Інтернет 3, 2018

Варто здійснювати покупки Steam-accounts.net? Відгуки клієнтів

Адміністратори сервісу позиціонують цей проект як продавця віртуальних продуктів для любителів онлайн-ігор. Досвідчені користувачі також прокоментували статус Steam-accounts.net.
Інтернет 3, 2018

Відновлення облікового запису Google Recovery

У Google є величезна кількість продуктів, корисних не тільки для користувацьких цілей, але і для роботи. Тому обліковий запис є вкрай важливою, і при втраті доступу її потрібно обов'язково відновлювати.
Інтернет 3, 2018

Fallout 3 вилітає. Причини проблеми і її усунення

Незважаючи на те, що з моменту виходу Fallout 3 пройшло вже більше 10 років, вона досі користується чималою популярністю. Правда, є у цієї RPG і один істотний недолік – її технічна реалізація.
Інтернет 28, 2018

Реєстрація в "Інстаграмі" без проблем з комп'ютера: інструкція і способи

Важко уявити сучасного користувача ПК, який не користувався б соціальними мережами. За допомогою спеціалізованих сайтів можна спілкуватися, грати, здійснювати покупки, обмінюватися даними і навіть знайомитися.
Інтернет 28, 2018

Війна в "Майнкрафте" або як урізноманітнити симулятор будівництва

"Майнкрафт" завжди була спокійною грою. Її часто називали симулятором будівництва. Однак народні умільці подбали і зробили безліч самих різних модифікацій. У гру прийшло багато нового контенту.
Інтернет 20, 2018

"Глобус Інтерком" (Globus-inter.com): відгуки про заробіток

Компанія «Глобус Інтерком» розпочала свою діяльність у серпні 2014 року і благополучно працює досі. Відгуки про globus-inter.com можна поділити на дві умовні категорії – «нескінченно захоплені» і «надзвичайно
Інтернет 20, 2018

Інформаційна безпека в інтернеті: правила, параметри, забезпечення

Багато людей не надають безпеки в інтернеті належного значення, і лише деякі вважають це чимось важливим. Заперечення того, що необхідно бути захищеним, ставить під загрозу всіх користувачів незалежно від мети
Інтернет 13, 2018

Індексація сайту в пошукових системах: підготовка, перевірка і прискорення

Індексація сайту в пошукових системах – процес обробки веб-ресурсу та занесення відомостей, отриманих з нього, в спеціальну базу даних, програмами-роботами (далі - ботами).
Інтернет 13, 2018

"Аутласт 2": проходження і системні вимоги

Якщо коротко розповісти про гру, стає зрозуміло, що в ній замішаний релігійний культ, відбуватися все буде в селі. Це розповідь про репортерів, які хотіли зняти справжню сенсацію, але так як збиралися дуже терміново, то
Інтернет 13, 2018

Завдання "Жереб кинуто" у грі Kingdom Come Deliverance

В одній з найпопулярніших нових РПГ, яка вийшла в 2018 році під назвою Kingdom Come Deliverance, є завдання, з якими самостійно складно впоратися.
Інтернет 13, 2018

Пістолет CZ-75 в "Варфейс": характеристики, як отримати

Слід зауважити, що, коли пістолет потрапив в Counter-Strike, баланс був сильно змінений розробниками, внаслідок чого зброю стало дуже имбовым (крутим). В той час інша зброя можна було не використовувати, оскільки
Інтернет 13, 2018

Гра Black Mesa: проходження, системні вимоги

Спочатку гра Black Mesa була проектом на некомерційній основі, який використовував сучасний движок Source для перевидання першої частини Half Life.
Інтернет 3, 2018

Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція

Instagram - безкоштовна соціальна мережа, яка отримала величезну популярність. Вона побудована за типом мікроблогу з графічними файлами. Тобто користувачі постять фотографії та роблять під ними записи.
Інтернет 3, 2018

Як себе вести, якщо зламали "Контакт": поради та рекомендації

Соціальні мережі є дуже уразливими. Хакери і зловмисники можуть вкрасти майже будь-яку віртуальну анкету. Наприклад, для поширення спаму. У юзера зламали "Контакт"? Що доведеться зробити в цьому випадку?