Як зробити банер у групі "ВК" за допомогою Photoshop

207 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються соціальними мережами, адже вони роблять нас трішки ближче до рідним, друзям і знайомим. На цих майданчиках існують групи і спільноти, в яких ми можемо спілкуватися з людьми, схожими на нас, тому у даній статті мова піде про те, як зробити банер у групі «ВК», навіщо цей банер взагалі потрібен і коли він з'явився. Дана інформація допоможе тим, хто хоче реалізувати себе у створенні спільнот і груп. Багато частіше звертають увагу саме на банер, адже це особа сторінки.


Що потрібно знати для створення банера «ВК»

Для початку треба розібратися в тому, що таке групи – це спеціальні спільноти, в які люди можуть вступати виключно за власним бажанням. Поділяються спільноти на два типи: закриті та відкриті. Зрозуміло, що в закриті можна потрапити лише за запрошенням або прямой ссылке на співтовариство, після чого вашу заявку на вступ буде ще деякий час обмірковувати адміністрація проекту.
Як зробити банер у групі "ВК" за допомогою Photoshop
Вперше великі банери в групах з'явилися в 2016 році, після чергового великого оновлення «ВК», однак користувачам воно навіть сподобалося, на відміну від попередніх, пов'язаних з повним зміною кольорів сайту, дизайну і багато чого іншого. Після оновлення відразу ж почалися повідомлення модераторам про те, як зробити великий банер у групі «ВК». Даний запит зацікавив багатьох, адже банер – це додаткове місце для розміщення реклами, проте інформації про те, як його зробити, тоді було мало.


Якщо ви не вмієте створювати власні картинки через популярні програми для обробки зображень, наприклад Adobe Photoshop, то рекомендуємо вам прочитати наступний пункт статті, де ми докладно розповімо, як зробити банер. Якщо ви досвідчений користувач, то варто сказати, що вимоги до картинки наступні: 1590 x 400 px, а формат зображення JPG.

Як зробити банер у групі «ВК» зверху

Для початку потрібно створити порожній полотно, додаток бажано використовувати те, в якій ви розбираєтеся більш-менш, але бажано навчитися використовувати Photoshop. У ньому реалізовано безліч функцій, здатних створити шедевр, але для банера це не принципово. Головне - зробити полотно суворо 1590 x 400 пікселів, тобто 1590 в ширину і 400 у висоту – ці пропорції будуть добре виглядати на будь-якому моніторі. Якщо ви не знаєте, як це зробити, знизу є інструкція.
Як зробити банер у групі "ВК" за допомогою Photoshop
Як зробити банер у групі «ВК» Adobe Photoshop:
 • Відкрийте фоторедактор і натисніть кнопку «Файл», після чого «Створити».
 • У поле «Ширина» задайте значення 1590 а Висота - 400 після чого натисніть ОК.
 • Тепер в це полотно можна помістити будь-яке зображення і підігнати його поєднанням клавіш Alt+T.
 • В полі «Файл» знайти кнопку «Зберегти як» і вибрати тип формату JPG.
 • Подібним чином можна зробити картинку в будь-якому фоторедакторі, але розташування функціональних кнопок може відрізнятися. Тепер варто залити цю картинку в вашу групу.
  Як зробити банер у групі "ВК" за допомогою Photoshop
  Як зробити банер у групі «ВК»:
 • Зайдіть у вашу групу. Під аватаром буде напис «Дії». Після її натискання відкриється віконечко, де треба вибрати «Управління».
 • Серед усіх можливих опцій потрібно знайти «Обкладинка спільноти» - це те, що нам треба. Там ви знайдете полі «Завантаження», в якому необхідно завантажити наше готове JPG зображення.
 • Готово, тепер банер буде розміщено на головній сторінці спільноти.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що ви зрозуміли, як зробити банер у групі «ВК», адже ці знання обов'язкові для тих, хто збирається створювати власну групу. Не варто забувати, що в банері ви можете розмістити рекламу і отримувати за це гроші.