Коротко про те, як в "Яндекс.Картах" ввести координати

98 0 Новини високих технологій

Ні для кого не стане секретом новину, що кожен кут нашої планети розвідали орбітальні супутники, які своїм буквально всевидячим оком розглянули об'єкти настільки детально, що навіть не віриться, здається якоюсь магією. Однак магією тут навіть і не пахне, лише технологічним прогресом людства. У даній статті ми розповімо, як в «Яндекс.Картах» ввести координати певної точки, після чого благополучно отримати результати пошуку. Стаття рекомендується тим, хто хоче побувати в самих віддалених куточках планети, не встаючи з крісла.


Як працюють карти від «Яндекс» і Google?

У XX столітті людство підкорило космос, хоч і зовсім маленьке простір, але вже тоді всі розуміли, що космос несе за собою безліч неймовірних відкриттів, одним з яких є орбітальні штучні супутники землі. На їх борту розташовані неймовірно потужні і продуктивні камери, здатні з космосу розглянути людини, не кажучи вже про створення динамічних карт світу, про яких Колумб навіть не мріяв.
Коротко про те, як в "Яндекс.Картах" ввести координати
Сучасні пошукові сервіси використовують дані з супутників, щоб кожен користувач міг побачити будь-який куточок нашого неосяжного світу. Прикладом подібних сервісів може бути Google Maps, "Яндекс.Картки" та інші, здатні істотно полегшити життя мандрівникові. Але що робити, якщо потрібно показати карту за визначеними координатами? Як в «Яндекс.Картах» ввести координати? Рекомендуємо інформацію людям, що активно займаються туризмом.


Здійснення пошуку за координатами в «Яндекс.Картах»

Перш ніж розповісти, як ввести координати, потрібно зауважити, що в Інтернеті існують спеціальні сайти, на яких викладені координати незвичайних місць. Під словом «незвичайні» маються на увазі зовсім неймовірні, наприклад малюнки на полях, визначні споруди та багато іншого. Знаючи координати і маючи доступ до Інтернету, на все це можна подивитися.
Коротко про те, як в "Яндекс.Картах" ввести координати
Інструкція того, як ввести координати в «Яндекс.Картах»:
  • Відкрийте браузер, після чого введіть «Яндекс.Карти».
  • Найпершою буде потрібна сторінка, ви побачите карту вашого регіону.
  • У рядок пошуку введіть десяткове число з крапкою і не більше семи цифрами після неї. Необхідно ввести широту і довготу, наприклад 121234567 і 121234567. Широту і довготу розділяти комою.
  • Введені значення вкажуть вам на потрібний об'єкт на карті.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ви зрозуміли, як в «Яндекс.Картах» ввести координати, адже це неймовірно корисні знання, якщо ви подорожуєте по світу. До речі, подібний пошук можуть здійснювати і інші пошукові системи. В Google Maps ви також зможете знайти об'єкт, використовуючи інструкцію вище.