Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів

528 0 Новини високих технологій

Далеко не кожна людина активно користується сервісом «Instagram». Але іноді навіть у тих людей, які не люблять витрачати свій час на соціальні мережі, прокидається цікавість, і вони хочуть подивитися нові фото своїх кумирів або ж просто знайомих. Якщо таке бажання виникло, ви зможете легко реалізувати його, навіть без необхідності створення облікового запису. Більш того, перегляд «Instagram» без реєстрації можна здійснювати декількома різними способами, про які йтиметься далі.


По прямой ссылке

Перший і, мабуть, найпростіший спосіб перегляду «Instagram» без реєстрації полягає в тому, що ви переходите на зацікавив вас акаунт по прямой ссылке. Наприклад, ваш знайомий запросто може скинути вам лінк на свою сторінку або ж на обліковий запис якої-небудь знаменитості. Загалом, варіантів досить багато. Перейшовши за посиланням, ви запросто зможете переглядати фотографії потрібного вам людини, а також читати пости та іншу опубліковану їм інформацію. Крім того, вам будуть видні коментарі та відгуки інших користувачів.

Через інші соціальні мережі

Цей спосіб передбачає використання функціоналу різних соціальних мереж для перегляду сторінок в «Instagram» без реєстрації. В принципі, він чимось схожий на попередній метод, але тут для переходу на потрібний обліковий запис ви використовуєте не пряме посилання, а спеціальну кнопку. Так, наприклад, у тому ж «ВКонтакте» кожен користувач може зв'язати свою сторінку з обліковим записом «Instagram», після чого в його анкеті з'явиться відповідна кнопка. Простіше кажучи, якщо вам відомі сторінки людини в соціальних мережах, тоді з великою ймовірністю ви зможете переглянути та його Instagram.


По нікнейму

Якщо ви знаєте нікнейм, який вас цікавить користувача, значить у вас є все необхідне для перегляду фото у "Instagram" без реєстрації. Для цього достатньо ввести в адресному рядку браузера Instagram.com/, а потім додати псевдонім потрібного вам людини, і натиснути Enter.
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Наприклад, ви хочете знайти Марка Цукерберга, знаючи при цьому, що в Instagram він зареєстрований під ніком Zuck. Використовуючи ці дані, ви можете написати в адресному рядку Instagram.com/zuck і відразу ж перейти на сторінку Марка.

Через пошукову систему

Не всі знають, що для перегляду «Instagram» без реєстрації можна використовувати звичайні пошукові системи. Google, Яндекс, Yahoo – всі ці, а також багато інші сервіси підійдуть для цієї мети. Вам потрібно всього лише вбити в пошуковик ім'я та прізвище потрібного вам людини, додати слово «Instagram» або Instagram. Варто сказати, якщо ви шукаєте сторінку який-небудь знаменитості, тоді проблем не виникне. Потрібна вам обліковий запис буде в числі перших (а швидше за все, найпершою) серед всіх акаунтів, запропонованих пошуковою системою. Однак якщо ви хочете знайти звичайної людини, вам доведеться переглянути десятки облікових записів перш, ніж ви знайдете ту, яка вам потрібна.

За хэштегам

Багато користувачів «Instagram» постачають свої фото хэштегами. Знаючи їх, ви також зможете знайти ту чи іншу анкету через пошукову систему і переглянути її без реєстрації. Для цього просто вбийте хештег в пошуковик, натисніть Enter і виберіть серед всіх результатів ті посилання, які ведуть на «Instagram».
Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
Зверніть увагу на те, що перед кожним хештегом обов'язково потрібно ставити значок «#».

Примітки

Ну і наостанок кілька особливостей, які потрібно враховувати під час перегляду «Instagram» без реєстрації:
  • Якщо сторінка користувача закрита, ви не зможете зайти на неї просто так. Щоб це зробити, вам доведеться не тільки зареєструватися, але ще й попросити людину відкрити вам доступ.
  • Перегляд «Instagram» без реєстрації. П'ять перевірених способів
  • На жаль, через додаток Instagram для смартфонів можна переглядати анкети користувачів без реєстрації. Однак ви можете запустити на своєму смартфоні звичайний браузер і скористатися одним із способів, запропонованих у статті.
  • Крім того, не забувайте, що після реєстрації в «Instagram» ви отримаєте ряд переваг. Якщо ви плануєте часто користуватися цим сервісом, бажано все-таки створити собі анкету.