Чіт-коди на вертоліт в "ГТА 5": як запровадити і керувати транспортом?

225 0 Новини високих технологій

Вертольоти і літаки є основним видом повітряного транспорту "ГТА 5". Користуватися ними ви можете не тільки в сюжетному режимі, але і в онлайні. Якщо при проходженні історії вертольоти і літаки знадобляться вам в основному у кількох завданнях, то в онлайні повітряний транспорт є великою перевагою перед іншими гравцями в битвах, місіях і т. д. В офлайні ви можете отримати доступ до транспорту з допомогою кодів, в мережевому режимі вам доведеться його купувати, красти або знаходити на карті самостійно. Давайте дізнаємося, як ввести чіт-коди на "ГТА 5" на вертоліт, де знайти його на карті і багато іншого.


Як вводити чіти?

По-перше, використовувати чіти в "ГТА 5" можна тільки в офлайні. У многопользовательском режимі вас обов'язково забанять і заборонять доступ до серверів. По-друге, вводити коди можна двома способами - через консоль, яка відкривається на клавішу "~", або за допомогою інтерфейсу ігрового телефону. Пам'ятайте, що після введення навіть одного чіт-коду "ГТА 5" на вертоліт ви позбавляєте себе можливості отримати всі досягнення в грі (якщо ви граєте через ліцензійну копію). З допомогою читів ви можете отримати лише один вертоліт. Все решта вам доведеться купувати або шукати на карти самостійно. Знайдені ви можете загнати в куплений ангар і тим самим зберегти його назавжди для особистого користування. У мережевому режимі для збереження вертольота в своєму гаражі його необхідно придбати. Якщо ви угоните транспорт зі злітної площадки, то він все одно не збережеться.
Чіт-коди на вертоліт в "ГТА 5": як запровадити і керувати транспортом?

Чіт-коди на "ГТА 5" на вертоліт

З допомогою кодів ви можете отримати одне повітряне засіб. Щоб ввести його в консолі, вам необхідно натиснути на клавішу "~" і вписати команду BUZZOFF, після чого натиснути на клавішу Enter для введення. Якщо цей спосіб з якихось причин у вас не працює, то скористайтеся функціоналом мобільного телефону. Відкрийте мобільник з допомогою стрілочки вгору, а потім натисніть її ще раз, щоб отримати доступ до цифровій клавіатурі. Далі введіть комбінацію 1-999-289-9633 і натисніть на дзвінок, щоб активувати код. Транспортний засіб має з'явитися прямо перед вами, тому заздалегідь виберіть вільне місце, щоб вертоліт не вибухнув при зіткненні з автомобілями на дорозі і т. д. Отриманий транспорт ви можете поставити власний ангар і не вводити код ще раз. Обмежень на використання даного чита немає.


Buzzard - це бойовий вертоліт в "ГТА 5", який можна отримати в 6 точок респауна повітряного транспорту, тому особливої необхідності у введенні коду немає. Нижче представлена карта, на якій позначені всі локації появи вертольотів та літаків у Лос-Сантосі та найближчих околицях. Найчастіше Buzzard можна виявити на занедбаному аеродромі в пустелі або в північно-західній частині карти.
Чіт-коди на вертоліт в "ГТА 5": як запровадити і керувати транспортом?

Як знайти?

Щоб не витрачати багато часу на самостійні пошуки, ви можете скористатися картою з усіма відмітками. Всього в грі 10 моделей вертольотів, серед яких ви знайдете військові, пасажирські, спеціального призначення і спортивні. Із-за малої кількості один і той же транспорт може з'явитися в декількох точках одночасно. Тому якщо ви не можете знайти потрібний вам вертоліт на одному місці, то має сенс з'їздити на іншу точку, де може з'явитися необхідна модель.
Чіт-коди на вертоліт в "ГТА 5": як запровадити і керувати транспортом?

Льотна школа

Щоб вкрасти вертоліт в "ГТА 5" з військової бази, спочатку необхідно підготуватися і навчитися управляти повітряним транспортом. У цьому може допомогти льотна школа. Доступ до неї відкривається після успішного завершення сюжетного квесту "Возз'єднання друзів". Після проходження ви повинні приїхати в аеропорт і підійти до відповідного маркеру на карті. Під час проходження льотної школи ви навчіться літати на літаку та гелікоптері, виконувати різні трюки, виходити із складних ситуацій, пролітати в небезпечних місцях і багато іншого. Ще один плюс проходження - це отримання легального доступу до парку транспортних засобів аеропорту. З цим доступом вам не доведеться вводити чит-коди на "ГТА 5" на вертоліт і тим самим псувати свою статистику проходження і досягнень. Однак вивчити управління виявляється недостатньо, щоб ваш персонаж вільно володів транспортом. У кожного з героїв є окрема шкала вміння, яка підвищується в результаті часу, проведеного за штурвалом. Чим вище навик, тим зручніше і стає м'якше управління. Обов'язково прокачайте цю здатність у сюжетних героїв і свого персонажа в онлайні.
Чіт-коди на вертоліт в "ГТА 5": як запровадити і керувати транспортом?

Як керувати вертольотом в "ГТА 5"?

Тепер зупинимося на управлінні докладніше. В цілому розкладка для вертольотів і літаків не змінилася з часів San Andreas. За допомогою клавіш W/S ви можете підвищувати/знижувати оберти двигуна. З-за цього вертоліт летить швидше або повільніше. Повертати корпус можна за допомогою клавіш A/D. Після зльоту обов'язково закрийте шасі кнопкою G. Все інше управління здійснюється на цифровому блоці. З допомогою цифр 4 і 6 вертоліт нахиляється вліво і вправо. Завдяки натисканню на 5 або 8 ви нахиляєте ніс корпусу вперед або вниз. Якщо ви використовуєте бойовий вертоліт, то кнопки миші відповідають за стрілянину. Тепер ви знаєте, як управляти вертольотом в "ГТА 5".