Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"

141 0 Новини високих технологій

Сучасні технології дозволяють нам творити неймовірні чудеса, які б у середньовіччі вважали магією і породженням пекла, тому ніхто вас не здивує, якщо скаже, що може перевірити будь-яку картинку в світі на унікальність. В даній статті піде мова про те, як завантажити картинку в «Яндекс. Картинки», після чого успішно знайти аналогічні зображення. Дана опція дуже допомагає людям, які колекціонують фото зі схожою між ними тематикою, але не знають, де їх знайти.

Як завантажити картинку в пошуковик "Яндекс"

Для початку потрібно розібратися в тому, що саме ви хочете зробити з картинкою в "Яндексі", а варіанта всього два: завантажити картинку з наміром знайти більше схожих, наприклад, одне і того ж людини на різних сайтах; завантажити картинку для «Широкого загалу», тобто надати своєму творінню розголосу.


Якщо ви хочете вибрати другий варіант, то переходьте до наступного пункту статті. Там буде докладно розказано, як завантажити картинку в «Яндекс. Картинки» і взяти участь з нею у різних конкурсах від "Яндекса".
Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"
Але якщо ви хочете знайти саме картинку на величезних просторах інтернету, то наступна інформація для вас. Насамперед, варто сказати, що завантажується зображення для пошуку не буде ніде поширене, розумні алгоритми "Яндекса" всього лише знайдуть схожі риси вашої картинки з іншими, які вже внесені в базу. Якщо схожість знайдеться, то вам буде надано весь перелік схожих зображень, у тому числі, посилань, де ці самі зображення опубліковані, тому не бійтеся шукати фото, наприклад, ваших близьких.


Інструкція про те, як завантажити картинку для пошуку:
 • Зайдіть на головну сторінку "Яндекса", після чого близько поля пошуку буде кнопка «Картинки», натисніть на неї.
 • Перед вами буде чергова смішна картинка від "Яндекса", а зверху поле для текстового пошуку, але поруч буде розташований значок фотоапарата, натисніть на нього.
 • Вам буде запропоновано два варіанти розвитку подій: ви завантажуєте фото з комп'ютера або ж даєте пряме посилання на зображення, обидва варіанти ефективно працюють.
 • Натисніть кнопку «Пошук» і чекайте результату пошуку.
 • Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"
  Варто відзначити, що подібним чином можна шукати зображення Google, Yahoo, і на Mail.ru.

  Чому варто завантажити фото в "Яндекс. Картинки"?

  Даний пункт не дарма так називається, адже він дає якийсь творчий поштовх фотографам. За допомогою сервісу «Яндекс. Фотки» деякі видавці знаходять собі фотографів на постійній основі. Але як це робиться? «Яндекс. Фотки - це не тільки фотохостинг, але і місце, де люди викладають фото на велику огляд, голосують за найкращі і просто змагаються. Тематика дуже різноманітна, тому якщо хочете дізнатися багато нового про світ фотографій – вам туди. Наступна інструкція для тих, хто хоче, але не знає, як завантажити картинку в "Яндекс". Картинки варто завантажувати високої якості, якщо хочете їх виставити на показ. Інструкція:
 • Зайдіть на свою діючу пошту "Яндекс", після чого перейдіть на сайт «Яндекс. Фотки» і знайдіть кнопку «Завантажити».
 • Вам буде представлений широкий вибір опцій, серед яких можете присвоїти назву фото, мітку та багато іншого
 • Як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і "Яндекс. Фотки"

  На закінчення

  Сподіваємося, що ви тепер знаєте, як завантажити картинку в "Яндекс. Картинки" і без праці скористаєтеся цим фотохостингом. Варто зауважити, що розміщення і пошук фотографій здійснюються безкоштовно. Якщо з вас намагаються взяти за це гроші, то це шахраї.