Коротко про те, як відкрити парашут у "ГТА 5"

105 0 Новини високих технологій

Досить багато користувачі стикалися з культової серії ігор «ГТА», в якій ми користуємося моментом повної безкарності і свободи – про це кожен мріяв, адже сучасний світ тримає амбіції деяких в досить вузьких і нездоланних рамках закону. У грі можна все, тому у «ГТА» так багато шанувальників, але чим більше популярність тієї чи іншої гри, тим більше до неї питань, тому в даній статті піде мова про те, як відкрити парашут у «ГТА 5». Дана стаття рекомендується початківцям.


Навіщо потрібен парашут у «ГТА»?

Багатьом відомо, що у всесвіті «ГТА» дуже великий і розвинений відкритий світ, що робить гру однією з небагатьох, здатних затягнути звичайних гравців на тисячі годин, причому це крім захоплюючого сюжету, який займе приблизно сотню годин вашого часу, якщо не більше.
Коротко про те, як відкрити парашут у "ГТА 5"
Якщо перекласти назву даної гри, то стане зрозуміло, що досить велика частина ігрового процесу пов'язана з транспортними засобами, адже ігрова карта величезна, а перетинати її пішки буде дуже проблематично і затратно по часу. У п'ятій частині «ГТА» додали як старі транспортні засоби, так і нові, які ще ніколи не були в даній серії. Крім наземного транспорту, також є і повітряна техніка, в тому числі військова, здатна випускати град вогню. В екстрених випадках можна вийти з літального апарату, а для акуратного спуску на землю використовується парашут, від чого і виникають питання того, як відкрити парашут у «ГТА 5».


Якщо вам цікава ця тема, то рекомендуємо вам перейти до наступній частині статті, де ми детально розберемо способи відкриття парашута.

Як відкрити парашут у «ГТА 5» на ПК

Для початку варто сказати відразу: ви повинні заздалегідь придбати парашут в інтернет-магазині, яких в «ГТА» не так вже й мало, після цього необхідно взяти будь-який літальний апарат і піднятися на висоту, доступну для відкриття парашута.
Коротко про те, як відкрити парашут у "ГТА 5"
Інструкція, як відкрити парашут у «ГТА 5»:
 • Досягнете великої висоти або залізьте на дуже високу будівлю.
 • Відкрийте кабіни літального апарату і зстрибніть.
 • Якщо висота дозволяє відкрити парашут, то персонаж розставить руки і ноги в різні сторони.
 • Тепер можна натиснути F і відкрити парашут. Для маневрів використовуйте стандартні клавіші.
 • Якщо вас мучить питання того, як відкрити парашут в машині («ГТА 5»), то відповідь буде практично таким же: необхідно досягти великої висоти і відкрити двері. Деякі машини обладнані реактивним двигуном, тому проблем з висотою не повинно бути, у крайньому випадку можна використовувати трампліни.
  Коротко про те, як відкрити парашут у "ГТА 5"

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як відкрити парашут у «ГТА 5». Дані знання особливо вам знадобляться, якщо ви вирішили грати з друзями в онлайн-сервері. Варто зауважити, що для парашута доступні різні модифікації, у тому числі і пристосування для створення димових завіс, а кожну кнопку здібності можна детально налаштувати в спеціальному меню налаштування контролера клавіатури або джойстика, як вам буде зручніше, але якщо ви хочете повернути кнопки у вихідне значення, то там є спеціальна кнопка скидання.