"Опера Систем": відгуки, можливо заробити

108 0 Новини високих технологій

Кожна людина мріє заробити якомога більше грошей. Однак, як водиться, для цього мало хто згоден працювати повну зміну на заводі або працювати в задушливому офісі. Цим і пояснюється така популярність сервісів, які пропонують при мінімальних вкладеннях і доступі до інтернет заробляти величезні гроші. Заробіток в «Опера Систем» став одним з таких напрямів. Але правда, що всього за кілька хвилин користувач інтернету може заробити десятки тисяч рублів? Або це чергова різновид так званого лохотрону? Що кажуть про «Опера Систем» відгуки клієнтів і чи можна їм довіряти? Спробуємо розібратися з самого початку.


"Опера Систем": відгуки, можливо заробити

Опис проекту

Якщо зайти на сайт опера систем.ру, то на ньому можна знайти досить мізерну інформацію. На головній сторінці представлено відео, в якому дві людини, особливо не представляючись (імовірно творці проекту), розповідають користувачам свою історію успіху. За великим рахунком, вона практично не відрізняється від численних рекламних роликів, гуляють по мережі. Головні герої відео розповідають про те, як заробіток в «Опера Систем» буквально змінив їх життя. Головний посил обігу полягає в тому, що тільки розумні і успішні люди зможуть отримати пристойний дохід, не виходячи з дому. При цьому заробіток може доходити до мільйона рублів на місяць. Зрозуміло, такі заклики дуже добре впливають на психіку людей, спраглих легкої наживи. Однак більш прозорливі користувачі вказують у своїх відгуках про «Опера Систем» надто настирливу і наївну форму подачі інформації. Якщо відкинути всі красиві слова і антураж, то в сухому залишку залишаються два нікому невідомі особи, які отримують шалені гроші, нічого не роблячи. При цьому вони не платять податки, порушуючи тим самим закон, і закликають всіх діяти таким же чином.


Зрозуміло, все це виглядає, як сир в мишоловці, і користувачі, які залишають свої коментарі про «Опера Систем», навіть провели ціле розслідування. Найбільш допитливі зуміли докопатися до суті роботи сервісу та поділилися своїми думками в Мережі.

Реальна суть проекту

В першу чергу, варто сказати, що дана організація не єдина. За великим рахунком торговельна система «Опера Систем» – це нова версія більш старого ресурсу opera-app. Таким чином, щоб зрозуміти принцип роботи даного ресурсу, буде корисно дізнатися думку користувачів про так званому першому підприємстві.
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити

Opera-app

Ресурс опера-апп.ру закликає користувачів почати заробляти в інтернеті, користуючись популярною торговою майданчиком «Амазон». Більше деталей можна дізнатися з відео, в якому творець компанії «Бізнес формула» на ім'я Євген Гурін ручається за те, що даний спосіб дійсно може принести пристойних дохід. Все, що потрібно зробити, – це зареєструватися на сайті і отримати на e-mail інструкцію з подальшими діями.

Опера System

Другий ресурс, який, імовірно, пов'язаний з «Opera-app», пропонує користувачам вивчити унікальну схему заробітку на бінарних опціонах. У цьому випадку у відео майбутніх мільйонерів переконують у чесності проекту вже два головних героя – Володимир Пригожин, що займається трейдингом, і Аркадій Гроссман (математик). Молоді люди активно переконують, що робота в «Опера Систем» приносить великі гроші. Однак безкоштовно зареєструватися на сайті можуть лише перші 500 користувачів. Це пояснюється величезною популярністю проекту та іншими непідтвердженими фактами. Зрозуміло, реально ніякого обмеження немає, але психологічно це відмінно стимулює потенційних клієнтів.
Однак, згідно з відгуками про «Опера Систем», після реєстрації та установки програми для його запуску потрібно внести 14000 руб. (250 доларів США) на рахунок, але тільки не самої компанії, а вже інший брокерської фірми CT-Trade.

В чому суть передбачуваної афери?

Згідно відгуками і розслідувань, здійсненим користувачами Мережі, перша компанія ніяк не пов'язана з «Амазон». За фактом торгівля на цьому майданчику не здійснюється. Замість цього, користувачі перенаправляються на бінарні опціони. Після реєстрації на сайті, новачок отримує лист, у якому розповідається про дивовижну програмі «Опера Систем».
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
Однак це ще не кінець історії. Після реєстрації на даному ресурсі, користувач мимоволі починає користуватися послугами CT-Trade. І тут криється найбільший цікавий факт, з-за якого багато говорять, що «Опера Систем» – лохотрон. Справа в тому, що CT-Trade – це нова версія сумно відомого «Воспари». Однак, навіть якщо не пов'язувати ці компанії воєдино, суть афери в тому, що депозит користувача автоматично зливається у брокерську контору. Ті, хто стикався з «Воспари» знають, що ця шахрайська організація прославилася тим, що просто не повертала клієнтам гроші. Те ж саме відбувається і при роботі з CT-Trade. Той символічний внесок, який користувач кладе на свій рахунок, автоматично відправляється на торги, після чого відкликати свої грошові кошти клієнт вже не може.
Крім усього іншого, всі ці маніпуляції з рекламою один одного є нічим іншим, як партнерською програмою. Таким чином, згідно інформації з відгуків про «Опера Систем», заповзятливі бізнесмени отримують додатковий дохід, наживаючись на наївних користувачів.

Брокер і обман

Варто сказати кілька слів про брокерській конторі CT-Trade. По-перше, ця організація з'явилася тільки в 2017 році, що відразу повинно викликати підозри. По-друге, цей брокер не має ліцензії і навіть стерпного сайту. Також ця контора не має якої-небудь репутацією. Єдині дані, які користувачам вдалося знайти в Мережі, стосуються того, що CT-Trade заробили і успішно вивели 8 млн рублів. Ця інформація викликає тільки посмішку. Особливо враховуючи те, що у відеоролику задоволений чоловік розповідає, як гроші переводяться на карту протягом декількох хвилин.
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
Це ще один доказ того, що «Опера Систем» – розлучення. Навіть при створенні ролика і написання інформації на сайті компанія брокер не змогли домовитися. Справа в тому, що на самому сайті CT-Trade зазначено, що грошові перекази займають до 10 днів. Таким чином, у відео зароблена сума капає на картку моментально, а за іншою інформацією цей процес триває трохи більше тижня. Кому вірити?

Відгуки клієнтів

Згідно інформації від трейдерів, що пройшли реєстрацію і поклали гроші на депозит, стає очевидно, що на цьому робота з «Опера Систем» закінчується. Так як навіть при обліку віртуального заробітку грошові кошти не виводяться. Крім цього, на сайті не проводиться верифікація грошей, що знову викликає підозри. В інших відгуках також йдеться, що «Опера Систем» – розлучення. Багато з користувачів розповідають, як вони зареєструвалися на сайті і отримали брокера 24option. Після цього клієнти поповнили депозит на 250 доларів США і почали чекати прибутку. Через кілька днів програма автоматично злила грошові кошти. Після цього, як багато хто, напевно, вже здогадалися, адміністрація сайту ніяк не реагувала на питання користувачів, що бажають з'ясувати, куди саме їх гроші пропали.
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
Якщо говорити про позитивні відгуки від трейдерів, то їх дуже складно знайти (крім хвалебних статей, які більше спрямовані на отримання прибутку з партнерської програми). Тому краще зайвий раз не потрапляти на вудку і проявляти пильність. Наприклад, що могли зробити ошукані клієнти «Опера Систем»?

Перевірити дані

Найпростіше обчислити лохотрон по тій інформації, яка представлена на сайті. Будь-яка поважаюча себе організація, яка здійснює свою діяльність офіційно, вказує свої реквізити (дані юридичної особи, ІПН і ОГРН). Як правило, ця інформація зазначається у нижній частині сторінки. Більше того, в липні 2017 року з'явився новий законопроект, який зобов'язує всі організації обов'язково надавати клієнтам «Політику конфіденційності», в якій прописуються реквізити. Якщо таких даних немає і їх неможливо перевірити, як у випадку з «Опера Систем» і сотнями інших схожих сайтів, то краще з такими конторами не зв'язуватися.

Може валютний або крипто трейдинг бути вигідним?

За великим рахунком це міф. Зрозуміло, якщо б можна було заробляти гроші, нічого не роблячи, все б вже давно звільнилися зі своїх робіт.
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
Якщо розглядати такий заробіток на прикладі «Опера Систем», то, зрозуміло, про дохід не може бути й мови. Навіть той факт, що дані про коефіцієнт інфляції ніде в програмі не відображаються. Тому в режимі онлайн скачки визначити не вийде. Багато хто, прочитавши кілька статей і подивившись по телевізору передачі про криптовалюту, вважають, що це є невичерпним джерелом доходу. Однак потрібно розуміти, що для цього необхідно мати як мінімум знаннями. Не підкований в цьому плані людина не зможе заробити гроші і постійно буде сидіти в мінусі.

На закінчення

Якщо говорити про «Опера Систем», то, згідно з численними відгуками, дана організація не відрізняється благонадійністю. Багато хто нарікає на те, що після поповнення депозиту будь-яка активність з боку адміністрації сайту і брокера пропадає. Таким чином, можна прийти до висновку, що дана контора є лохотроном і наживається на довірливості користувачів. Також є думка, що ніякої «Опера Систем» за фактом не існує. Все, що бачить клієнт – це лише матеріали, надані CT-Trade. Таким способом брокерська контора намагається прикрасити себе в очах клієнтів, генеруючи схожі сайти.
"Опера Систем": відгуки, можливо заробити
Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що з найбільшою ймовірністю після внесення коштів на депозит вони просто перекочують на рахунку CT-Trade і на цьому заробляння мільйонів закінчиться. Тому ризикувати чи залишитися зі своїми грошима вирішує кожен самостійно. Однак найкраще кілька разів подумати перш, ніж проводити будь-які фінансові маніпуляції, які можуть сильно вдарити по гаманцю.