Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

150 0 Новини високих технологій

Інтернет-магазин дитячих товарів MyToys - це місце, де продається величезна кількість іграшок, одягу, взуття та іншої продукції, необхідної для малюків і підлітків. Це місце дуже люблять відвідувати як молоді матусі, так і досвідчені батьки, оскільки вони знають про те, що тут можна зустріти великий вибір різноманітних дитячих товарів, необхідних для будь-яких цілей.

Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

Загальна інформація

У відгуках про MyToys найчастіше йдеться про те, що даний магазин є найкращим місцем для пошуку подарунків для дитини з будь-якого приводу: тут є велика кількість пазлів, розвиваючих ігор, модного одягу і якісного взуття. Крім цього, відвідувачі ресурсу зазначають якісне обслуговування з боку консультантів, адміністраторів і служби доставки, яка також здійснюється з боку магазину, причому, в найкращому вигляді.


У загальній складності, на сторінках онлайн-магазину є більш 25000 найменувань продукції, призначеної для дитини, всі вони відносяться до різних брендів, більша частина яких з категорії всесвітньо відомих. Вся продукція, представлена в асортименті, є якісною, про що свідчать додаються сертифікати, де зазначається те, що іграшки та одяг зроблені з матеріалів, які не принесуть шкоди здоров'ю дитини. У 2013 році інтернет-магазин MyToys став призером у конкурсі, в результаті чого він отримав звання "Улюблена торговельна марка", присвоєне молодими матусями шляхом інтернет-голосування. Велика кількість відгуків про цьому магазині можна знайти на просторах мережі Інтернет, а також в соціальних мережах, де щасливі власники нових речей з MyToys діляться своїми враженнями про покупках. Часто батьки у своїх відгуках рекомендують ті чи інші бренди, які представляють свою продукцію на теренах даного ресурсу.


Магазин має досить високий рейтинг. На великих порталах з відгуками можна зустріти оцінки від 48 до 5 балів з можливих п'яти. Цей показник яскраво говорить про те, який рівень обслуговування тут є і якої якості товари пропонуються.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

Іграшки

Великою популярністю серед прихильників покупок у цьому інтернет-магазині користується пропонований асортимент іграшок, який представлений в декількох категоріях. Тут можна придбати велику кількість конструкцій, зроблених з дерева, а також такі, використання яких розвиває у дитини різноманітні навички, необхідні для його віку. Також в асортименті є чимала кількість конструкторів, серед яких присутні і магнітні. Для маленьких дівчаток можна вибрати оригінальні ляльки, в числі яких також є новинки від виробників різноманітних фірм, а також різноманітні будиночки для них.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки
Шанувальники колекціонування зможуть знайти для себе окремі іграшки в MyToys, які можна збирати за видами, а для любителів машинок і паровозиків можна придбати величезні залізні дороги та автостради - управління багатьма з них здійснюється за допомогою пульта. Хітами продажів в даному магазині є іграшки на радіокеруванні, а також ігрові набори (лікар, ветеринар, кухня тощо). Для юних музикантів в даному розділі представляється можливість придбання інструментів для гри, у числі яких можна зустріти мікрофони, іграшкові смартфони, гітари, фортепіано і т. п.

Одяг і взуття

У відгуках про MyToys найчастіше йдеться про те, що в асортименті інтернет-магазину представлений великий вибір стильного одягу і взуття, велика частина яких зроблена з якісних та натуральних матеріалів. Що стосується одягу, то вона представлена такими брендами, як Huppa, Lassie, Reima, GUSTI, OLDOS, Molo і багатьма іншими. Велика кількість покупців воліють купувати тут пуховики, куртки, жилети, сукні, брюки, футболки, спортивні костюми, а також інші види одягу, які розраховані на діток будь-якого віку. Нерідко батьки звертають увагу на нові колекції , які представляються на сайті досить часто, не менш популярними є розпродажу знижки в MyToys оголошуються регулярно і нерідко пропонуються великі відсотки.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки
З числа взуттєвих брендів покупці приділяють велику увагу таким, як GEOX, "Филипок", Demar, Alaska Originale, ECCO і "Котофей". У відгуках про них кажуть, що тут можна придбати стильну і сучасну взуття, в якій малюк зможе максимально комфортно пересуватися. Відвідувачів інтернет-магазину також радує великий вибір різновидів предметів даної категорії. Тут є валянки, чоботи, босоніжки, тапочки, туфлі, а також кімнатна взуття для дітей будь-якого віку. Крім цього, маючи промокод на знижку в MyToys, можна отримати бажану позицію значно дешевше, ніж вона представлена в каталозі.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

Для новонароджених

Ще одна категорія, наявна в розділах інтернет-магазину, в якій дуже часто здійснюють свої мережеві покупки молоді батьки. За їх відгуками, тут можна зустріти величезну різноманітність товарів, які потрібні для новонароджених діток та їхніх мам. Серед найменувань є кілька варіантів автомобільних крісел, підгузники, засоби для догляду за тілом та підтримки стану гігієни, меблі та приладдя, необхідні для годування дитини, дитяча побутова техніка а також є деякі інші товари, які потрібні в побуті, де нещодавно з'явилася дитина.

Для школи

В асортименті mytoys.ru є широкий вибір продукції, яка необхідна для школярів. Слід зазначити, що такий поділ особливо популярний в літній сезон, коли проводиться активна підготовка до шкільної пори. Однак протягом усього навчального року в ній проводиться чимала кількість покупок. У розділі даного типу пропонуються товари, які потрібні для навчання, в числі яких зошити, блокноти, ручки, альбоми, засоби для малювання, а також папки. Нерідко батьки купують через даний розділ сайту шкільну форму та інші традиційні аксесуари. Крім цього, в такому розділі можна знайти інструменти для навчання, наприклад, дошки, планшети, глобуси, карти та багато іншого. Знижки MyToys часто поширюються і на товари даної категорії, що дуже подобається багатьом батькам, які віддають перевагу здійснювати масові закупівлі шкільних приналежностей, що називається ,про запас.

Товари для захоплень

Величезну увагу клієнтів магазину приваблює розділ, в якому продаються товари, сприяють отриманню додаткової освіти дитини. Зокрема, в ньому представлено все для юних хіміків та фізиків, а також для тих дітей, які цікавляться астрономією. Тут також можна знайти чималу кількість збірних моделей, що наочно демонструють те, як влаштовані літаки, кораблі та інші великі цікаві об'єкти. Крім цього, для малюка тут можна придбати головоломки та розвиваючі ігри.

Для спорту і відпочинку

Любов до спорту та здорового способу життя в дитині слід починати виховувати з самого раннього віку. Всі необхідні для цього товари завжди можна придбати в інтернет-магазині MyToys, де пропонується велика різноманітність приладдя для занять спортом. Прикладом таких можуть бути зимові сани і сноуборди, самокати, ролики, макетное зброю, м'ячі. Тут батьки мають можливість придбати для своєї дитини надувні батути, гірки, лабіринти, щоб значно поліпшити його дозвілля. Нерідко попитом користуються продаються в магазині електричні транспортні засоби, в числі яких є невеликі автомобілі, гироскутеры, самокат і т. д. Маючи знижковий купон MyToys, можна придбати такі товари з приємною знижкою. У великому кількість коментарів, залишених батьками, йдеться про те, що в асортименті інтернет-магазину є пристойний вибір тренажерів і килимків, тут можна вибрати боксерську грушу і всі аксесуари для заняття боксом або іншим видом боротьби. Спортивну форму також можна придбати в такому магазині, причому, її постачальниками є фірмові магазини, назви більшості з яких відомі в усьому світі. Найбільш популярними серед них є: Pal Play, Lexus Trike, Y-bike, Happy Hop, Beatway, а також Ecos.

Книги і товари для навчання

Турботливі батьки дуже часто звертають свою увагу на такі товари, як книги, які в розділах інтернет-магазину можна придбати для представників різного віку. В першу чергу, широким попитом в mytoys.ru користуються букварі та навчальні енциклопедії, що представлені у величезному виборі. Крім них також можна зустріти непоганий вибір підручників, а також літератури для дітей шкільного віку. Одним з найбільших брендів книжкової продукції, який представляє на сторінках цього інтернет-магазину свої товари, є LEGO - фірма, яка пропонує відмінні навчальні посібники для дітей різного віку, а також прекрасну літературу для мам і тат. На просторах MyToys представляється можливим придбання книг для батьків, в яких прописуються тонкощі виховання дитини, розповідається про особливості розвитку дітей, а також оригінальні альбоми, в яких турботливі мами і тата можуть колекціонувати фотографії свого малюка на пам'ять.

Для свята

Даний розділ стає неймовірно популярним напередодні новорічних свят, так як в групах вставлені товари, традиційні для зимових святкових дат (гірлянди, ялинки, іграшки тощо), а також інші прикраси, які можна використовувати, наприклад, для організації дитячого дня народження або будь-якого іншого свята, на якому будуть присутні малюки. У своїх відгуках про MyToys батьки дуже часто зізнаються в тому, що саме в цьому інтернет-магазині вони набувають карнавальні костюми для своєї дитини, необхідні для ранків у дитячих садках і у школах.

Для творчості

Всім молодим батькам відомо, що будь-яка дитина має розвиватися, як мінімум, в одному напрямку. Безумовно, для такої мети, потрібні певні товари. Всі вони є в MyToys, причому в непоганому різноманітності. Велику увагу батьки звертають на товари, які підходять для ліплення. В магазині є вибір художнього тесту, наборів з гіпсу, кінетичного піску, а також різні інші маси. Крім цього ,в інтернет-магазині є товари відмінно підходять для розвитку навичок малювання, в числі яких представлені кольорові крейди, олівці, планшети, ватмани, фарби, фломастери, маркери і багато інші приналежності. При бажанні батьки можуть придбати тут яскраві розмальовки різних форматів. В категоріях також представлено чимала кількість наборів для художніх виробів та рукоділля, перед Новим роком серед них особливою популярністю користуються ті, що відносяться до тематики зимових свят. Багато батьки зізнаються, що такі речі можуть стати чудовим подарунком для дитини майже будь-якого віку.

Знижки

Велика кількість покупців у своїх відгуках про MyToys розповідають про неабиякі можливості економії, що надаються магазином. Нерідко в різних розділах або на всі групи товарів пропонується непоганий відсоток знижки або інші цікаві пропозиції, пов'язані з економією. Як правило, про такі можливості на сайті заздалегідь надається повідомлення. Покупці розповідають те, що дуже зручним рішенням керівництва магазину є наявність "Календар знижок", який представлений у відповідному однойменній назві. У ньому розписано конкретний місяць з числами у місяці та при натисканні на конкретний день клієнт магазину може дізнатися, яка акція для нього приготовлена. Крім цього, великі бренди нерідко оголошують знижки на продукцію, представлену в каталогах MyToys. "Чорна п'ятниця" з моменту існування магазину проводиться кожен рік - це подія користується нереальною популярністю серед постійних і нових покупців. Вони зазначають у своїх коментарях те, що на наданих в такий день знижки можна дуже грубо заощадити. Багато покупці стають постійними клієнтами такого магазину, отримавши одного разу купон MyToys. Він надається на безоплатній основі в комплекті з якою-небудь акційною продукцією. Використовувати його можна при будь-якому замовленні, ввівши промо-код в спеціальне віконце, яке з'явиться в момент оформлення замовлення.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

Доставка

Будь-який клієнт, який здійснює замовлення іграшок, одягу або будь-яких інших речей для дітей, має можливість оформити адресну доставку продукції. Дана можливість доступна абсолютно для всіх областей України, її здійснюють професійні кур'єри. За словами клієнтів, в команді служби доставки MyToys працюють дуже ввічливі та уважні люди, позитивним моментом, з їх слів, також є те, що представник компанії завжди має при собі дрібні гроші на здачу, що також дуже зручно для клієнта. Перед здійсненням доставки кур'єр завжди зв'язується з клієнтом і домовляється про місце і час вручення продукції. Що стосується вартості надання послуги, то по Києві MyToys пропонує надання адресної доставки на безкоштовній основі, а жителі інших міст України повинні уточнити розмір оплати у консультанта, який цілодобово працює з клієнтами на сайті магазину.

Оплата

У MyToys передбачені два варіанти оплати замовлених товарів: готівковий і безготівковий розрахунок. У першому випадку оплата проводиться на руки кур'єру даними способом воліє користуватися більшість клієнтів інтернет-магазину, так як в такому випадку перед прийомом товару можна ознайомитися з його якістю, функціональністю, а також іншими можливостями і характеристиками. Також це можна здійснити на відділеннях пошти, куди, за узгодженістю з клієнтом, може бути вислана посилка. Що стосується безготівкового розрахунку, то він здійснюється за допомогою банківських карт. Магазин приймає до оплати кошти, які переводяться з пластикових карт міжнародного формату. Керівництво сайту запевняє, що всі фінансові операції, які проводяться тут, здійснюються абсолютно безпечно. У разі будь-яких проблем клієнт завжди може звернутися в службу підтримки, контакти якої зазначено на офіційному сайті інтернет-магазину, в спеціальному розділі "Допомога " Оплата". Промокодом MyToys для нових клієнтів у разі оплати шляхом безготівкового розрахунку також можна скористатися, що робиться на етапі формування заявки.

Повернення

Будь-який клієнт магазину має можливість відмовитися від отриманого та сплаченого товару протягом 14 календарних днів з моменту його передачі продавцем покупцю. У разі виникнення бажання скасувати замовлення, клієнт повинен звернутися в колл-центр, номер якого вказаний на офіційному сайті інтернет-магазину і повідомити оператору про свій намір. У тому випадку, якщо заказ був оплачений, кошти, внесені за його покупку, будуть повернуті на банківську картку, з якої був здійснений переклад. На цю процедуру може піти до 7 днів.
Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок MyToys: відгуки

Контакти

На офіційному порталі MyToys, адреса якого: mytoys.ru є усі контактні дані, за якими можна зв'язатися з адміністрацією сайту. Крім цього, при виборі товару з боку магазину може бути надана консультація з живим менеджером, який завжди може підказати про якість, розміри, функціональних особливостях того чи іншого предмета. Клієнти цього ресурсу з позитивними коментарями відгукуються про таку можливість. При бажанні будь-який покупець також може зв'язатися з працівниками магазину за адресою електронної пошти, який також надається на основній сторінці ресурсу, як і інші контактні дані інтернет-магазину.