Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?

88 0 Новини високих технологій

Сьогодні однією з популярних торгових майданчиків нашої країни є сервіс «Яндекс.Маркет.ру». Залишити відгук після покупки того чи іншого товару тут бажає безліч клієнтів. Більшістю рухають приємні відчуття після покупки, але зустрічаються і ті, кого отриманий товар не задовольнив, і людина хоче поділитися своїм невдоволенням з максимально широкою аудиторією. У будь-якому випадку все виявляється не так просто, і про те, в чому саме полягають складності, розповімо далі.

Історія сервісу
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?

Раніше залишити відгук про магазин на «Яндекс.Маркеті» не складало труднощів. Майданчик була вперше запущена ще в 2000 році і на той момент не мала розумної захисту від накручування відгуків, так і користувачі рідко заробляли подібними способами. Сьогодні сервіс являє собою складну структуру, яка регулює рейтинги зареєстрованих магазинів не тільки згідно думок покупців, але і за рішенням самих співробітників майданчики. До речі, вони ж здійснюють і модерацію думок покупців.


Основні претензії покупців

Часто користувачі скаржаться, що їх реальні відгуки публікуються без пояснення причин. При цьому, на їх думку, на самому сайті розташовується безліч накручених хвалебних думок. Особливі суперечки навколо себе збирає на «Яндекс.Маркеті» магазин «Зв'язковий». Залишити відгук про нього всього за 14 місяців роботи на майданчику примудрилося 60 тисяч користувачів прямо сказати, виглядає не зовсім реалістично. До порівняння можна навести ще один популярний в країні магазин, який займає свою нішу на торговому майданчику вже 11 років. Мова йде про «Ельдорадо», оставить отзыв на «Яндекс.Маркеті» про якому за весь час вийшло лише у 130 тисяч клієнтів.


Важливість відгуків

Перед тим як зробити певну покупку через інтернет без можливості «помацати» товар самостійно, кожен клієнт обов'язково прочитає думки інших людей, які цю річ вже замовляли. Саме на підставі чужого розповіді у користувача і формується рішення, чи варто співпрацювати з певним магазином чи ні.
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?
Відсутність таких думок також насторожує, тому в тому, як залишити відгук на «Яндекс.Маркеті», зацікавлений більше сам продавець, що замовник. Саме на підставі кількості таких позитивних або негативних думок покупців і формується рейтинг магазинів, їх оцінюють за п'ятизірковою шкалою.

Формування рейтингу

Крім думок рядових користувачів вагомим аргументом для підвищення рейтингу є і висновок служби якості самої площадки. До речі, видимий покупцям показник (кількість зірок) ґрунтується лише на оцінках за останні 90 днів, тому може постійно змінюватися. Власне, такий плаваючий рейтинг і мотивує магазини постійно залучати нових клієнтів і йти на обман, купуючи відгуки.

Перевірка якості від сервісу

Залишити відгук про «Зв'язковому» на «Яндекс.Маркеті» або будь-якому іншому магазині співробітники сервісу не можуть, так це і не потрібно. Їх контроль полягає в тому, щоб перевіряти працездатність операторів. Таким чином, працівники обдзвонюють за вказаними на сайті телефонами магазини і роблять тестові замовлення на самому початку або наприкінці робочого дня. Оцінюється при цьому їх спілкування з клієнтами, актуальність пропозицій, відповідність вказаної на сторінці ціни і озвученої клієнту і так далі.
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?

Реальні ж думки формуються вже з самого товару, особистому спілкуванню з працівниками та іншим особливостям, тому можуть дуже відрізнятися. Приміром, згідно з одним із реальних відгуків на форумі, який не пройшов модерацію, той же «Зв'язковий» телефону обіцяв клієнту отримання товару через тиждень, а потім просто його не прислав і навіть не попередив про це.

Як залишити відгук на «Яндекс.Маркеті»

Отже, основним правилом для цього є необхідність реєстрації на сайті лише офіційні користувачі можуть ділитися своєю думкою з іншими покупцями. Для цього можна пройти дану процедуру або скористатись формою запропонованих соціальних мереж, вся інформація при цьому буде взята звідти.
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?
Перед тим, як залишити відгук на «Яндекс.Маркеті» безпосередньо зі сторінки сайту, необхідно знайти магазин і замовлений в ньому товар, вибрати розділ «Відгуки про магазин». На сторінці знайти кнопку «Залишити відгук» і далі слідувати інструкціям.

Спосіб другий

Оставить отзыв на «Яндекс.Маркеті» про магазин «Шинторг» та багатьох інших можна безпосередньо з сайту магазину. Для цього на офіційному ресурсі слід знайти відповідний розділ. При цьому користувач буде спрямований трохи на іншу зовні сторінку, але всі рядки при цьому будуть такі ж.

Етапи модерації

Весь час перевірки займає близько 1-3 днів. Щоб думка про товар або магазині стало доступне всім, спочатку відгук проходить автоматичну систему фільтрації, а потім проглядається безпосередньо співробітниками. Автоматична перевірка ділиться на перевірку облікового запису і IP-адреси. Принципи роботи всіх етапів не розголошуються організацією, щоб не спровокувати зростання «накруток», але правила в них, мабуть, занадто жорсткі, оскільки перевірку не проходить і величезна кількість реальних купівельних думок.

Основні вимоги до відгуків

Перед тим, як залишити відгук на «Яндекс.Маркеті», з цими правилами потрібно обов'язково ознайомитися. В першу чергу система перевірки ідентифікує реальність зареєстрованого облікового запису. Це робиться шляхом визначення його віку, активності, повторення дій, частоти розміщення відгуків та іншої підозрілої активності. Тобто співробітники повністю зчитують дані про користувача.
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?
Далі перевіряється частота заходу на сайт з цієї IP-адреси, чи багато на ньому зареєстровано акаунтів, чи не перебуває він в чорному списку і так далі. Тобто якщо у пристрої є кілька користувачів, то залишати відгуки зможе далеко не кожен, можливо, система перевірки визнає недійсними відразу всіх і при цьому видалить навіть вже наявні, опубліковані раніше відгуки. Зміст самих відгуків перевіряється співробітниками, але до них вони доходять у малій кількості, так як відсіваються в основному на попередніх етапах.

Додаткові умови

Отже, крім перерахованих вище вимог залишити відгук на «Яндекс.Маркеті» про «Шинторге», який зареєстрований порівняно недавно, і про «ветеранів» торгівлі можна тільки один раз. Практично всі повторні відгуки відхиляються, мотивується це даремністю. Нібито думки одного і того ж людини часто не розкривають якихось нових подробиць, а для ресурсу важливо приносити користь покупцям і розкривати інформацію про товари з різних сторін. Цікаво, що повторним відгук буде вважатися, якщо модератори не знайдуть в ньому нової значимої інформації. Редагувати наявний опублікований відгук взагалі не рекомендується, оскільки відновити його початкову версію буде вже неможливо, а виправлений можуть легко «забанити», і тоді на сервісі взагалі зникне думку конкретного покупця. До речі, відхилять відгук, якщо вважатимуть змінені дані не такими вже й важливими. У випадку, коли думка було кардинально змінено, але все одно не пройшло перевірку, можна оскаржити рішення модераторів через форму зворотного зв'язку, але гарантій при цьому, що співробітники змінять ситуацію, немає ніяких.

Як обійти фільтрацію

Якщо клієнт дуже хоче залишити відгук на «Яндекс.Маркеті» про «Спортмайстрі», «Ельдорадо», «Озон» чи іншому магазині, нехай навіть зареєстрованому зовсім недавно, доведеться врахувати ряд правил. Звичайно, офіційно принципи фільтрації відгуків на ресурсі не поширюються, і про них можна лише здогадуватися, але більшість вимог вже давно виявлено досвідченим шляхом. Як тоді там з'являються накручені думки і чому не виходить опублікувати власний відгук?
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?
Отже, автоматична система обов'язково заблокує відгук, якщо він опубліковано раніше, ніж пройшла мінімум тиждень з моменту розміщення попереднього. Тобто навіть якщо кожен день купувати нові товари, то писати про них також часто не вийде. Зайва активність відразу викликає підозру і може спровокувати видалення всіх раніше опублікованих відгуків з цього облікового запису, навіть якщо вони були розміщені дуже давно. Такі права у модераторів, причому зробити це вони можуть без пояснення причин. Аналогічна ситуація складається і з IP-адресою, тому заходити з одного пристрою навіть під різними акаунтами безглуздо. Співробітники все одно відстежать його і заблокують всі розміщені раніше думки. Вихід є у тих користувачів, які мають динамічним IP-адресою. При кожній перезавантаження роутера він змінюється і дозволяє частіше ділитися власною думкою, не побоюючись втратити цю можливість у подальшому. Звичайно, якщо при цьому своєчасно видаляти Cookie-файли. Саме вони несуть в собі всю інформацію про відвідані раніше сайтах, його акаунтах і інших особистих даних, які співробітники ресурсу легко отримують при підключенні користувача до сервісу. Щоб зберегти свою індивідуальність, ці файли потрібно видаляти перед кожним відвідуванням платформи, особливо перед публікацією відгуків. Бажано прати заодно і історію відвідувань.

Висновок

Отже, виявляється, поділитися своєю думкою про купівлю товару через «Яндекс.Маркет» і справді не так вже й легко, але якщо таке бажання все ж є, то зробити це цілком реально. До речі, жорсткість модерації багато в чому залежить від рейтингу магазину і зіставлення співробітниками реального кількості замовлень з публікуються відгуками. Визначається вона службою якості і знову ж таки за особистим вимогам. У будь-якому випадку деякі магазини мають можливість отримувати думка практично кожного покупця, а інші – не мають нічого, оскільки їх заблокували.
Як залишити відгук на "Яндекс.Маркеті" про товар?
Щоб підвищити свої шанси на публікацію, іноді досить просто скористатися реальним записом, який був створений не тільки для того, щоб залишити відгук, і регулярно застосовується для інших цілей. Інколи для цього досить просто періодично перевіряти пошту або використовувати пошукову систему з активованим входом. Це дозволить зробити запис «живим», і у співробітників платформи буде менше підозр, які й провокують велику частину відмов у публікації. Звичайно, не слід нехтувати і перерахованими вище рекомендаціями, оскільки реальна картина, на якій ґрунтуються модератори, неясна, і навіть самі перевірені і старі відгуки можуть безслідно зникнути в певний момент з невідомих причин.