Як літати на літаку в ГТА 5: інструкція

247 0 Новини високих технологій

Вперше повітряний транспорт з'явився в даній серії ігор після виходу Vice City. В ній у розпорядженні гравця є вертольоти. В San Andreas вам пропонується великий асортимент з літаків і вертольотів одночасно. До п'ятої частини серії традиція тільки розвивалася: додавалися нові моделі повітряного транспорту, змінювалося і адаптувалося управління і т. д. Давайте розберемося, як літати на літаку в ГТА 5 і де їх знайти.

Як літати на літаку в ГТА 5: інструкція

Де взяти літак?

Перед тим, як розбиратися в управлінні, вам необхідно знайти літак в місті або сільській місцевості. Найперше, що має прийти на розум гравцеві – це відвідування міського аеропорту. Однак поспішаємо вас попередити – легально потрапити на територію і взяти літак можна лише після успішного проходження льотної школи. Вона стає доступною після виконання сюжетного завдання під назвою «Возз'єднання друзів». Рекомендується пройти, здати всі іспити – після проходження ви будете знати все управління і зможете легко відправитися в перший самостійний політ.


Друге місце з повітряним транспортом – занедбаний аеропорт. Проходячи сюжет ГТА 5 літати на літаку вам доведеться часто. В ангарах біля злітної смуги можна знайти військовий винищувач. Весь асортимент налічує 15 видів літаків. Щоб відкрити деякі з них, необхідно встановити доповнення. Частина доступна тільки в режимі GTA Online. Перш ніж брати участь в онлайнових гонках по повітрю, потренуйтеся в сюжетному режимі.
Як літати на літаку в ГТА 5: інструкція

Як керувати?

Літати на літаку в ГТА 5 стало набагато простіше, ніж в попередніх частинах. Однак управління повітряним транспортом залишається найбільш складним в грі. За замовчуванням розкладка використовує панель Numpad на клавіатурі. Гальмування, розгін і повороти призначені на стандартні WASD, а нахили на клавіші цифрового блоку. Клавіші 5 і 8 піднімають і опускають ніс літака відповідно. За допомогою кнопок 4 і 6 здійснюється поворот наліво і направо.


Вивчити всі клавіші – не значить навчитися керувати літаком у ГТА 5. Якщо ви запам'ятали все з першого разу, то ігровому персонажу необхідна практика і час. Поступово рівень вміння буде рости, із-за чого літак стане більш керованим і слухняним.

Льотна школа

Для отримання посвідчення обов'язково пройдіть всі 12 уроків льотної школи. Починаючи з простих завдань, ви поступово просувається до складних піруетів і гонок на час. Під час проходження вас навчать виконувати красиві трюки і пролітати по небезпечних місцях. Тепер ви знаєте, як літати на літаку в ГТА 5 і зможете скористатися цим керівництвом.