Гра "Вірність: Лицарі та Принцеси": локацій карти з описом

198 0 Новини високих технологій

Карти локацій у «Вірності: Лицарів і Принцес» бувають найрізноманітніші. Їх загальна кількість становить двадцять дві штуки, і деякі з них будуть розглянуті в статті з описом, головними визначними пам'ятками і способом дістатися до них.

«Поле брані»

У грі «Вірність: Лицарі та Принцеси» локацій карти включають в себе різноманітні пам'ятки. На території під назвою «Поле брані» гравець може зіткнутися з головою бандитської зграї. Він ховається в лігві, яке знаходиться в центрі з західної сторони. Це і буде головною спорудою після перемоги, яку можна буде покращувати після вбивства боса. Майже відразу біля входу з правого боку можна звільнити в'язня, а полонена дівчина - в декількох кроках по діагоналі в лісі. Щоб бандитське лігво перетворити назад у величезне красиве маєток, необхідно принести усередину «Трон». Цю річ можна знайти у верхньому лівому кутку від входу на територію. Розвиток будівлі допоможе в накопиченні ресурсів, вони ж видаються за звільнення бранців.


Гра "Вірність: Лицарі та Принцеси": локацій карти з описом

«Чарівний ліс»

Якщо ваш персонаж досяг 10-го рівня, то серед всіх карт локацій у «Вірності: Лицарів і Принцес» необхідно в першу чергу відвідати «Чарівний ліс». На цій території головна споруда відкривається погляду відразу після прибуття, адже розташована недалеко від входу. Також на теренах цього краю можна знайти озера і чарівні ворота. За відкриття останніх передбачені цінні призи у вигляді ресурсів. В якості основного завдання будуть пошуки невідомої тварини з тулубом коня і рогом на голові. Першим ділом гравцеві доведеться привести в робочий стан «Чарівну веселку», після цього зайнятися створенням «Магічної палички» в цій області і тільки тоді відправитися на пошуки таємного створення. Серед всіх карт у грі «Вірність: Лицарі та Принцеси» цю можна перетворити в даний поселення, яке стане платити данину. Для цього необхідно очистити плацдарм від заростей, зайнятися розкопками і слідувати інструкції. Пригоди і безліч роботи тут гравцеві забезпечені.


Гра "Вірність: Лицарі та Принцеси": локацій карти з описом

«Лавові кратери»

Серед карт локацій «Вірності: Лицарів і Принцес» територія «Лавових кратерів» доступна тільки з 20-го рівня. Добратися сюди можна на дирижаблі за сорок одиниць палива. Першою визначною пам'яткою тут буде кам'яна статуя Бовдура. Дістатися до неї можна, якщо від входу на першому повороті піти наліво і прямо до іншого кінця. Цю декорацію можна забрати собі без відновлення. Щоб відновити головна будівля у вигляді водонапірної башти, необхідно збудувати водопровід через три кратера по кутах карти: дві знизу і один зліва зверху. Орієнтуванням для правильного вирішення повинні стати вентилі на землі. Якщо все зробити належним чином, то кратери стануть купами сірки. З них на рідній території можна буде збирати жетони для давньої машини. Також по всьому краю розкидані різні скарби, але слід бути готовим до зіткнення з розбійниками. Їх можна вбити в звичайному бою або витратою енергії на швидке знищення.
Гра "Вірність: Лицарі та Принцеси": локацій карти з описом

«Древній храм»

У грі «Вірність: Лицарі та Принцеси» карта «Древній храм» також доступна з 20-го рівня персонажа. Спочатку ці землі будуть закутані туманом і відкриватися стануть лише за вирубування ресурсів з цього краю. Тоді погляду користувача з'явиться багато цікавих речей. На локації є безліч будівель, які можна відновити. У цей список входять «Камнетеси», «Будиночок старійшини» і головна будівля «Древній храм». Саме останнє з них необхідно відновити для того, щоб в скарбничку гравцеві падали регулярно скарби. Доступ до «Скарбниці» відкриється тільки після приведення в робочий стан всіх тотемів. Всього є дванадцять різновидів дарів, які може отримувати персонаж. На карті також є величезна кількість рослинності, яку необхідно видалити. Тільки після цього можна вести геологічні роботи, добувати малахиты і залізо, для цього є по три жили.
Гра "Вірність: Лицарі та Принцеси": локацій карти з описом

«Місто Привид»

У грі «Вірність: Лицарі та Принцеси» карти локацій всіх територій по-своєму унікальні, в тому числі «Місто-Привид». Дістатися туди можна на дирижаблі з витратами півсотні одиниць палива. Якщо пройти пов'язані з локацією квести, то можна дізнатися історію про старовинному місті, яке раптово повністю вимер. Головною спорудою на території виступає «Занедбане бунгало», яке можна відновити тільки за допомогою амулетів піратських або зроблених із золота. Недалеко від входу присутній «Табір гномів», де можна найняти для себе майбутніх працівників. Подібних місць з маленькими істотами є ще сім, і вони розміщені по контуру карти. Скрині з скарбами є на заході і сході центральної частини у напрямку від входу. Цю локацію також можна перетворити в поселення гномів та збирати з нього данину. У грі є також безліч інших місць, які можна відвідати в ході подорожей. Гравця чекають різні місії та цікаві історії.