %. До намайненной сумі додається автоматично 200000 WMC і так далі, і все більше, поступово, поки процент не досягне 50. Таким чином, майнить на даному сервісі буде вигідніше в рази, оскільки, судячи з відгуків webmining.top, заробіток виходить вельми гідний і варто постаратися спочатку роботи, щоб потім отримувати такі дивіденди.
Браузерний майнінг WebMining.top: відгуки
Враховуючи принцип роботи партнерської програми, якщо розглядати всі надані пулом можливості і стабільність його роботи - це один з найкращих майнінг-ресурсів в Мережі. Майнінг на WebMining підійде будь-кому, незалежно від віку, досвіду роботи або фінансового становища. Цей вид заробітку дійсно працює.

Популярі новини
Загрузка...