"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

201 0 Новини високих технологій

У команді під назвою «Месники» персонажі зібралися з найрізноманітніших коміксів у всесвіті «Марвел». Вони цікаві людям своїми супергеройскими здібностями, характером і діями. Ігрова сфера не залишилася осторонь від цієї теми, і розробники відомої всесвіту з кубиків конструктора випустили проект під назвою LEGO Marvel's Avengers. У такому антуражі творці показали безліч персонажів, які і буду згадані в статті. Їх зібралося величезна кількість. Тому нижче представлена інформація про основні супергероїв.

"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Капітан Америка

Образ персонажа з «Месників» є одним з найпопулярніших, а тому він обов'язково з'являється у всіх іграх цієї всесвіту. Супергерой уособлює всі риси добродіяння, в тому числі сміливість, відвагу і велику відповідальність перед світом. Він завжди готовий її рятувати, навіть не дивлячись на переважаючі сили ворога.


Серед його основних здібностей можна відзначити велику витривалість, силу і виживання завдяки експериментальної сироватці. Її ввели в часи Другої світової війни, і до певного моменту він був заморожений. Головним його символом є щит з неймовірно міцного металу. З його допомогою він б'ється з супротивниками, захищається і робить влучні кидки. У грі «Лего: Марвел: Месники» його головним завданням є взаємодія з товаришами по команді і кидки щита в різні недоступні точки. За сюжетом користувачам доведеться часто грати за нього.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Залізна людина і Халк

Тоні Старк в образі Залізної Людини є одним з персонажів «Месників», якого обожнюють по всьому світу. Багато в чому завдяки фільму, де був представлений цікавий образ мільйонера, філантропа і просто розумного людини. Саме завдяки своїм винаходам, включаючи легендарний костюм, він зміг прославитися на весь світ сюжетів коміксів і фільмів. Бойова оболонка у фірмових червоних і жовтих кольорах відома своєю міцністю, вона сильно додає по всім фізичним параметрам, плюс запуск різноманітних бойових снарядів. Також варто враховувати можливість швидко літати і використовувати вбудований штучний інтелект для вирішення різноманітних завдань. Всі ці навички є у супергероя в грі.

Трошки менш популярним є персонаж з «Месників» Халк. Цей величезний зелений хлопець дрімає в тілі Брюса Беннера. Трансформація відбувається тільки тоді, коли відомий учений починає злитися. Після перетворення рівних героїв по силі Халку можна назвати одиниці. Навіть Залізний Людина у своєму спеціальному модернізованому костюмі не зміг його подолати. Зелений улюбленець публіки не виносить командну роботу, а воліє поодинці трощити ворога. У нього нескінченний запас витривалості і сили, які живляться його люттю. Шкіра не пробивається навіть самими потужними ударами. З-за цих здібностей його цінують в команді. Проблема тільки в тому, що Брюс не може контролювати Халка і направити його дії в правильне русло. У грі у нього пробивні здібності, обвалення стін.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Тор і Локі

У список всіх персонажів гри «Лего: Марвел: Месники» входить також і Тор. Він відкрито відразу за сюжетом для проходження місій. Цей образ у комікси прийшов з скандинавської міфології, але автори його трохи змінили під сучасні реалії. В результаті вийшов бог з великою силою та своїм легендарним молотом під назвою «Мьельнир». Це зброя має особливість - повертатися після кидка. Ніхто із звичайних людей і навіть героїв не може підняти його крім Тора.
Завдяки своєму молоту супергерой може швидко літати, вбивати супротивників на відстані. Також цей бог доводиться сином верховному володареві Одіну у відповідності зі скандинавською міфологією, а тому може управлятися з розрядами блискавок. У грі володіє пробивними здібностями, як і Халк. Серед усіх персонажів гри «Лего: Марвел: Месники» немає ще одного такого ж хитруна, як Локі. Це зведений брат Тора. Він завжди шукає можливості знайти для себе вигоду. В його душі є місце для ненависті і любові до своєї сім'ї, що він неодноразово демонструвала в різних фільмах і в коміксах. За сюжетом першого фільму «Месники» саме він став головним антагоністом. Серед навичок варто відзначити високий рівень бойової майстерності, перевтілення, створення ілюзій та інші підступні можливості. В міфології він постає у вигляді самого хитрого і спритного божества, який дав життя іншим страшним істотам. У всесвіті «Марвел» образ був перероблений, а в грі його наділили навичками заморожування з керуванням розумом. Локі розблокують за сюжетом після кількох місій.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Соколине око і Чорна вдова

Є в грі «Лего: Месники» персонажі, які не володіють якимись неймовірними супер здібностями. Перший серед них Соколине око. Його справжнє ім'я Клінт Бартон, а свої неймовірні стрілецькі навички при використанні улюбленого лука він досяг шляхом наполегливих тренувань. У свій час саме його визнали кращим агентом організації Щ. В. Т., яка має прямий зв'язок з Месниками.

Чоловік розвинув у собі значні здібності до акробатики, тактиці і стратегії. Стрільба з лука також вимагає великої точності, а Соколине око довів свій зір до ідеалу. Щоб не відставати проти більш сильних супротивників, він використовує найрізноманітніші стріли зі всілякими ефектами. Це і відображено в грі, де він може посилати вибухові ракети, підніматися на мотузках, руйнувати крихкі поверхні одними пострілами і ще багато всього іншого. Його напарницею по організації Щ. В. Т. є Чорна вдова. Справжнє її ім'я - Наталія Романова,і вона ідеальний агент по розвідці з диверсією в будь-якій точці світу. Серед персонажів «Лего: Месники» вона відкривається за сюжетом. Її навички в грі ґрунтуються на описі бойових здібностей з коміксів, а також фільмів. Сюди входить акробатика вищого рівня, знання більшості єдиноборств, уміння поводитися з будь-яким типом вогнепальної зброї та інше. Наталія Романова також освоювала всі свої здібності завдяки тривалим тренуванням.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Ртуть і Червона Відьма

П'єтро і Ванда Миксимофф є близнюками і обидва можуть використовувати супер навички. Вони вперше з'явилися у списку персонажів «Месників» у другому фільмі. Тоді хлопець з дівчиною спочатку прийняли сторону Альтрона, але пізніше приєдналися до супергероям.
П'єтро по кличці Ртуть може розвивати нереальну швидкість переміщення, і в цьому його головна здатність. В цей час він стає майже невразливим, може зайти за спину і атакувати будь-якого супротивника. Використання такої швидкості виправдано максимальним засвоєнням їжі, неймовірною витривалістю і силою. При швидких переміщеннях він може руйнувати предмети на молекулярному рівні, що продемонстровано в грі. Його сестра Ванда на прізвисько Червона Відьма володіє ще більшою кількістю навичок. На момент виходу третього фільму саги вона все ще у складі команди «Месників», а її брат загинув в протистоянні Альтрону. Ця дівчина може закликати потойбічну енергію для впливу на матерію в дійсності. Подібні навички схожі з чаклунством, за що Ванді і було дано відповідне прізвисько. Вона постійно тренується з нарощуванням могутності і викривленням простору. Чити на «Лего: Марвел: Месники» на персонажів допоможуть відкрити Червону Відьму, якщо її не вийде знайти у вільній грі.

Нік Ф'юрі і Баки

У грі «Лего: Месники» чіти на персонажів допоможуть відкрити такого героя, як Баки. Його ще називають Зимовим Солдатом, так як саме це прізвисько йому дали після воскресіння. Справжнє ім'я Джеймс Барнс, був чудовим солдатом американської армії у часи Другої світової війни. У нього немає якихось надприродних здібностей, але хлопець чудово замінює цей недолік своїми навичками. Прекрасна фізична форма, здатності до стрільби з будь-якого вогнепальної зброї, розвідка і шпигунство у тилу ворога – всім цим міг похвалитися Баки. Після воскресіння у нього з'явилася біонічна рука, а разом з нею можливість випускати розряди і електромагнітні імпульсу, підвищена сила і стійкість. Нік Ф'юрі також не має особливих навичок, але він неймовірно досвідчений боєць серед персонажів гри «Лего: Месники». Цей герой довгий час очолював організацію Щ. В. Т., яка боролася проти різних загроз для планети Земля. В одному з боїв він позбувся очі, але це не заважає йому демонструвати чудеса в плані поводження зі зброєю. Незважаючи на свої роки, він знаходиться в прекрасній фізичній формі, а посаду директора зробив з нього чудового стратега і тактика. У грі його наділили здатністю ставати невидимим, а також спеціальним пропуском від Щ. В. Т., що дозволяє пройти на певні локації.

Чорна Пантера і Людина-павук

Про цих двох героїв, які увійшли в список персонажів «Месники: Війна Нескінченності» (фільм) багатьом фанатам відомі всі факти. Чорна Пантера є образом спасителя у вигаданій африканській країні Ваканда. Цей титул носить законний спадкоємець трону Т'к. Чаллы, якому і належить костюм. У нього з народження присутня неймовірна сила, швидка регенерація навіть смертельних ран, гострий зір та слух. У темряві він може сканувати територію на кілька миль. Його ніс здатний запам'ятати до десяти тисяч різноманітних запахів і розрізняти їх у навколишньому середовищі. Костюм пантери підсилює Т'к. Чаллы його вроджені здібності, підвищує броню, а енергетичні черевики дозволяють приземлятися на ноги з будь-якої висоти. Відомий всім Людина-павук також присутній в грі. Його можна відкрити при вільній грі або використовувати коди на персонажів «Лего: Марвел: Месники». Пітер Паркер був звичайним хлопцем, поки його не вкусив лабораторний павук. На наступний ранок він виявив, що може повзати по стінах, метати павутину з рук, а також володіє неймовірною силою. У новій історії всесвіту «Марвел» Пітера взяв під своє керівництво Тоні Старк і дав йому новий спеціальний костюм зі штучним інтелектом і різними режимами бою. Здібності Людини-павука повністю відображені в грі, включаючи можливість переміщення по вулицях міста за допомогою павутини.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі

Віжен і Корвак

Серед супергероїв в грі є й такі, які були створені штучним методом. До них ставитися Віжен – запрограмований андроїд, якого створив Альтрон для боротьби з «Месниками». Основою для тіла послужили залишки Людини-факела. Вже при першій зустрічі з командою Віжен перейшов до них, допоміг впоратися з Альтроном і продовжив боротися із злочинцями в рядах героїв. Камінь у лобі персонажа поглинається постійно сонячну енергію для використання функцій свого тіла. Пострілу пучками різного випромінювання, маніпуляція щільністю свого тіла, зв'язок з комп'ютерними системами по всьому світу – все це доступною Вижену. Ще одним незвичайним героєм з числа персонажів команди «Месники» є Майкл Корвак. Цей чоловік жив звичайним життям комп'ютерного генія, але був викрадений інопланетним братством «Бадун». Вони замінили його нижню частину тулуба спеціальним механізмом. Після цього хлопець став пішаком на службі цих істот, так як мав зовсім новими силами. Корвак отримав можливість керувати самою матерією, переміщуватися, перетворювати простір і інше в цьому роді. У грі реалізовані його навички комп'ютерного інженера для роботи з будь-якими захисними панелями. Він може проникати в будівлі через будь-які отвори, стріляє променями лазера, користується телекінезом і, до всього іншого його не можна вбити.

Сокіл і Людина-мураха

У грі «Лего: Месники» коди на персонажів дозволять відкрити такого супергероя, як Сокіл. Його справжнє ім'я Семюель Вілсон і він приєднався до команди Стіва Роджерса після спільної боротьби з Червоним Черепом. З того моменту Сем став одним з найближчих соратників Капітана Америки і непримиренним борцем зі злими силами. Серед його найбільш незвичайних сил варто відзначити телепатичний зв'язок з птахом по імені Рэдвинг. Він може бачити її очима і спілкуватися з нею незалежно від відстані. З допомогою свого напарника Сокіл може притягнути і інших птахів до себе. Герой носив костюм з титану з вибраниумным покриттям. З його допомогою Сем піднімається в повітря, повністю захищеним від куль. Він може бачити все: на 360 градусів. Образ Людини-мурахи в коміксах встигли приміряти кілька людей, тому біографію їх розповідати коротко неможливо. У грі «Лего: Месники» супергерой присутній, і відкрити його можна подорожами відкритого світу різних локацій. Серед головних сил костюма Людини-мурахи є зменшення розміру і збільшення у визначеному інтервалі. Технологія дозволяє входити на атомний рівень будь-якого предмета, хоч це і несе певні ризики. Серед найбільш відомих володарів костюма Людини-мурахи варто відзначити Хенка Піма, а також його послідовника Скотта Ленга. Про їх історію розповідає однойменний фільм.

Інші персонажі

Важливо відзначити, що в статті вище були описані тільки головні супергерої з команди «Месників», які будуть корисні гравцям для проходження. Всього розробники реалізували 180 різноманітних особистостей, в тому числі і безліч лиходіїв. Серед них є Альтрон, Дарксайд та інші відомі противники супергероїв. Після відкриття їх також можна використовувати в місіях або для проходження квестів. Також є безліч відомих персонажів з сил добра, в тому числі Доктор Стрендж, члени команди «Вартові Галактики» та інші відомі особистості.
"LEGO: Marvel: Месники": персонажі
Питання про те, як відкрити всіх персонажів в «Лего: Месники» відпадає в процесі гри. Деякі показані на карті і до них досить просто дістатися, злетіти на будівлю, пробратися на певний закритий об'єкт і все в цьому роді. Також є додаткові місії, призом за проходження яких є деякі персонажі. Інші ж відкриються з проходженням сюжету. Варто також відзначити і явні мінус гри – одноманітність всіх доступних героїв. Розробники передбачили стандартний набір умінь, який доступний особистостям і розподілили його по черзі між усіма з урахуванням деяких особливостей. Тому для проходження може бути достатньо десяти персонажів з різними навичками, а решта згодяться тільки для колекції. В іншому ж гра може подарувати кілька приємних вечорів кожному користувачеві.