Що значить "СП" у "ВК" та інших соціальних мережах?

696 0 Новини високих технологій

Сучасні технології неймовірно сильно змінюють життя людей, в доказ цього можна знайти величезну кількість фактів, серед яких те, що люди починають знайомитися в соціальних мережах, заводять нових знайомих і просто проводять зовсім чималу частину часу в них. У даній статті ми розповімо, що означає «СП», як його поставити, і навіщо воно взагалі складалося розробниками соціальних мереж. Якщо ви ніколи не чули про таку річ як «СП», то ця стаття обов'язково буде для вас цікавою та захоплюючою.

Що з себе представляє «СП» у соцмережах?

Для початку потрібно розібратися в тому, що це таке. СП – це скорочення від двох слів «Сімейний стан». Зазвичай можна помітити, що підлітки замість довгих слів, використовують більш короткі, але вміщають той же зміст.


З розшифровкою даного слова розібралися, тепер треба зрозуміти, де можна таке побачити. У деяких соціальних мережах реалізована така особиста інформація про вашій сторінці, як «Сімейний стан».
Що значить "СП" у "ВК" та інших соціальних мережах?
Ми розібралися, що означає «СП», але навіщо воно створювалося? Відповідь досить проста: у всіх соціальних мережах є база даних всіх користувачів, доступ до якої мають і самі користувачі. За допомогою цієї бази даних будь-який користувач за певним критеріям пошуку (вибіркової сортування) може знайти потрібну людину. Чим більш точну інформацію людина вкаже, тим точніші будуть результати. Сімейний стан, як правило, може бути наступним:
 • Незаміжня/неодружений. Тобто людина вільна для відносин, але не шукає їх.
 • В активному пошуку. Людина вже прямо говорить, що бажає спілкування і відносин.
 • Закоханий(а). Близько цього рядка буде ще розміщено посилання на людину, в яку закоханий користувач.
 • Заміжня або Одружений на Та ж історія, що і з «Закоханий(а)».
 • Як поставити «СП»?

  У пункті вище ми розбирали, що означає «СП». У «ВК» реалізована ця можливість, тому на ньому і будемо тренуватися. Не варто боятися, дана операція є абсолютно безкоштовною і доступною з перших хвилин реєстрації облікового запису.

  Що значить "СП" у "ВК" та інших соціальних мережах?
 • Зареєструйтесь або увійдіть в діючий аккаунт від соціальної мережі «ВКонтакте».
 • У верхньому правому куті ваш аватар з ім'ям, натисніть на стрілочку вниз, яка знаходиться поруч.
 • Серед усіх кнопок нам потрібно натиснути на «Редагувати» - це пункт, у якому можна змінити інформацію про своєму профілі, а також багато іншого. Не варто плутати з налаштуваннями облікового запису.
 • П'ятий пункт зверху і буде сімейним станом. Типи сімейного стану можна прочитати вище в пункті «Що таке СП» в соціальних мережах.
 • Якщо ж ви вибрали "Закоханий" або "Одружений", то доведеться вибрати людину, який і буде вашою другою половинкою. Цій людині доведеться зайти теж редагування сторінки і підтвердити, що ви пара, кнопкою згоди.
 • Виберіть бажаний варіант і натисніть кнопку в самому низу кнопку «Зберегти».
 • Що значить "СП" у "ВК" та інших соціальних мережах?

  На закінчення

  Сподіваємося, ви тепер знаєте, що значить «СП» у соціальних мережах. Дана інформація є дійсною для багатьох подібних сайтів, тому рекомендуємо вам прочитати статтю заново, якщо що-небудь не зрозуміли. Також варто зайти в редагування сторінки і подивитися, може у вас хто-небудь закоханий, а ви навіть не знаєте.