Що значить "ТП" на молодіжному сленгу?

211 0 Новини високих технологій

Безліч невідомих слів переповнюють наш древній і дуже багатий російську мову, з кожним роком лексикон середньостатистичного росіянина поповнюється все новими і новими словами, словосполученнями, жаргонными висловлюваннями і багатьом іншим. Мова невпинно змінюється, а для того, щоб підтримувати бесіду на рівних з будь-якою людиною, потрібно спочатку знати значення неологізмів. У даній статті ми докладно розповімо, що означає «ТП». В якому випадку потрібно використовувати це слово, де не можна і які наслідки можуть вас очікувати після виголошення слова.

Що таке «ТП» на молодіжному сленгу

Безліч нових слів приходить в російську мову щорічно, це неминуча доля будь-якої розвиненої мови. Ніж швидше розвивається народ, тим швидше і стрімкіше розвивається мова, замінюючи звичайні слова незвичайними, чудовими, рідко використовуються. Якщо задуматися, як сильно можна змінити будь-яку пропозицію, якщо кожен раз використовувати інші слова, то тільки тоді прийде розуміння того, наскільки старовинний і багатий російську мову.


Що значить "ТП" на молодіжному сленгу?
Крім звичайних, культурних слів, також розвиваються і лайливі. Міцне слівце може зробити жарт куди яскравіше, тому ми всі так любимо старі анекдоти про Петьку. Сучасні комп'ютерні технології збільшили рівень спілкування між людьми, від чого стали з'являтися скорочення навіть лайливих слів. Куди простіше написати кілька символів, повністю характеризують ваше ставлення до чого-небудь. Що значить «ТП»? Це скорочення двох лайливих слів, перше з яких - «тупа», а друге означає жіночий статевий орган. Тим самим люди говорять про дівчину з гарною поведінкою. «ТП» зазвичай називають дівчат, які ведуть розпусний спосіб життя і не мають постійного статевого партнера, так і просто ведуть себе досить нерозумно і розкошах.

Де використовується слово «ТП»

Цим питанням, як правило, задаються ті люди, що активно користуються соціальними мережами, часто відвідують різні форуми, пов'язані з різними тематиками і напрямами. Також зустрічаються питання про те, що це означає - ТП в «Вконтакте», адже більша частина населення нашої країни хоча б раз заходить в цю соціальну мережу і активно там спілкується. Суть в тому, що населення будь-якої країни розбито на різні соціальні групи, кожна з яких має різні погляди на життя. Тому якщо ви дівчина, то може трапитися ситуація, в якій на вашому аватарі залишить коментар який-небудь злий чоловік, а свою злість він вихлюпне лише одним словом – «ТП»

Що значить "ТП" на молодіжному сленгу?
У наступному пункті статті ми розповімо, які наслідки можуть вас очікувати, якщо розкидуватися цим словом в різних розмовах. Якщо ви не знаєте, що значить «ТП», то це не знімає з вас відповідальності.

Наслідки за використання слова «ТП»

Сучасні технології при досить розумному використанні можуть дозволити хакеру дізнатися практично всі дані про людину, тому існує чимало історій, коли в будинок вдиралися люди з масками, погрожували вбивством і влаштували дебош, а причиною всього цього виявлялася звичайна сварка в соціальній мережі. Як уже говорилося, якщо ви не знаєте, що значить «ТП», - це не знімає з вас відповідальності, адже ви цим словом ображаєте права жінок, за що в цивілізованій країні можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Подібними словами оперують досить некультурні люди, тому краще знати, що означає це слово, але самому намагатися не використовувати.
Що значить "ТП" на молодіжному сленгу?

На закінчення

Сподіваємося, ви дізналися з цієї статті, що означає «ТП». А також сподіваємося, що подібне слово не будуть застосовувати в вашу сторону, адже це не тільки образа вашої статевої приналежності, але і ступеня вашої освіченості.