Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?

719 0 Новини високих технологій

Кожен поважаючий себе блогер веде сторінку від свого імені в соціальній мережі вже всім знайомим назвою "Instagram". Instagram був придуманий молодим хлопцем з Канади в далекому 2010 році як соціальна мережа для обміну фотографіями з друзями. Сьогодні ця соціальна мережа трансформувалася у величезний майданчик для самих різних категорій користувачів. Це майданчик для просування бізнесу, PR-компаній, особисті блоги, творчі акаунти і, звичайно, публічні блоги, націлені на велику аудиторію. З цієї статті ви дізнаєтеся кілька цікавих фактів, які допоможуть вам вести блог в мережі Instagram, наприклад ви дізнаєтеся, як зробити абзаци в "Інстаграмі". Для початківців блогерів ці поради будуть просто безцінні!


Редагуємо текст в "Інстаграмі"

Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
SMM, тобто маркетинг за допомогою соціальних мереж, - це ціла наука! Просування і грамотний маркетинг потрібен кожному блогеру, який починає заробляти гроші на своєму блозі. Запорука правильного просування - написання текстів. Вони повинні бути структуровані, цікаві для читачів, ну і, звичайно, не позбавлені смайлів-эмоджи! Куди ж обійтися без них в XXI столітті? Як зробити абзац в "Інстаграмі", знають не з чуток любителі стандартного windows-програми "Блокнот". У ньому для того, щоб текст містився в одному видимому для користувача полі, потрібно використовувати абзац мало не після кожного речення. Як зробити абзац в "Інстаграмі" без використання сторонніх тестових полів - питання складне. Звичайно, можна ставити абзаци вручну, але на це піде багато часу, так і власників айфонів чекає автоматична постановка "точок" після кожного подвійного натискання на пробіл. Радимо вам написати суцільним текстом все те, що ви хочете викласти на сторінці свого профілю, і тільки після цього зі свіжим поглядом створювати красу і структуру написаного.


Як зробити абзац в "Інстаграмі"?

Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
Зайдіть в нотатки на своєму телефоні і поставте декілька символів пробілу (достатньо буде п'яти пробілів). Після цього скопіюйте проставлений довгий пробіл у буфер обміну і дотримуйтесь інструкції: 1. Виберете місце, в якому ви хочете зробити абзац. 2. Видаліть пробіл після крапки останнього речення в попередньому абзаці. 3. Натисніть на кнопку "Enter" для того, щоб телефон зчитував новий рядок (на екрані ж ви можете не побачити змін). 4. Вставити скопійований довгий пробіл. 5. Знову перейдіть на наступний рядок за допомогою кнопки "Enter". 6. Ваш абзац готовий, а запис можна публікувати!

Копіюємо текст

Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
У "Інстаграмі" текст піддається копіюванню у разі використання повної версії сайту через ПК. Просто використовуйте виділення тексту курсором і комбінації клавіш Ctrl + С для того, щоб скопіювати тест в буфер обміну. Тепер розберемося, як копіювати текст в "Інстаграмі", використовуючи мобільний додаток. Дотримуйтесь перелічених кроків: 1. Відкрийте пост, текст якого ви хочете скопіювати (не переглядайте пост у стрічці, а саме перейдіть до нього через сторінку автора). 2. Потім скопіюйте посилання на цей пост через кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті екрану. 3. Відкрийте цю посилання на своєму веб-браузері та скопіюйте текст посту, використовуючи звичайне виділення на вашому телефоні. Використовуючи ці три кроки, ви також дізнаєтеся, як виділяти абзаци в "Інстаграмі". На жаль, розробники не спростили процес копіювання тексту у вікні програми, але тим не менш можливість використовувати виділення та копіювання існує у вікні браузера.