Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів

205 0 Новини високих технологій

Аукціони, що займаються продажем унікальних доменів, увійшли в життя інтернет-підприємців не так давно, але вже наробили багато шуму. Незважаючи на велику кількість захоплених відгуків, більшість користувачів Мережі називають заробіток на антикварних доменах «лохотроном», а віртуальні торги - черговою вигадкою шахраїв. Але досить ознайомитися з відгуками просунутих користувачів і стає ясно: подібні аукціони дійсно існують і користуються попитом. Те ж саме можна сказати і про унікальні доменних іменах. Якщо вірити знайденим в Інтернеті відгуків, заробіток на антикварних доменах – справа не з легких. Та й коштують такі домени недешево, а доступ до них мають право надавати лише фахівці, які пройшли спеціальну акредитацію.


Як і скільки можна заробити

Щоб заробити на аукціоні доменів, необхідно спочатку придбати один з них, а потім продати його власникам якихось віртуальних фірм, які мріють про купівлю унікальної адреси. Існуванням цього досить серйозного і прибуткового бізнесу не забули скористатися любителі заробити нічого не роблячи. Серед сайтів, які здобули сумну славу, є проект DoxodWork. Так, його творці запевняють представників інтернет-громадськості, що робота на аукціоні антикварних доменів може принести дохід до 25 тисяч рублів.

Домени з молотка?

Автор одного з навчальних відео повідомляє, що на віртуальних аукціонах з молотка йдуть не тільки предмети антикваріату. У Мережі існують торги онлайн, на яких стає можливим заробіток на антикварних доменах. Відгуки більшості користувачів, не беруть участь в партнерській програмі, сповнені сумнівів. Ці люди вважають, що на продажу викинутої за непотрібністю власності, та ще і віртуальну, багато не заробиш.


Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів
Треба сказати, що рекламні сторінки власників віртуальних аукціонів, на яких в якості лотів виставляються доменні імена, мають відмінну репутацію і повні захоплених відгуків вдячних клієнтів».

Відгуки про заробіток на антикварних доменах, знайдені в Інтернеті

Незалежні експерти з метою викриття власників аукціону DoxodWork, які торгують «унікальними» доменами, зареєструвалися на цьому проекті. У ході експерименту з'ясувалося, що господарі підозрілого сайту пропонують новачкам зробити свої перші підприємницькі кроки за їх рахунок. Добровольці мали на меті виявити всю правду про заробіток на антикварних доменах, тому їх звіт, наданий на суд онлайн-громадськості, рясніє фактами, про які може знати тільки зареєстровані на проекті користувачі. Шахрайським даний сайт названий в силу ряду причин:
 • Якщо перша покупка здійснюється за гроші власників сайту (як і обіцяно в рекламі), то всі наступні, нарікають новоспечені підприємці, їм доводиться оплачувати з власної кишені.
 • Як тільки на особистому рахунку підприємця, який погодився попрацювати на аукціоні доменів, збирається заздалегідь обговорена сума, виявляється, що вивести гроші неможливо. Сума, що підлягає висновку, неабияк перевищує ту, про яку згадується в рекламних відео і текстах.
 • Коли користувач, засмучений невдачею, повертається в свій особистий кабінет, то бачить лише порожню сторінку.
 • Як торгують в Інтернеті

  Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів
  Мабуть, найбільш затребуваний на аукціоні персонал – користувачі, що працюють разгонщиками. Їх завдання – забезпечити видимість невикупленого і знову виставленого на торги лота.
  Серед професійних навичок цих розгонщиків - створення декількох облікових записів, як дві краплі води схожі один на одного. У цій професії, стверджують просунуті користувачі, можна зустріти справжніх віртуозів. Їх акаунти-близнюки створені на різних комп'ютерах і наповнені унікальні відомості (дані про місце проживання, прізвище і так далі). Офіційно розгонщиків не можна ні в чому дорікнути - вони не порушують жодних правил.
  Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів
  Їх мета – раз за разом продавати один і той же неіснуючий лот.

  Як розпізнати розгонщиків

  Ціни, зазначені ними, сміховинно малі, а самі разгонщики неприродно активні. Лот, проданий ними, через деякий час з'являється на торгах знову. Один і той же предмет може «спливти» три, п'ять, десять разів.
  Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів
  За кілька років з моменту появи віртуальних аукціонів їхніми послугами вже скористалися мільйони користувачів. Хтось із них виставляв свої лоти на продаж, хтось хотів зробити покупку, і, треба сказати, багато хто залишилися задоволені отриманим результатом. Армія користувачів, коли-небудь потрапляли на віртуальний аукціон, досить численна. Згідно з їх відгуками, заробіток на антикварних доменах або інших лотах, виставлених на торги, тут цілком можливий, так як віртуальний аукціон - це чи не найкраща можливість продавати і купувати. Якщо ж розглядати торгівлю з молотка як бізнес, вважають фахівці, то у цього виду діяльності вражаюче майбутнє. Число сайтів-аукціонів зростає з року в рік, і вже зараз багато авторитетні експерти зараховують віртуальні торги до однієї з гілок електронної комерції.

  На думку просунутих користувачів, віртуальний аукціон – торгова майданчик майбутнього

  Народження нової галузі спричинило за собою появу нової професії. Мова йде про посередництво.
  Заробіток на антикварних доменах: відгуки. Аукціон доменів
  Вибираючи посередника, в першу чергу слід звернути увагу на його репутацію. Шахраїв, які, на думку фахівців, завжди "гніздяться" близько віртуальних аукціонів, останнім часом стало більше. Їх методи роботи прості: ввести недосвідчених новачків в оману принадними обіцянками (наприклад, запропонувавши заробіток на антикварних доменах без вкладень) і винятковими умовами. Тут завжди великий вибір товарів, причому придбати їх зможе навіть покупець, який не має досвіду покупок онлайн. До того ж на аукціонах набагато більше споживачів, а отже, більше можливостей для електронних комерсантів. Нарешті, на аукціонах (включаючи аукціони доменів) легше організувати рекламну кампанію, а значить, легше продавати. І останнє: продавцю не потрібно нічого платити, щоб його лот з'явився на торгах, а простота і різноманіття вибору проведення попередніх переговорів комерсантів і споживачів наближає ймовірність вдалої угоди.