Настільна гра "Джуманджі" у фільмах і реальне видання

288 0 Новини високих технологій

Гра «Джуманджі» є основним сюжетним предметом у двох однойменних фільмах. Пригоди головних героїв у її дивовижному світі настільки сподобалося глядачам, що виробники створили реальне настільне розвага за мотивами кіно. Про зв'язок гри з стрічками і реальної версії написано в статті.

Перший фільм

Гра «Джуманджі» в однойменній картині 1995 року фігурує вже з самого початку. Перша сцена демонструє підлітків, які закопують скриня, а всередині лежить вона. Через сто років Алан Перріш за дивних звуків із землі визначає місцезнаходження ігри і викопує її. Разом з дівчиною Сарою вони вирішують зіграти в це пригода. Перший же хід поставив умову, що одного з гравців закинуть в джунглі, поки не випаде 5 або 8. Алана засмоктує всередину, а Сара тікає від раптового нападу кажанів. Через 26 років «Джуманджі» знаходять нові діти – Пітер і Джуді. Вони вирішують зіграти, що призводить до безлічі нещасть, полеглих на їх голови.


Настільна гра "Джуманджі" у фільмах і реальне видання

Другий фільм

У 2017 році вийшла картина «Джуманджі: Поклик джунглів», де сюжет був досить сильно інтерпретований під сучасного глядача. Зав'язка відбувається в сцені, де чотирьох підлітків змушують залишитися після уроків і очистити шкільний підвал покарання. Там вони знаходять стару приставку з телевізором і запускають гру «Джуманджі». Вона відразу ж затягує їх в невідомий світ джунглів з безліччю небезпек. Кожен з героїв перетворився в якогось «аватара» зі своїми сильними і слабкими сторонами. Цей світ не випустить їх, поки вони не пройдуть всі випробування і не зустрінуться з головним суперником. Тут настільна гра перетворюється в відеогру з усіма витікаючими обставинами. Пригоди зроблені в більш яскравих тонах, внутрішній світ гри таїть різні небезпеки для життя головних героїв, але вони не обділені здібностями. Їх «аватари» розбираються в археології, картографії, вогнепальну зброю, побудові плотів та інших аспектах. Мінуси у кожного з них, накладені грою, також є.


Настільна гра "Джуманджі" у фільмах і реальне видання

Суть гри

Якщо у другому фільмі з грою «Джуманджі» все зрозуміло, і подробиці розкриваються вже з перших хвилин, то в першій стрічці все набагато глибше. Підлітки хоч і прочитали правила, але не до кінця, так і не повірили написаному на бічних поверхнях дошки. Кожен новий хід створював певну дію, керуючись написом в чарівному кулі. Наприклад, після випадання п'ятірки в будинку з'явився лев, але разом з тим Алан повернувся з джунглів в рідний світ. Через кілька ходів у будинку з'явилися отруйні комарі, група мавп і інші тропічні тварини. Вони вирвалися в місто і почали там все трощити. Єдиним способом виправити було дограти її до кінця. Гра в якості магічного предмета тримає зв'язок з іншим світом, де технологій і цивілізації не існує. Там панує дика природа і її закони, що сподобалося безлічі глядачів. На жаль, ігри про «Джуманджі» в цифровому форматі так і не з'явилися. Можливо, після успішного прокату сиквела над цією думкою подумають розробники.
Настільна гра "Джуманджі" у фільмах і реальне видання

Реальна настільна версія

Ще після успіху першого фільму деякі американські компанії відразу ж зайнялися розробкою цієї настільної версії гри. Їм вдалося зробити майже ідентичну копію з різьбленим дерев'яним покриттям і коротким описом правил з двох боків. Найбільш цікавим рішенням є звуковий супровід у вигляді африканських тамтамів, які глядачів інтригували на початку фільму. Всередині є поле з магічною кулею і кістки. Окремої уваги заслуговує верхня оздоблення із зображеннями тварин і неймовірною стилістикою. Подібне видання вийшло обмеженим тиражем, але більш просту версію розваги можна знайти на прилавках. Гра «Джуманджі» на ПК тим часом залишається нездійсненною мрією для всіх шанувальників фільму.