Опис і проходження завдання "Апекситовая реліквія"

146 0 Новини високих технологій

Завдання «Апекситовая реліквія» у найпопулярнішій онлайн-грі «Світ Варкрафта» здатне поставити в безвихідь навіть самого вмілого користувача. Розробники придумали цікаву схему проходження квесту, яку освоїти з першого разу ніяк не вийде. Повний опис місії, нагороди за неї і способи легкого завершення описані в цій статті.

Опис завдання

Щоб почати квест «Апекситовая реліквія», необхідно знайти обме по імені Чу'а'в лор. Він розташований в західній частині локації Острогорье, на материку Запределье. Цей неігровий персонаж розповість історію про те, як на цих землях жила секта птицеподобных істот по імені араккоа і називали вони себе Апекс.


Опис і проходження завдання "Апекситовая реліквія"
Після них залишилися на території реліквії, які можуть принести користь місцевим жителям, але користуватися ними ніхто не вміє. Гравцеві доведеться розгадати цю загадку на прохання обме. В нагороду дадуть трохи більше десяти тисяч досвіду і по 250 одиниць репутації з фракціями Огри'ла і Варти Небес Ша'тар. На етапі проходження починають виникати складнощі, адже розробники зробили завдання «Апекситовая реліквія» одним з самих незвичайних.

Складності та їх подолання

Щоб завершити квест, гравцеві доведеться стати на спеціальний вівтар і повторювати мелодію, яка звучить при ударах блискавки в кольорові кристали. Кожен з них відповідає за певні ноти, і так відтворюється пісня. Користувачам необов'язково мати музичну освіту для проходження, досить запам'ятовувати черговість ударів блискавки.


Опис і проходження завдання "Апекситовая реліквія"
За кожну точку відповідає клавіша, що відразу можна буде побачити на екрані. Гравцеві дається десять секунд на вибір кнопки, що відповідає за певний колір. Це тест на пам'ять, але неймовірно складний за своєю суттю. Користувачі відзначають, що мелодія буде звучати кілька разів, і кожного разу з великою кількістю нот. На останньому рівні може бути десять ударів у квесті «Апекситовая реліквія», що самостійно запам'ятати досить складно. За помилку передбачено покарання у вигляді удару блискавки. Він забирає багато здоров'я, а кілька неправильних рішень призведуть до смерті персонажа. Першим рішенням в цьому випадку є встановлення спеціального аддона, який допоможе розібратися з натисканнями вірних клавіш.

Другий спосіб

Якщо ж для завдання в WoW «Апекситовая реліквія» немає бажання встановлювати додаткові файли, тоді доведеться вдатися до більш простим методам. Увійдіть персонажем в центр вівтаря і наведіть камеру вниз, щоб чітко бачити удару блискавки.
Опис і проходження завдання "Апекситовая реліквія"
Для себе накресліть на аркуші паперу схему з кристалами і пронумеруйте їх. У кожному з рівнів знизу записуйте черговість чисел, а далі відтворюйте їх на клавішах. Таким методом можна відобразити будь-яку кількість нот і завершити завдання можна буде з легкістю. Досить буде відобразити мелодію з шести ударів блискавки. Якщо ж продовжити і відтворити вісім, а потім десять нот, тоді на персонажа повісять позитивні ефекти, які допоможуть у майбутніх пригоди. У листку паперу і правильному розташуванні камери полягає весь секрет, квест насправді нескладно виконати. «Апекситовая реліквія» - завдання, яке потребує кмітливості.

Популярі новини
Загрузка...