Докладно про те, як відключити сімейний фільтр в "Яндексі"

108 0 Новини високих технологій

Раніше комп'ютер мали лише одиниці. Інтернет з'явився у наших співгромадян зовсім недавно. Модеми не вважаються, з ними не можна було вважати себе користувачем Інтернету, адже вони неймовірно повільні, лімітні і часто відбувалися збої, однак тепер до Інтернету мають доступ навіть діти, причому навіть на вулиці. Але як їх вберегти від небажаної інформації? Існує багато методів вирішення даної проблеми, проте іноді хочеться вимкнути цю функцію, якщо необхідна інформація знаходиться на небажаному сайті. Тому тема цієї статті про те, як відключити сімейний фільтр у «Яндекса». Але, по-порядку.


Що таке сімейний фільтр «Яндекс»? Навіщо він потрібен?

Нині зовсім не секрет, що сайт може створити абсолютно будь-який бажаючий, адже з кожним роком комп'ютерні технології, у тому числі програмування, стають все більш і більш доступні масам. Але не всі люди цілком адекватні. Все із-за умов зростання свідомості, а воно розрізняється у кожної людини неймовірно сильно. Якщо добре пошукати, то інтернет стане місцем, яке куди страшніше будь-якого фільму жахів, адже всі знають, що людина – це найстрашніше, що може зустріти інший чоловік. Багато компаній борються з небажаним контентом в інтернеті, в тому числі і РосКомНадзор, який банить всі сайти направо і наліво, але це всього лише марна трата часу, тому що кожен день створюється більше мільйона нових веб-сторінок.
Докладно про те, як відключити сімейний фільтр в "Яндексі"
На щастя, в пошуковику від «Яндекс» існує кілька режимів пошуку:
 • Сімейний. До показу шуканої інформації допускається лише та інформація, в якій немає контенту 18+ або поганих слів, або ж сайти, які вже потрапили на облік до Роскомнагляду.
 • Стандартний. Це той режим, яким нас зустрічає будь-яка пошукова система. Доступ до небажаного контенту є тільки в тому разі, якщо є конкретний на неї запит. Наприклад, при запиті «червоні перці», вам вони і будуть надані, а не що-небудь інше.
 • Без обмежень. Допускається вся інформація, яку тільки знайшла пошукова система.
 • Як бачите, «Яндекс» піклується про нас навіть при першому знайомстві, однак про те, як відключити сімейний фільтр в «Яндексі», буде розказано в наступному пункті цієї статті. До речі, способи включення і виключення сімейного фільтра ідентичні один одному.


  Як вимкнути сімейний фільтр «Яндекс»?

  Якщо ви користуєтеся одним і тим же комп'ютером з особою, яка не досягла 18 років, настійно не рекомендуємо вам цього робити. Однак даний спосіб іноді і може допомогти студентам, адже в «сімейному» режимі іноді можна побачити сторінки, які з якихось причин опинилися у списку небажаних сайтів. І все одно, що там знаходилася інформація, наприклад, про чисельні методи. Нинішня система блокування сайтів має багато вад, які і створюють подібні казуси.
  Докладно про те, як відключити сімейний фільтр в "Яндексі"
  Інструкція про те, як відключити сімейний фільтр в «Яндексі»
 • Для початку потрібно ввести що-небудь в пошуку «Яндекса». Нам головне, щоб була відкрита пошукова сторінка, а не головна.
 • В самому низу сторінки з результатами буде знаходиться кнопка «Налаштування», натисніть на неї.
 • Ви побачите безліч додаткових налаштувань, починаючи від мови, закінчуючи способом фільтрації сторінок, який нам потрібен.
 • Виберіть режим «Без обмежень». Тепер вам буде надано весь спектр пошуку по заданому питанню.
 • Якщо ж ви з якихось причин захотіли змінити режим фільтрації на той, який у вас був раніше, то це робиться аналогічним способом, причому абсолютно безкоштовно.
  Докладно про те, як відключити сімейний фільтр в "Яндексі"

  Інші способи захисту від небажаної інформації

  Багато чули про Addblock – це спеціальне розширення для вашого браузера, яке завдяки своїм розумним алгоритмам забороняє небажаної інформації з'являтися у вашому пошуку. Також дане розширення ефективно бореться з рекламою, навіть на YouTube. Встановлюється розширення дуже легко, потрібно лише зайти в інтернет-магазин вашого браузера, після чого ввести «Addblock» і встановити його. В крайньому верхньому правому куті браузера буде відповідна кнопка, що показує кількість заблокованих елементів на сторінки – ці цифри обов'язково вас здивують.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як відключити сімейний фільтр в «Яндексі». Адже не завжди блокування російських сайтів цілком логічна, а привід був і не зовсім вагомим, але сайт все одно внесли в список небажаних, чому алгоритми пошуку «Яндекса» обходять його десятою дорогою. Але не тепер, коли ви знаєте, як зробити їх більш глобальними.

  Популярі новини
  Загрузка...