Як відключити "Яндекс Дзен" і що це таке?

222 0 Новини високих технологій

Багато користуються браузерами від «Яндекса», тому що вони швидкі, зручні, займають мало дискового простору і взагалі мало споживають ресурсів, що дуже добре впливає на працездатність слабких комп'ютерів або ноутбуків. Однак, ми живемо в інформаційному столітті і будь-які компанії починають замовляти рекламу частіше в інтернеті, ніж на телебаченні, тому багатьох цікавить питання того, як відключити «Яндекс Дзен» в браузерах від цієї ж компанії. У даній статті проблема непотрібних новин та реклами буде вирішена.


Як працює «Яндекс Дзен»?

Мабуть, багато люди помічали, що при пошуку будь-якого товару в інтернеті, відразу ж починається буквальне переслідування рекламодавців саме з тим товаром, який ви хотіли придбати або просто подивитися на нього. Наприклад, ви хотіли подивитися на нову ігрову приставку, але вас перекинуло на інтернет-магазин, ви подивилися всю інформацію, відкрили нову вкладку і бачите, що якийсь інтернет магазин прямо у вашому браузері пропонує її – це і є робота сервісу персональних рекомендацій. Розумні алгоритми системи розуміють, що ви хочете бачити й дають вам це, навіть без вашого на те бажання.
Як відключити "Яндекс Дзен" і що це таке?
Новини в новій закладці «Яндекс-браузера» теж є подібним сервісом, який пропонує різного роду інформацію. Деякі джерела інформації дуже помилкові і неправдиві, що вводить користувачів браузера в злість. У даній статті ми докладно розповімо, як відключити «Яндекс дзен» з вашого браузера. Варто також зауважити, що за відключення даної послуги ви нічого не повинні заплатити, а якщо вам пропонують додаток, що може це зробити за певну суму, то знайте, що вас намагаються обдурити.


Як видалити «Яндекс Дзен» з браузера

Видалення «Дзена» здійснюється на всіх операційних системах однаково, тому інструкція трохи нижче обов'язково підійде до всіх ваших пристроїв, будь то персональний комп'ютер або планшет.
Як відключити "Яндекс Дзен" і що це таке?
Інструкція по тому, як відключити «Яндекс Дзен»:
 • Запустіть ваш браузер, після чого дочекайтеся його повного завантаження.
 • У правому верхньому кутку буде кнопка, на ній немає напису, тільки три горизонтальні смуги, натисніть на неї лівою кнопкою миші.
 • Серед безліч різних функцій буде кнопка «Налаштування».
 • Відкриється спеціальна сторінка налаштування браузера, де в самому низу буде рядок «Показувати в новій вкладці "Дзен" – стрічку персональних рекомендацій», а поряд з нею галочка, її необхідно зняти, щоб не з'являлися новини в новій вкладці браузера.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти те, як відключити «Яндекс Дзен». Нагадуємо, що цю функцію можна вимкнути в будь-якому браузері від «Яндекс» абсолютно безкоштовно. До речі, якщо не хочете мучитися з подібною проблемою, то рекомендуємо завантажити інший браузер, наприклад Opera – в ній немає ніякої реклами і непотрібних новин.

  Популярі новини
  Загрузка...