Як відкрити консоль в браузері "Яндекс" і інших браузерах

128 0 Новини високих технологій

Багато користуються браузерами, роблять нас одним цілим з глобальною мережею інтернет. Однак, як влаштовані інтернет-сторінки, як їх написати самому – це інформація лише для тих, хто хоче створювати що-небудь нове. Всі ці можливості приховуються для звичайних користувачів, все з міркувань простоти і інтуїтивності, проте в даній статті ми розберемо тему того, як в браузері «Яндекс» відкрити консоль, для чого вона створювалася, який підтримує мову і багато іншого. Стаття рекомендується користувачам не тільки «Яндекс»-браузера


Для чого потрібна консоль в браузері

Як відкрити консоль в браузері "Яндекс" і інших браузерах
Всього є три причини для створення консолі в браузері:
 • Для налагодження самого браузера ще на стадії проектування.
 • Для навчання молодих спеціалістів функцій того чи іншого браузера.
 • Для налагодження професіоналами своїх інтернет-сторінок в реальному часі.
 • Мало хто знає, але свій сайт можна написати, використовуючи всього 2 речі: знання та блокнот. Проте, такий спосіб чреватий надзвичайно тратою власного часу, тому що вам доведеться пересохранять документ після кожної зміни будь-яких параметрів. На допомогу приходить спеціальна консоль налагодження – це якесь поле браузера, в якому міститься абсолютно вся інформація про сторінці та її вихідний код. Досліджуючи його, можна знайти багато чого цікавого, в тому числі і помилки розробників. Щоб не робити помилки, використовують консоль браузера. Припустимо, що ви створили інтернет-сторінку, але вам необхідно підігнати зображення під необхідні розміри, на вихід приходить в консоль, в якій є можливість налагодження сторінки в реальному часі, що дуже сильно економить час і сили. У наступній частині статті ми розповімо, як в браузері «Яндекс» відкрити консоль. Ці знання обов'язково допоможуть вам, якщо ви початківець веб-майстер.


  Як відкрити консоль розробника в «Яндексі»

  Для відкриття консолі потрібно спеціальний поєднання клавіш. Якщо почитати документацію до абсолютно будь-якого браузера, то можна виявити, що користуватися мишкою навіть не обов'язково. Існує неймовірна кількість сполучень клавіш, здатних виконати будь-яке ваше бажання.
  Як відкрити консоль в браузері "Яндекс" і інших браузерах
  Інструкція про те, як в браузері «Яндекс» відкрити консоль:
 • Запустіть браузер від «Яндекса», після чого дочекайтеся його повного завантаження в оперативну пам'ять, це займе лише кілька секунд.
 • Тепер відкрийте будь-яку інтернет-сторінку, наприклад, Google, але це зовсім неважливо, підійде будь-яка.
 • Для відкриття інструментів «Яндекс» натисніть наступні клавіші: Ctrl + Shift + I»
 • Якщо ви хочете працювати саме з javascript – це така мова програмування, то необхідно буде затиснути наступні клавіші: Ctrl + Shift + J»
 • Однак, в різних браузерах відрізняються способи відкриття консолі, тому в наступному пункті ми пройдемо по найбільш популярних браузерів.

  Відкриття консолі в інших браузерах

  Для початку варто повідомити: не намагайтеся використовувати одні і ті ж комбінації клавіш на різних браузерах. Було чимало випадків, коли користувачі помилково видаляли всі свої закладки, а повернути їх буває досить проблематично, а іноді і неможливо. Тому нижче будуть наведені приклади того, як відкривати консолі правильно.
  Як відкрити консоль в браузері "Яндекс" і інших браузерах
 • Google Chrome. Є два варіанти: зайти в налаштування, де буде кнопка відкриття консолі, або натиснути комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + I».
 • Opera. У меню «Засоби розробки» буде кнопка «Вихідний код», або ж поєднання клавіш «Ctrl+ U».
 • Firefox. В настройках браузера, або «Ctrl + Shift + J».
 • Safari. F12 або зайти в «Доповнення», де буде «Показувати меню для розробника»
 • На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як відкрити в браузері «Яндекс» консоль. Дані знання особливо допоможуть студентам, молодим розробникам, а також звичайним користувачам, охочим дізнатися про комп'ютерні технології трішки більше, адже вони - майбутнє нашого світу.