Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

196 0 Новини високих технологій

Коди на «ГТА 5» та код на вертоліт є найбільш простим і швидким способом отримати літальний засіб у грі. Щоб зробити це, достатньо знати потрібну комбінацію і набрати її у відкритому світі або меню проекту. У даній статті описані чіти для різних платформ, у тому числі комп'ютерів, а також інші способи дістати вертольоти.

Введення на різних платформах

Варто зазначити, що код в «ГТА 5» на вертоліт на "ПС 4" і більш ранню ігрову приставку «Соні» відрізняється від комбінацій на персональний комп'ютер і Xbox. Щоб отримати військовий вертоліт під назвою «Стерв'ятник», необхідно набрати два кола, L1 три кола, L1 L2 R1 трикутник, коло, трикутник. Така комбінація дозволить отримати бажаний транспорт, потрібно вводити прямо в грі, а не внутрішньому мобільному телефоні. На приставку Xbox схема схожа, але є відмінності в клавішах. Спочатку необхідно натиснути два рази, потім LB, три рази В, LB LT RB, ігрек, В, ігрек. Якщо правильно ввести код на ГТА 5» на вертоліт на Xbox, тоді він з'явиться біля персонажа.


Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

Код на ПК і опис транспорту

Щоб отримати даний літальний апарат, на комп'ютерах достатньо ввести слово BUZZOFF великими літерами в грі. Варто відзначити, що розробники п'ятої частини відомої серії залишили можливість прямого введення читів, незважаючи на непопулярність таких дій серед авторів цифрового контенту. Коди на «ГТА 5» та код на вертоліт, у тому числі значно спрощують розваги, особливо після проходження сюжетної кампанії, коли хочеться просто займатися своїми справами. «Стерв'ятник» буде кращим літальним засобом для подорожей, адже на ньому можна швидко переміщати і влаштувати велике побоїще в повітрі. Військова модель оснащена самонавідними ракетами, які з великою ймовірністю вражають ціль, а також кулеметом. Між знаряддями можна перемикатися в будь-який момент, але використовувати обидва відразу неможливо. Також в ігровому світі існує транспортна версія цього вертольота з ще більшою швидкістю польоту.


Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

Управління літальним засобом

З усіх кодів на «ГТА 5», код на вертоліт буде недостатньо просто ввести, якщо гравець не вміє ним керувати. Розробники реалізували цей аспект у властивій їм манері з попередніх частин. Щоб завести мотор, необхідно натиснути «вперед» або клавішу W. Транспорт почне підніматися вгору, для приземлення досить на обраному місці натиснути на S. Для управління в повітрі доведеться використовувати клавіатуру Num Lock. Цифри 8 та 5 відповідають за нахил вперед або назад, що задає напрямок для польоту. Для повороту праворуч і ліворуч використовуються клавіші 6 та 4 відповідно. Таке управління можна назвати самим зручним, адже до нього доводиться довго звикати. Необхідно деякий час для цього процесу, але надалі все буде відбуватися автоматично. Клавіші в меню налаштувань можна перепризначити, але від цього складність в процесі не зміниться. Саме тому кожен гравець з допомогою введення чіт-кодів може легко потренуватися.
Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

Купівля вертольота

Світ гри просто величезний, і в ньому є безліч можливостей придбати літальний засіб без кодів на вертоліт в «ГТА 5» на PS3. Найпростішим з реалізації з них є купівля у внутрішньоігровому інтернет-магазині. Головна проблема тут полягає в необхідній сумі, адже найдешевша модель «Бродяга» коштує 780 тисяч доларів. Подібні кошти доведеться довго заробляти, торгуючи на біржі або в операціях з нерухомістю. При придбанні виникає ще одна проблема, коли створюється враження, що гра вас просто обдурила. В інтернет-магазині після операції з рахунку знімаються гроші, але бажаного вертольота ніде не видно. Можна об'їздити хоч всю карту, але знайти чесно куплений транспорт не вийде. Причина в тому, що розробники передбачили ще й домовленість про доставку з компанією Pegasus. Гравець повинен окремо їм зателефонувати через свій телефон і домовитися. Тільки після цього можна буде пробувати літати.
Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

Проста крадіжка

Якщо серед кодів на «ГТА 5» код на вертоліт «Стерв'ятник» не влаштовує гравця або модель вже набридла, то є прекрасна альтернатива легко отримати інший літальний апарат. Достатньо просто зателефонувати на контактний номер компанії Merryweather, щоб замовити для себе повітряну підтримку. Через мить до головному герою прибуде вертоліт. Залишається тільки вбити водія і зайняти його місце, подібні дії в грі допускаються, про це знає кожен користувач. Варто відзначити, що контактний телефон з'явиться в списку тільки після проходження пов'язаного з компанією завдання. Коштує таке задоволення тисячу доларів, але Лестер може організувати всі за сімсот. До нього також варто заглядати на предмет того, немає можливості замовити для себе вертоліт. Якщо вийде, то схема дій вже описана вище, головне – зайняти місце водія. Цей варіант підходить для тренування управління, адже не вимагає багато зусиль для отримання транспорту.
Коди на "ГТА 5": код на вертоліт і інші способи отримати літальний засіб

Ще варіанти

Чит-код на вертоліт в «ГТА 5» дає можливість випробувати тільки одну-єдину модель, а адже хочеться всім користувачам політати і на інших. Саме тому час від часу слід заглядати своїм персонажем на спеціальний майданчик, де постійно змінюються літальні апарати. Вона знаходиться в північній частині міста, який розташувався знизу на карті. Кілька кілометрів від правого боку пляжу вгору, і ви будете на місці. Там можуть виявитися найрізноманітніші вертольоти, в різні періоди моделі змінюються. Якщо ж транспорт не вдалося виявити, тоді слід розвернутися і вийти на вулицю. Пройдіться деякий час і повертайтеся назад, це повинно допомогти. У світі гри є й інші місця, на яких можна знайти подібний транспорт. Гравець завжди може просто подорожувати і відкривати їх для себе.