Репутація сайту computta.com. Відгуки користувачів

118 0 Новини високих технологій

У цій статті мова піде про репутацію сайту computta.com. Відгуки користувачів Мережі можна умовно поділити на дві категорії – «схвальні» і «викривальні». Автори, позитивно сприймають обговорюваний проект, рекомендують його фрілансерів та особам, які потребують додаткових коштах, як реальну можливість отримання більшого доходу. Просунуті користувачі Мережі, які засуджують методи проекту computta, часто оформляють свої відгуки у вигляді навідних запитань і настанов, призначених для менш досвідчених колег.

Про рекламної кампанії https://computta.com. Відгуки «за» і «проти»

Багато користувачів, які називають сайт лохотроном, нічим не аргументують свою думку. Для деяких людей, якщо вірити їхнім словам, сайт став єдиним джерелом доходу. Враховуючи той факт, що практично всі коментарі написані під вигаданими ніками і «прикрашені» не унікальними аватарами, коментаторів можна умовно поділити на три категорії. Отже, вони можуть бути:


Репутація сайту computta.com. Відгуки користувачів
 • « "закликальниками"», переманивающими недосвідчених користувачів на інші проекти. До цієї категорії можна зарахувати і деяких авторів партнерських контентів. Ображаючи чужі проекти і применшуючи їх значимість, учасники партнерської програми підкреслюють сильні сторони https://computta.com (майнінг, що приносить високий дохід) в надії збільшити чисельність своїх персональних груп;
 • людьми, не відчувають особливих симпатій до обговорюваного проекту або місцевим адміну. Коментарі, що відносяться до даної категорії, «дихають» сарказмом і складаються головним чином з уїдливих слів;
  Репутація сайту computta.com. Відгуки користувачів
 • справжніми знавцями, в силу якихось причин побажали залишитися не впізнаними. У тому, що до даної категорії відносяться саме фахівці, немає ніяких сумнівів. Просунуті користувачі, як правило, підкріплюють свої слова ненав'язливими настановами, сформованими за час професійної діяльності.
 • Чому «майнить» невигідно

  Бувалі фрілансери, спираючись на особистий досвід, теж пишуть відгуки. Шкода, що ці рядки починають цікавити новачків вже після того, як час і гроші витрачені, а високий дохід так і не досягнуто.


  В якості прикладу можна привести рекламні відгуки про computta.com як про «щедрий» проекті, дарящем тільки що зареєструвалися майнер один долар на розкрутку. Однак, щоб «намайнить» заповітну суму, що підлягає висновку (мова йде про 560 руб. або 10 доларах), фрілансеру доведеться витратити більше місяця (а то і два).

  Майнер «майнит» тільки для себе

  Якщо б новачки переглядали коментарі своїх більш досвідчених колег або прогорілих новоявлених фрілансерів, вони б знали: майнеру доводиться шахраювати, щоб збагатитися за рахунок чужих потужностей. Працівникам ж, які зареєструвалися на його проекті, дістануться жалюгідні крихти. Причому на «роботу» приймають далеко не всіх, а тільки власників потужного комп'ютера (а краще кількох), з відеокартою вартістю не менше 20 тисяч рублів.

  «Все окупиться!»

  Репутація сайту computta.com. Відгуки користувачів
  Обговорення сайту computta.com та відгуки, залишені новачками і досвідченими фрілансерами, неважко сплутати зі схожими коментарями, присвячені багатьом іншим аналогічним проектам.
  Що змушує новоявлених користувачів світової Мережі прислухатися до думки осіб, ім'я, місце проживання і рід занять яких не відомий? Адже сьогодні навіть «підприємці», які не приховують своїх персональних даних і надають всім бажаючим посилання на свою персональну сторінку в соц. мережах, можуть обдурити. Можна припустити, що в наш час залишилися ще довірливі люди, що виконують роль «корми» для «акул» бізнесу. Цілком можливо, що відгуки захоплених фрілансерів, які прийняли тверде рішення збирати на новий «комп», щоб почати заробляти «саме тут», теж написані не без корисливого умислу. Хочеться згадати про існування ще одного виду коментарів, які зазвичай залишають без відповіді. Йдеться про коментарі типу: «цікаво, а якщо я куплю комп'ютер за 25 тисяч, скільки часу буде потрібно, щоб окупити цю покупку і почати заробляти?». Може бути, це той випадок, коли пости нібито простаків написані навмисне і є своєрідним натяком, розгадавши який, реальні простаки не потраплять у фінансову пастку.

  Аналіз сайту computta.com. Відгуки користувачів

  Репутація сайту computta.com. Відгуки користувачів
  Аналіз, проведений за допомогою сервісу RankW, показав, що обговорюваного проекту немає місця в списку стабільно платять. Репутація computta.com становить лише два відсотки зі ста можливих. Те ж можна сказати про рівень надійності сайту і його методи захисту приватної інформації користувачів. Юним фрілансерам відвідування сайту не рекомендується, так як авторизація на проекті, згідно з результатами перевірки, може стати причиною порушення їх психічного здоров'я. Територіально сайт computta.com, відгуки про який можна охарактеризувати як суперечливі, розташований в Києві (Україна), а його обслуговує сервер – у Франкфурті (Німеччина). Перевірка також показала, що за період існування сайту про нього позитивно відгукнулися два користувача. З'явившись в мережі в кінці грудня 2016 року, цей проект, враховуючи все вищевикладене, поки не завоював довіру мешканців всесвітньої Павутини.