Як видалити "Яндекс Захисник" і убезпечити себе

182 0 Новини високих технологій

Багато з нас знають дуже докучливі додатки від Mail.ru тільки от у даній статті мова піде про його прямого конкурента, який надає не менше клопоту для вашого комп'ютера, – це «Яндекс Захисник». Це додаток, який встановлюється на ваш комп'ютер під приводом досить ефективної програми для захисту, але насправді просто навантажує його. У даній статті ми опишемо, як видалити «Яндекс Захисник» з вашого комп'ютера назавжди і тим самим знизити навантаження на операційну систему.


Що таке «Захисник Яндекс»?

Якщо ви користувач операційної системи Windows, але напевно при встановленні будь-якої програми з дистрибутива бачили, що вам пропонують встановити Mail.ru агент, «Яндекс Захисник» та інші «Популярні додатки». Тема даної статті про те, як видалити «Яндекс Захисник», тому про нього і будемо говорити. Якщо коротко, то це спеціальна утиліта для захисту операційної системи від різних атак, але дійсно все інакше, причому навпаки.
Як видалити "Яндекс Захисник" і убезпечити себе
Ваші браузери починають показувати вам багато реклами, за яку компанія отримує чималі гроші. До речі, сам «Яндекс» вважає свій захисник якимось неповноцінним, адже інформації про нього в самому пошуковику дуже і дуже мало, практично немає. Всі сторінки пошуку заповнені тим, як його видалити, в наступній частині статті ми це здійснимо.

Як видалити «Яндекс Захисник»

Якщо ви недостатньо досвідчений користувач операційної системи Windows, то цей пункт статті саме для вас, але досвідченим користувачам говоримо відразу: необхідно видалити через панель управління, після чого почистити комп'ютер, наприклад, Ccleaner'ом. Нижче буде інструкція з видалення цього надоедающего програми.


Як видалити "Яндекс Захисник" і убезпечити себе
Інструкція з того, як видалити «Яндекс захисник»:
 • Зайдіть в диспетчер задач, у вкладці «Автозавантаження» будуть знаходитися різні додатки. Рекомендуємо вимкнути всі, а залишити лише найважливіші – це дуже сильно підвищить завантаження системи. Якщо знайдете там «Захисник», то вимкніть його.
 • Тепер необхідно зайти в «Панель управління», де в лівому нижньому ряду є напис «Видалення або оновлення програм», нам туди.
 • Ви побачите весь список прикладного програмного забезпечення, встановленого на ваш комп'ютер. Не видаляйте зайве, видалите тільки «Захисник Яндекс», після чого підтвердіть ваше бажання в спеціальному діалоговому вікні.
 • Майже все, залишилося лише чистити систему від непотрібних файлів, для цього добре підходить або очищення диска (властивості розділу), або ж спеціальна для цього програма, наприклад, Ccleaner.
 • Виконайте перезавантаження операційної системи.
 • Тепер «Захисник Яндекса» повністю видалений з вашого комп'ютера, однак варто помітити, що можуть залишитися плагіни для браузерів. Для видалення плагінів в настройках браузера виберіть пункт «Розширення» і вимкніть непотрібні.

  Дотримання обережності

  Звичайно, сучасні програми для чищення системи існують, але навіщо вони взагалі потрібні, якщо можна бути пильним і все. Багато користувачів роблять дуже дурні помилки, із-за яких можуть втратити кошти, свою анонімність в мережі та багато іншого.
  Як видалити "Яндекс Захисник" і убезпечити себе
  Загальні рекомендації для запобігання установки «Яндекс браузера» і подібних додатків знову:
 • Не завантажуйте програми з невідомих джерел. Так, додатки можуть бути дорогі, але перш за все ви платите за вічну ліцензію і свою особисту безпеку, що важливіше всього.
 • Якщо вже завантажили який-небудь файл, то уважно читайте угода, а також дивіться на всі пункти вибору установки, адже в них може бути, наприклад, установка Mail.ru Agent та інших вірусних програм і тоді питання того, як прибрати вікно «Яндекс Захисника» буде для вас буденною справою.
 • Не приймайте файли через "Скайп" або з хмарних сервісів зберігання.
 • Проводите своєчасне очищення системи від сміття.
 • На закінчення

  Сподіваємося, ви зрозуміли, як видалити «Яндекс Захисник». До речі, подібним способом можна видалити будь-який подібний додаток. Варто пам'ятати, що акуратне поводження в інтернеті є найкращою гарантією вашої безпеки і гарній продуктивності комп'ютера.

  Популярі новини
  Загрузка...